שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אקסברד בנתניה.
17-Sep-2013, 15:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Sep-2013 על ידי 17:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #11
RE: אקסברד בנתניה.
שחקן טוב, נראה לי שבליגה השניה הוא יכול לתרום איזה 5-10 גולים העונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2013, 15:38
הודעה: #12
א.אקסברג חתם בנתניה(באיחור של שנה,פפיספוס שלו ובעיקר שלנו)בהשאלה לשנה עם אוציה לרכישה במחיר מוסכם,כשאם השחקן נחתם חוזה לשנה+שנתיים
ב.לניגרי יש הסכם בנתניה,הסכם שנחתם מול קבוצת האם שלו(השאלה עם אופציה הדדית של רכישה של נתניה או רכישה של קבוצה אחרת תמורת אחוזים לנתניה)
בשישי התעוררה קבוצה שטוענת טענות מטענות שונות(כניראה ללא בסיס),הנושא נימצא בטיפול פיפ"א,שתקבל החלטה תוך 10 ימים,מנסיון העבר של גורמים משפטיים פיפ"א מחליטה בדרך כלל לאפשר לשחקן לשחק ומשאירה את המחלוקות הכספיות בין המועדונים החלוקים(קבוצה מניגריה וקבוצה מחוף השנהב).
17-Sep-2013, 15:47
הודעה: #13
ועד שתתקבל ההחלטה ?
17-Sep-2013, 16:15
הודעה: #14
עידו אקסברד הוא בדיוק סוג השחקן שאנחנו צריכים. אם הוא בכושר טוב, הוא יעשה עבורנו את העבודה שחלוץ חוד צריך לעשות ויפנה הרבה מקום לעידן שריקי וערן לוי.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
17-Sep-2013, 16:24
הודעה: #15
העיקר שאומרים שהכי חשוב לעלות שחקנים מהנוער אפילו אחד מהם לא מתקרב לתמונת ההרכב שנים ואף שחקן התקפה נורמלי אנחנו לא יכולים להוציא .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Sep-2013, 16:31
הודעה: #16
אמיר צריך להגיד את האמת - בשנתון שחלקים ממנו נמצאים השנה בסגל כמו ירין, מנצור, כחלון, תירם, לירן שריקי וכו, מלבד ירין חסן אין אף אחד שראוי לחולצת הרכב ויכול לעשות את ההבדל. אין שם שום כישרון יוצא דופן. במצב כזה - פשוט קונים שחקנים עד שיבוא השנתון שיוכל ליצר לבוגרת שחקנים איכותיים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Sep-2013, 16:42
הודעה: #17
טל כבר כמה שנתונים אחורה לא הצלחנו לייצר שום שחקן התרפה נורמלי ואני לא מדבר על אחד כמו מכנס אפילו אחד כמו אקסברד לא גודל אצלנו .

17-Sep-2013, 17:17
הודעה: #18
(17-Sep-2013 16:42)amir כתב:  טל כבר כמה שנתונים אחורה לא הצלחנו לייצר שום שחקן התרפה נורמלי ואני לא מדבר על אחד כמו מכנס אפילו אחד כמו אקסברד לא גודל אצלנו .

צריך כנראה לעשות בדק בית מדוע לא מבשילים שחקני בית מעבר לרמה של ליגה א'/ליגה לאומית.
מבלי לגרוע אני חושב שיש בעיה קשה במנטליות של השחקנים, הם ממהרים לחשוב שהם "כוכבים" ומתנהגים בהתאם ואז ההתרסקות היא מהירה וכואבת.
17-Sep-2013, 17:20
הודעה: #19
אני חושב שהכשרונות בכדורגל שלנו, מסיבות שלא את כולן אני יודע, לא נמצאים פשוט בנתניה. תמצא אותם בחיפה בתל אביב ומידי פעם אצל השכן הנתנייתי שלנו. מכבי נתניה לא מספיק אטרקטיבית.
דרך אגב גידלנו 3 שחקני התקפה/קישור בשנים האחרונות. כולם נמכרו (ימפולסקי עזרא מוגרבי).

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Sep-2013, 17:21
הודעה: #20
זהו שאצלנו חוץ אולי מפיראס לא היה אפילו חלוץ אחד שיחשוב ככה פשוט אף אחד לא מגיע לבוגרים כולם כנראה הגיעו לטוברוק .

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים