שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
08-Sep-2014, 0:03
הודעה: #31
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
טל.מ לא יודע אם זה תמימות אצלך או שאתה מוריד לעצמך את רמת הניתוח והפולמוס בפורום אתה לא רציני במה שאמרת נכון ? אל תגיד לי שהתדרדרת אתה בדרך כלל עם הברקות !!!

למה שגיל לב יעזוב עכשיו ? למה לא כשנתניה עלתה ליגה ? למה לא לפני עריכת כל ההסכמים ?
תבין אלי שגב היה עוגן הצלה של מכבי נתניה כשיוסי מאור הלך פוזיציה לאחור בלי להכניס אגורה לקופה ועם כל זה שהיה חסר כסף והיה מאוד קשה כולל הכל גיל לב נשאר במכבי נתניה

אבל מאז אותה ההפגנה יש היה ישנו עוד סיכוי שאלי שגב יאמר נשבר לי ( שים לב לדבריו על השקעתי מהכיס 12 מליון שקל ...)

ברגע שלאלי שגב יגמרו האנשים שלו בקבוצה הוא לא ימשיך והראשון כרגע מתוך 2 הלך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Sep-2014, 0:09
הודעה: #32
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרו...
(08-Sep-2014 0:03)זאב רווח כתב:  טל.מ לא יודע אם זה תמימות אצלך או שאתה מוריד לעצמך את רמת הניתוח והפולמוס בפורום אתה לא רציני במה שאמרת נכון ? אל תגיד לי שהתדרדרת אתה בדרך כלל עם הברקות !!!

למה שגיל לב יעזוב עכשיו ? למה לא כשנתניה עלתה ליגה ? למה לא לפני עריכת כל ההסכמים ?
תבין אלי שגב היה עוגן הצלה של מכבי נתניה כשיוסי מאור הלך פוזיציה לאחור בלי להכניס אגורה לקופה ועם כל זה שהיה חסר כסף והיה מאוד קשה כולל הכל גיל לב נשאר במכבי נתניה

אבל מאז אותה ההפגנה יש היה ישנו עוד סיכוי שאלי שגב יאמר נשבר לי ( שים לב לדבריו על השקעתי מהכיס 12 מליון שקל ...)

די כבר...לא נמאס לך לטחון על ההפגנה...הוא הלך לצערי כי החליט שהגיע הרגע מבחינתו...אם אפגין מול ביתך גם תעזוב אותנו בשקט..די כבר...נשרוד גם בלי שגב...תפסיק לאיים כל הזמן...נמאסת...
08-Sep-2014, 0:11
הודעה: #33
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
דוד אם תפגין מול הבית שלי אני ישר תוקף

ההפגנה הזאת הרסה המון על כלום
08-Sep-2014, 1:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 1:51 טל.מ.)
הודעה: #34
עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפ...
(08-Sep-2014 0:03)זאב רווח כתב:  טל.מ לא יודע אם זה תמימות אצלך או שאתה מוריד לעצמך את רמת הניתוח והפולמוס בפורום אתה לא רציני במה שאמרת נכון ? אל תגיד לי שהתדרדרת אתה בדרך כלל עם הברקות !!!

כי גיל לב היה מספיק אחראי לתת למשבר לעבור ולתת לבוסים החדשים שנה להתאקלם. הפגנה של 10 אוהדים ששתקו אחרי 5דק כשמזרחי בא לדבר איתם לא תבריח את אף אחד. תן לאנשים קצת יותר קרדיט. מעבר לזה קח בחשבון שאנשים כמוהו מקבלים הצעות עבודה שלעיתים אתה צריך להיות טמבל כדי להגיד לא. מעבר לזה - גם ראש ממשלה מחליפים וגם נשיא ארהב יכול לשרת רק שתי קדנציות. אני מבטיח לך יש עוד אנשים מוכשרים ביקום.

לגבי רמת הניתוח - שמתי לב שכולם מבינים הרבה יותר ממני אז החלטתי להוריד פרופיל לקרא ללמוד ולהחכים.

נ.ב - נראה לך ..? אני עובד משהו כמו 16 ש ביום , ימי העבדות חזרו.. במקום לישון אני עונה לך .. תראה מה זה דפוק ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Sep-2014, 8:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 8:56 דוד חטב.)
הודעה: #35
(07-Sep-2014 22:11)עידן444 כתב:  המון בהצלחה לגיל לב בדרכו החדשה! איש יקר שתרם רבות למכבי נתניה. במקרה עבד איתי חבר קרוב שלו. גיל איש ישר כמו סרגל. החבר שלו היה מספר לי שהוא היה מבקש ממנו כרטיס(ובנושא הזה פשוט בא לי להקיא ממה שקורה בקבוצה הזו לאורך שנים) והוא היה אומר לו שהוא מוגבל ולא יכול לעזור... לעומת אחרים שמסתובבים עם סטפות ואנשים חסרי בושה שמחכים לכרטיס הזמנה כמו מסכנים גם כשהכרטיס עולה 20 ש״ח. פשוט מחליא!
בחור מוכשר מאוד שבכל מקום שיעבוד ירוויח משכורת גבוהה יותר ממה שהרוויח בנתניה.
לא מכיר אותו, מעולם לא פגשתי אותו. שוב מאחל לו הצלחה, ואומר לו תודה מכל מכל הלב.

אם הוא לא נתן לו כרטיס אז הוא לא חבר מספיק קרוב....
לגיל יש אח תאום ונראה לי שהוא החבר הכי קרוב שלו...
ובלי קשר הוא איש חיובי שהשתדל ונתן לא מעט וצריך להיפרד בכבוד ולהודות לו .
08-Sep-2014, 9:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 9:13 עידן444.)
הודעה: #36
חבר מספיק קרוב. לא אח תאום אמנם, אבל חבר קרוב. ניפגשים לעיתים קרובות, כולל הנשים והילדים. אישתו של גיל אפילו עבדה אצלנו כ״פרי לנסר״ בנושא גיוס עובדים וסיפרה לי איך כל הבית שלהם ״באבל״ אחרי הפסד של מכבי נתניה(ואני לא מזכיר את העובדה הזו סתם...). הוא אפילו זה שהציע לגיל את הרעיון לנסות להביא את אוהד לויטה.
וזה ממש לא אומר שהוא צריך לארגן לו כרטיסים כל פעם שהוא מחליט לבוא.
הוא עצמו כפר סבאי, אוהד של הפועל כ״ס והילדים שלו בגלל הקשר לגיל נידבקו חזק בחיידק של מכבי נתניה שגם אם לא אהד אותה בילדותו היה כל כולו מכבי נתניה.
08-Sep-2014, 10:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 10:16 אייל ס.)
הודעה: #37
בואו נעשה סדר וראשון ראשון ואחרון אחרון.
אלי שגב מקבל מאוהדי נתניה יחס הרבה יותר טוב משאוהדי מכבי חיפה נותנים לשחר ואוהדי ב"ש לאלונה ואוהדי מכבי למיץ ואוהדי ק"ש לאיזי(יצא לי לשמוע קללות וגדפות על כל ה4 שהזכרתי).
אוהדי מכבי נתניה מכבדים ומעריכים את שגב והוא הרוויח את זה ביושר. ולכן,מחאה מצומצמת של מספר אוהדים(מחאה מכובדת ושקטה) שהסתיימה אחרי כמה דקות לא אמורה להשפיע על החלטות שגב וכמו שאמרתי ממש כאן מספר פעמים,מה שישפיע זה עומק הכיס.
לגבי גיל,לא מכיר מחאה נגד גיל בשנתיים האחרונות ואם המחאה והתנהלות של אוהדים בשנים שקדמו לשגב נגד לב ובלדב לא השפיע,אז בטח האין מחאה הנוכחית לא הזרז לעזיבתו ומכיוון שגיל בחור רציני חכם ומוכשר סביר להניח שראית הנולד השפיע על מועד עזיבתו.
מוטלה,מוטלה השחקן הגדול ביותר שצמח בכדורגל הישראלי,כישרון ברמה עולמית שגם בגיל 70 מתמצא ברחבה טוב יותר ממרבית החלוציים בדור הנוכחי,מוטלה זכה מההפקר באליפות האחרונה של מכבי נתניה אחרי שקיבל קבוצה שפירקה את כל הליגה והפסידה אליפות בצורה הזויה,זה היה ההישג היחיד שלו כמאמן.
ומאז מגיע ועוזב את מכבי נתניה בהתאם לתפקידים ולשכר המוצעים לו,לאדם במעמדו מגיע תפקיד כבוד במועדון מכבי נתניה לעד,שם זה אמור להתחיל ושם זה חייב להסתיים,
כך נהג איתו יאמר,כך נהגו איתו גיל וקובי וכך היה אמור לנהוג שגב,בעונת הירידה מוטלה טעה והיטעה ולקח על עצמו את תפקיד המנהל המקצועי,הוא כשל כפי שלא הצליח במרבית תפקידיו המקצועים מאז עונת 82/3,אוהדי מכבי נתניה זוכרים היטב את עונת הירידה האחרונה ולא נהנים מהמחשבה שמוטלה שוב מתפקד בתפקיד מקצועי במועדון ועל כך המחאה,קשה שלא להבין את אותם אוהדים,למרות שלגבי הדרך אני חלוק איתם.
08-Sep-2014, 10:58
הודעה: #38
שורה תחתונה אתמול בקולו לאחר שאלה של הקוף ענה שגב לא עוזב טוב לי נקודה .
כמו שאייל אמר להבדיל מאוהדי הקבצות האחרות אנחנו למדנו לקח מיאמר שעזב אף אחד
לא יקלל את שגב איש יקר וחשוב לקבוצה.
לגבי גיל לב שנה שעברה היתה חפיפה מסודרת בין רועי לגיל וכלנו הרוחנו מזה .
ושתגיע כבר שבת שהפורם יתחיל להתווכח על יכולת הקבוצה ולא על שטויות
08-Sep-2014, 14:19
הודעה: #39
דרך אגב ע"פ ספורט 5 רועי דניאל לא בהכרח מעוניין בתפקיד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Sep-2014, 14:37
הודעה: #40
(08-Sep-2014 14:19)טל.מ כתב:  דרך אגב ע"פ ספורט 5 רועי דניאל לא בהכרח מעוניין בתפקיד.

לא פשוט להיות מנכ"ל תחת צנטרליסט....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים