שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במקום בעלים בודד להקים קבוצת ניהול עם 10 בעלי בית
07-Sep-2014, 14:09
הודעה: #1
במקום בעלים בודד להקים קבוצת ניהול עם 10 בעלי בית
המעמסה על כל אדם בודד חוץ אולי מגולדהאר ואולי כמוהו היא כבדה מאוד
ושוב אני חייב לשאול להעלות ולתהות למה לא לעשות קואופורטיב מכבי נתניה ?
להקים קבוצת ניהול של 10 בעלי בתים שיקבלו כל אחד 10 אחוז ממניות הקבוצה וינהלו אותה יחד ?
כל מה שנדרש זה החלטת מינימום השקעה בכל עונה תמורת אותם 10% !!!

למשל יוסי מאור + אלי שגב + עופר רזמוביץ' + כל מיני אנשי עסקים שיש להם מה לתרום ...
נאספים לפני כל תחילת עונה בוחרים מנהל שיעבוד וכל המנהלה ואז יש סדר ארגון והמון כסף

במקום שיפול על כתפי אלי שגב 12 מליון שקל מספיק בכל עונה 2 מליון שקל ולקבוצה יש תקציב של 20 מליון שקל מהכיס + טוטו + עירייה + כל השאר התקציב לקבוצה יכול להגיע בכללותו עד 40 מליון שקל בלי להפיל אף בעל בית

גם אלונה ברקת אמרה שהיא לא חשבה שהיא תוציא כל כך הרבה כסף וניכר שזה כבד עליה

אני מאמין שבהתחלה לכל בעל בית יש אובססיה לומר אני מנהל אני ואני אבל כשהמעמסה מכבידה בעל בית בורח

ההצעה שאני מעלה כאן היא גמישה לא כבדה על בעלי הבית סך הכל זה למצוא למשל אדם כמו בלדב ולומר לו אנחנו בעלי הבית אתה מנהל , יש תקציב כזה וכזה וזהו !!
ואם למישהו יש בעיה עם הספרה 10 אולי בהצבעות יצביעו שווה בשווה אפשר לעשות מספר אי זוגי זה לא הענין העיקר זה להוריד מהמעמסה של בעלי הבית , להעמיד תקציבים כמו הקבוצות הגדולות , להתחרות על תארים , ולשמור בדרך הזאת על העתיד הוורוד של מכבי נתניה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Sep-2014, 14:53
הודעה: #2
RE: במקום בעלים בודד להקים קבוצת ניהול עם 10 בעלי בית
בתור התחלה, תמכור 10 קופסאות צפייה במחיר של 150 אלף ש״ח.
רמז דק- נעשה ניסיון בעבר לכזה דבר. לא היתה היענות
07-Sep-2014, 15:02
הודעה: #3
(07-Sep-2014 14:09)זאב רווח כתב:  המעמסה על כל אדם בודד חוץ אולי מגולדהאר ואולי כמוהו היא כבדה מאוד
ושוב אני חייב לשאול להעלות ולתהות למה לא לעשות קואופורטיב מכבי נתניה ?
להקים קבוצת ניהול של 10 בעלי בתים שיקבלו כל אחד 10 אחוז ממניות הקבוצה וינהלו אותה יחד ?
כל מה שנדרש זה החלטת מינימום השקעה בכל עונה תמורת אותם 10% !!!

למשל יוסי מאור + אלי שגב + עופר רזמוביץ' + כל מיני אנשי עסקים שיש להם מה לתרום ...
נאספים לפני כל תחילת עונה בוחרים מנהל שיעבוד וכל המנהלה ואז יש סדר ארגון והמון כסף

במקום שיפול על כתפי אלי שגב 12 מליון שקל מספיק בכל עונה 2 מליון שקל ולקבוצה יש תקציב של 20 מליון שקל מהכיס + טוטו + עירייה + כל השאר התקציב לקבוצה יכול להגיע בכללותו עד 40 מליון שקל בלי להפיל אף בעל בית

גם אלונה ברקת אמרה שהיא לא חשבה שהיא תוציא כל כך הרבה כסף וניכר שזה כבד עליה

אני מאמין שבהתחלה לכל בעל בית יש אובססיה לומר אני מנהל אני ואני אבל כשהמעמסה מכבידה בעל בית בורח

ההצעה שאני מעלה כאן היא גמישה לא כבדה על בעלי הבית סך הכל זה למצוא למשל אדם כמו בלדב ולומר לו אנחנו בעלי הבית אתה מנהל , יש תקציב כזה וכזה וזהו !!
ואם למישהו יש בעיה עם הספרה 10 אולי בהצבעות יצביעו שווה בשווה אפשר לעשות מספר אי זוגי זה לא הענין העיקר זה להוריד מהמעמסה של בעלי הבית , להעמיד תקציבים כמו הקבוצות הגדולות , להתחרות על תארים , ולשמור בדרך הזאת על העתיד הוורוד של מכבי נתניה !

אתה 1 מה10 שישקיעו 1/2 מיליון ש"ח לשנה,אתה מכיר 1 שיעשה את זה?(ואלי שגב לא משקיע בנתניה 12 מיליון ש"ח לשנה).
07-Sep-2014, 15:40
הודעה: #4
במקום שני אגו-ים אתה רוצה להכניס עשרה?
07-Sep-2014, 16:29
הודעה: #5
אייל זה רעיון לא אמרתי שאני מוכן להכניס יד לכיס פשוט אין סכומים כאלו
אין כאן ענין של אגו בכל חברה יש דירקטוריון מה הבעיה שבמקום 10 חברי דירקטוריון יהיו 10 בעלי בית ?
כל עוד אנשים כמו גולדהאר שחר ואפילו ברקת בכדורגל אין סיכוי לקבוצות נוספות לאיים על הצמרת
במקרה כזה נהפך להיות כדורגל אירי או סקוטי במקום משהו תוסס כמו פעם

לא יודע על איזה ניסיון אתם מדברים אבל אם אלי שגב ויוסי מאור ישבו יחד עם ראש העיר עד שייצא עשן לבן זה יכול להצליח פשוט צריך לראות את החזון ואת הקשיים לעמול ולחשב יתרונות מול חסרונות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים