שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הימור לשבת?
12-Sep-2014, 16:54
הודעה: #61
הימור לשבת?
משה אין מצב שהפציעה הזו חדשה . אני בטוח שאם היו מבררים ביוון היו מגלים כמה דברים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2014, 17:08
הודעה: #62
RE: הימור לשבת?
ואני רואה את זה מעט אחרת,מסכים עם משה ומסכים עם טל ועם זיו ומוסיף גם משלי.
אני בדעה שכל סיפור דודו,זו מכבי נתניה לעונת 14/15,לא אפתח ת'נושא כדי לא להכניס אנרגיות לא נכונות לקראת מחר.
.אך במקרה דודו יש הכל מכל וכל.
12-Sep-2014, 17:31
הודעה: #63
נפילות עם שחקנים קורות גם לקבוצות הגדולות ביותר , זה חלק מהמשחק היה ויהיה.
דוגמא קטנה: בלוטלי כשרון אדיר , אבל עם הרס עצמי מדהים לא מסיים אף עונה שלמה בקבוצה , וההפתעה שכל הזמן קבוצות גדולות מחתימות אותו עם כל המגרעות שלו , וכל פעם נופלים איתו מחדש.
יש גם מצב שאתה מביא זר עם רזומה שנותן משחק טוב ונעלם אחרי זה כל העונה , ואתה ממשיך לשלם או חותך אותו , אז נא להירגע , דודו לא יהיה האחרון שניפול איתו.
12-Sep-2014, 18:03
הודעה: #64
אני דווקא כן חושב שעדיף להביא מספר מצומצם של שחקנים ברמה גבוהה(ואין מה לעשות, בדרך כלל אלה גם יהיו שחקנים יקרים- אגב, השכר של דודו כבר היה צריך להדליק נורות אדומות כי שחקן ברמה הזו עם הרזומה הזה מרוויח בכמה סידרי גודל יותר) מאשר להביא הרבה בינוניים. עדיף כמובן להביא כאלה שמכירים ובכל מקרה כשאתה שם הרבה כסף על משהו, כדאי שתבדוק קצת יותר לעומק- על זה אין ויכוח!
אני גם מסכים עם אלה שטוענים שאם היו נופלים עם דודו מקצועית זה בהחלט דבר שיכול לקרות. לפעמים שחקן לא מתחבר, לא מתאקלם, לא משתלב, ולפעמים לא בגלל שהוא לא שחקן טוב. ברגקאמפ והנרי היו אכזבה באיטליה ובארסנל הפכו לאגדות. מה שמרתיח בסיפור דודו שהבחור לא בריא ברמות שהוא לא יכול לרוץ! וצריך להגיד את האמת, בעידן המודרני, במועדונים מקצוענים, מקרים מהסוג הזה נדירים מאוד.
אני גם שומע אנשים ניסחפים שאומרים שהביאו את דודו על סמך יכולתו מלפני 10 שנים וזה פשוט לא נכון. עד לפני 4-5 שנים הוא עדיין שיחק ברמות הגבוהות ביותר(אולימפיאקוס) ורק בעונה שעברה שיחק בקבוצה ממרכז טבלה ביוון שהיא ליגה הרבה יותר חזקה משלנו. באמת מעניין כיצד תפקד שם, האם החסיר הרבה, האם היו סימנים לבעיה, אבל עכשיו זה באמת מאוחר מידי...
מבחינה מקצועית אנחנו חייבים שחקן כמו דודו ואם היה בריא זו היתה החתמה טובה ונכונה של יוסי מזרחי על אף המחיר הגבוה. אי אפשר לבנות הכל סביב ערן לוי. אפילו בעונה שעברה הייתי יותר רגוע מהעדרות של ערן לוי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים