שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הדרך להשארת אלי שגב ויוסי מאור במכבי נתניה
09-Sep-2014, 23:06
הודעה: #11
RE: הדרך להשארת אלי שגב ויוסי מאור במכבי נתניה
עידן צריך שהשותף ירגיש שותף לעשייה ולא רק כספומט
שייחלקו את הניהול בין 3 כל אחד בתחום שלו ישקיעו יחד אותו כסף בלי בעיות ויקדמו את מכבי נתניה הלאה לעבר פסגת הליגה הישראלית
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2014, 6:48
הודעה: #12
מכיוון שאת זאב רווח/שייקה אופיר אני מכיר כשחקנים אך לא מכיר את כישוריהם כמנהלים/בעלי שליטה ואת יכולותיהם כבעלי ממון,אז קשה לי להעריך על מה מתבססים הצעותייך ומהם מקורות ידיעותייך שפוסקות פעם אחרי פעם(לעיתים משתנות מקצה לקצה),מהם כישורי הניהול/שליטה של שגב/מאור ומהם יכולותיהם הכספיות.

לצנטרליסט נכון להיות בעל 100%/שני צנטרליסטים לא יכולים להיות שותפים/שלשה זה בכלל סרט בורקס.
כשבוחרים בעסק בעל מספר שותפים,הבוחרים חייבים להיות מודעים אחד ליתרונות/חסרונות האחר,החלוקה בהתנהלות חייבת להיות ברורה וגורם מקצועי (יכול להיות אחד מבעלי השליטה),חייב לנהל תוך כדי קבלת מנדט לגבי חופש הפעולה שלו מצד אחד וגבולותיו מצד שני.

בעל ממון שבוחר להיות מעורב בכדורגל מסוגל כלכלית להתמודד עם "צעצוע" כמו מכבי נתניה ללא שותפים,ההחלטה על שותפות היא רק כדי לא להיות עמוק מדי בביזנס ולא להתפתות להוצאות חריגות ומיותרות(למרות שישהלהם כיסוי).
ככל שנתעמק יותר ויותר מהתנהלות/בכותרות/בראיונות/בתוכן המשתנה,יתברר לנו שהמרחק בין רצונותך זאב רווח/שייקה אופיר למציאות הוא כמרחק השוטר אזולאי מראש מחלק סמים בימ"ר ת"א.
10-Sep-2014, 8:54
הודעה: #13
(10-Sep-2014 6:48)אייל ס כתב:  מכיוון שאת זאב רווח/שייקה אופיר אני מכיר כשחקנים אך לא מכיר את כישוריהם כמנהלים/בעלי שליטה ואת יכולותיהם כבעלי ממון,אז קשה לי להעריך על מה מתבססים הצעותייך ומהם מקורות ידיעותייך שפוסקות פעם אחרי פעם(לעיתים משתנות מקצה לקצה),מהם כישורי הניהול/שליטה של שגב/מאור ומהם יכולותיהם הכספיות.

לצנטרליסט נכון להיות בעל 100%/שני צנטרליסטים לא יכולים להיות שותפים/שלשה זה בכלל סרט בורקס.
כשבוחרים בעסק בעל מספר שותפים,הבוחרים חייבים להיות מודעים אחד ליתרונות/חסרונות האחר,החלוקה בהתנהלות חייבת להיות ברורה וגורם מקצועי (יכול להיות אחד מבעלי השליטה),חייב לנהל תוך כדי קבלת מנדט לגבי חופש הפעולה שלו מצד אחד וגבולותיו מצד שני.

בעל ממון שבוחר להיות מעורב בכדורגל מסוגל כלכלית להתמודד עם "צעצוע" כמו מכבי נתניה ללא שותפים,ההחלטה על שותפות היא רק כדי לא להיות עמוק מדי בביזנס ולא להתפתות להוצאות חריגות ומיותרות(למרות שישהלהם כיסוי).
ככל שנתעמק יותר ויותר מהתנהלות/בכותרות/בראיונות/בתוכן המשתנה,יתברר לנו שהמרחק בין רצונותך זאב רווח/שייקה אופיר למציאות הוא כמרחק השוטר אזולאי מראש מחלק סמים בימ"ר ת"א.

לא חושב שמישהו יכול היה לבטא זאת מדויק יותר...
כל מי שניהל או היה שותף אי פעם בניהול עסק יודע עד כמה ההסבר נכון.
עדיין אני מקווה שתימצא נוסחה שתחזק ולא תחליש אותנו, כי להבנתי הדלה, שגב לבד לאורך זמן כנראה לא ממש יכול...ואיני כותב זאת תוך זלזול חלילה ,אלא להיפך, מתוך הערכה רבה לתרומתו ועשייתו למען הקבוצה עד היום.
לגבי החבר השני... השאלה כנראה כמה ועד כמה רוצה...
10-Sep-2014, 8:56
הודעה: #14
הבעיה של שגב שהוא רוצה לקבל את כל ההחלטות 100 אחוז לבד ...ושמישהו ישים 50 אחוז ויהיה בובה ...
וזה לא הולך...
10-Sep-2014, 9:27
הודעה: #15
הבעיה שלנו שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים באמת מה שגב רוצה ומה מאור רוצה אבל בתכלס אין לנו שמץ....
ניזונים משמועות, ריכולים וכתבות מגמתיות....
10-Sep-2014, 9:41
הודעה: #16
ברגע שיואב כץ לא היה מוכן לשמוע על העברת הפועל חיפה לידי אלי שגב כל עוד יוסי מאור הוא חלק מהחבילה אלי שגב ירד מהעניין, מה שמראה שהשותפות עם יוסי מאור היא לא משהו שנכפה עליו, אלא משהו שהוא מאוד רוצה בו ולהפועל חיפה הוא אפילו לא היה מוכן להיכנס בלעדיו! לא יודע מה קרה בדרך אבל אני רוצה להאמין שכאשר אלי שגב החליט שהוא מעוניין לעבוד עם שותף, ויוסי מאור הוא שותף מועדף(אני זוכר ששגב סיפר שהם שכנים וניפגשים לעיתים קרובות בלי קשר למכבי נתניה), הוא ידע שזו שותפות מלאה.
אני לא מכיר את שגב, אבל הוא סיפר ששמעון גונן, שנכנס כצלע שלישית כאשר רכש חצי ממניותיו של יוסי מאור, שותף עסקי צמוד שלו. זה מלמד שהאיש כן רגיל ויודע לעבוד עם שותפים ולא סוליסט כמו שטוענים כאן. אם היה סוליסט אני מניח שגם לא היה משתמש בכל כך הרבה יועצים...
The following 1 user Likes עידן444's post:
eliahu (1010-0909-2014201420142014)
10-Sep-2014, 10:09
הודעה: #17
אלי שגב הוא נשמה ענקית,איש של מתן בסתר,אדם נדיב משכמו ומעלה ובלי קשר הוא סוליסט והוא צנטרליסט וכשמתקבלות החלטות רבות משתתפים בנוכחותו הן פה אחד(הפה שלו),לכן הוא וויתר על שותף סופר סופר סופר נוח(יוסי מאור),לכן הוא וויתר על תרומה של מיליון ש"ח + לשנה במחלקת הנוער בתנאי שמחלקת הנוער תנוהל ולא תתנהל,לכן הוא מעדיף אומרי הן חובבי "פלוסים" סביבו ולא דעתנים,זו זכותו כבעל בית וכבעל המאה(בתנאי שיש מאה).
10-Sep-2014, 21:37
הודעה: #18
אייל סגל חברי וידידי אתה טועה לכל אורך הדרך
אלי שגב אינו יכול לנהל את מכבי נתניה כנ"ל יוסי מאור וכנ"ל גונן שלושתם אנשי עסקים עסוקים מאוד ולא יכולים להתעסק בהעמדת שחקנים לדין וכל מה שקורה ביומיום , יש להם עסקים להחזיק ובלי העסקים שלהם לא יהיה להם מהיכן להביא כסף למכבי נתניה !

"הצעצוע" כמו שקראת לו יכול לשאוב לך משאבים של "בורות " במיליונים !!

גם אלי שגב ישמח מאוד לעוד בעלים כל אחד שיכול להביא כסף למכבי נתניה אלי שגב ישמח להכניס כשותף !!

כל בעלים יביא את סכום הכסף על אחוזיו , כל בעלים יעמיד איש אמון מצידו מנכ"ל מנהל מנג'ר תקרא לזה איך שנוח לך !!!

גם יעקב שחר לא מתעסק ביומיום בחיפה והוא אבא של צנטרליסט או יואב כץ או מיץ גולדהאר
במקרה שלפנינו לאלי שגב פשוט לא היתה ברירה אלא להתעסק ביומיום כי שותפיו עזבו אותו לבד
10-Sep-2014, 21:53
הודעה: #19
(10-Sep-2014 21:37)זאב רווח כתב:  אייל סגל חברי וידידי אתה טועה לכל אורך הדרך
אלי שגב אינו יכול לנהל את מכבי נתניה כנ"ל יוסי מאור וכנ"ל גונן שלושתם אנשי עסקים עסוקים מאוד ולא יכולים להתעסק בהעמדת שחקנים לדין וכל מה שקורה ביומיום , יש להם עסקים להחזיק ובלי העסקים שלהם לא יהיה להם מהיכן להביא כסף למכבי נתניה !

"הצעצוע" כמו שקראת לו יכול לשאוב לך משאבים של "בורות " במיליונים !!

גם אלי שגב ישמח מאוד לעוד בעלים כל אחד שיכול להביא כסף למכבי נתניה אלי שגב ישמח להכניס כשותף !!

כל בעלים יביא את סכום הכסף על אחוזיו , כל בעלים יעמיד איש אמון מצידו מנכ"ל מנהל מנג'ר תקרא לזה איך שנוח לך !!!

גם יעקב שחר לא מתעסק ביומיום בחיפה והוא אבא של צנטרליסט או יואב כץ או מיץ גולדהאר
במקרה שלפנינו לאלי שגב פשוט לא היתה ברירה אלא להתעסק ביומיום כי שותפיו עזבו אותו לבד

לכל אחד מהבעלים המוזכירים אין שותפים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים