שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור חוזר לתמוך בגדול בקבוצה
06-Sep-2014, 19:40
הודעה: #31
(06-Sep-2014 17:11)אייל ס כתב:  
(06-Sep-2014 16:37)טל.מ כתב:  לא אמרתי שהוא לא ישחק בנתניה. לא הבנתם . טענתי שקיים סיכוי שנתניה תצטרך לשלם דמי השבחה. מצבה הכלכלי של הקבוצה ידוע. תאר לך שמחר ההתאחדות תחליט שאין קשר בין פסיקת הבורר לבין דמי ההשבחה - יש לדעתך לנתניה מעל מיליון שקל להעביר לטביב ? לכן אני אומר שמישהו בנתניה לקח סיכון או שכח.

לטווח קצר אתה צודק ואין ספק שמכבי נתניה קצרה מאוד(מאוד) במזומנים,מאוד כבר אמרתי?
לטווח ארוך זה יקוזז במכירה עתידית(והאחוזים של נתניה בבעלות יעלו) ושוב,לא בגלל שיודע,יש "חוקים" שנכונים לאחזקות באחוזי שחקן,כששחקן מגיע חופשי הוא מקבל עד 50%,כשיש תשלום עבורו אחוזי הקבוצה עולים ובמכירה עתידית,מחזירים לקבוצה את ההשקעה ובשאירית מתחלקים בהתאם לאחוזי הבעלות(בהסכם זה מנוסח אחרת,כי לשחקן ולכל גורם פרטי אסור להחזיק בכרטיס שחקן).

אתה רק מחזק את טענותי. מישהו לא חשב עד הסוף.
הבורר, הרוש ועו״ד, הסוכן המהולל והנהלת נתניה. והתימני השחיל צינור.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Sep-2014, 19:46
הודעה: #32
(06-Sep-2014 19:24)אלון כתב:  
(06-Sep-2014 18:54)זיו פלם כתב:  טל לדעתי השינויים שכנראה יוסי מאור רוצה ושוב זאת דעתי ( וזה משאלת ליבי ) שנשיא הכבוד יסיים את תפקידו בכבוד, ושרועי דניאל יחזור להיות פקטור בהחלטות ההנהלה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא נכנס לשמות אבל אם מאור ירצה נציג מטעמו אז אני מאמין שגם שגב ירצה נציג מטעמו ואני מאמין שכל צד ירצה לבחור את הנציג שלו בלי שאף אחד יקבע לו איך קוראים לנציג אותו הוא בחר...

הנציג שלו זה גיל לב
מוטלה סתם חבר שמקבל כסף על כלום

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Sep-2014, 19:47
הודעה: #33
RE: יוסי מאור חוזר לתמוך בגדול בקבוצה
(06-Sep-2014 19:40)טל.מ כתב:  
(06-Sep-2014 17:11)אייל ס כתב:  
(06-Sep-2014 16:37)טל.מ כתב:  לא אמרתי שהוא לא ישחק בנתניה. לא הבנתם . טענתי שקיים סיכוי שנתניה תצטרך לשלם דמי השבחה. מצבה הכלכלי של הקבוצה ידוע. תאר לך שמחר ההתאחדות תחליט שאין קשר בין פסיקת הבורר לבין דמי ההשבחה - יש לדעתך לנתניה מעל מיליון שקל להעביר לטביב ? לכן אני אומר שמישהו בנתניה לקח סיכון או שכח.

לטווח קצר אתה צודק ואין ספק שמכבי נתניה קצרה מאוד(מאוד) במזומנים,מאוד כבר אמרתי?
לטווח ארוך זה יקוזז במכירה עתידית(והאחוזים של נתניה בבעלות יעלו) ושוב,לא בגלל שיודע,יש "חוקים" שנכונים לאחזקות באחוזי שחקן,כששחקן מגיע חופשי הוא מקבל עד 50%,כשיש תשלום עבורו אחוזי הקבוצה עולים ובמכירה עתידית,מחזירים לקבוצה את ההשקעה ובשאירית מתחלקים בהתאם לאחוזי הבעלות(בהסכם זה מנוסח אחרת,כי לשחקן ולכל גורם פרטי אסור להחזיק בכרטיס שחקן).

אתה רק מחזק את טענותי. מישהו לא חשב עד הסוף.
הבורר, הרוש ועו״ד, הסוכן המהולל והנהלת נתניה. והתימני השחיל צינור.

עדיין לא השחיל כלום,בינתיים הוא רק מפסיד בבורריות,במקרה הגרוע הרוש יאלץ לותר על הכספים המגיעים לו.
06-Sep-2014, 19:52
הודעה: #34
טל,גיל (ויש לי הרבה בקורת על דרך עבודתו תחת בעל בית דומיננטי),מהמבינים והזהירים בכל שקשור לתקנות,מאמין שהוא הציג לפני את הסיכונים ורק לאחר התקבלה החלטה.
וסתם הצעה,לא חייבים להיות שליליים בכל..
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (0606-0909-2014201420142014)
06-Sep-2014, 20:09
הודעה: #35
אמרתי בפוסט הזה מישהו לקח סיכון מחושב או לא חשב על הכל. מה קשור שליליות ? מחר יפסוק הבורר מיליון שקל דמי השבחה , אני רוצה לראות את נתניה יוצאת מזה. תאמין לי אני לא הבעיה של נתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Sep-2014, 20:11
הודעה: #36
(06-Sep-2014 20:09)טל.מ כתב:  אמרתי בפוסט הזה מישהו לקח סיכון מחושב או לא חשב על הכל. מה קשור שליליות ? מחר יפסוק הבורר מיליון שקל דמי השבחה , אני רוצה לראות את נתניה יוצאת מזה. תאמין לי אני לא הבעיה של נתניה.

מה שקרה עד כה זה ספין של טביב, בתגובת נגד לאיום של הרוש עליו ועל הקבוצה שלו זה הכל.
אתה כבר לקחת את זה למקומות של סיכונים מחושבים, הפקרות, חובבנות.
תלמד לקחת קצת אויר ולהמתין לראות אם יש ממש בכלל בספין הזה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (0606-0909-2014201420142014)
06-Sep-2014, 21:30
הודעה: #37
(05-Sep-2014 12:03)אייל ס כתב:  נעשה סדר,
,איש לא שילם על שום אחוז,לא שגב ולא מאור ולכן אין מחיר לאחוזים.
בשנה שעברה השניים השקיעו בקבוצה את אותו סכום,שהיה סביב ה3 מיליון ש"ח(וכלל את סגירת חובות העבר).
איש לא השקיע 12 מיליון גם לא במצטבר(עד רגע זה)..
כל שקל הוא חשוב ולא מזלזל במי שמשקיע שקל/100 ש"ח/100000 ש"ח/מיליון/3 מיליון,אבל קצת צניעות לגבי המספרים,שמעתי בעונה שעברה ואפילו כאן לא מעט על החלוקה הלא מאוזנת בין השניים,לא רק שהיא היתה מאוזנת,יוסי מאור לעיתים מימן חלקים מהחלק של השותף שלו.

למעשה מה שאתה אומר כאן הוא שאלי שגב שקרן. במו אוזני שמעתי אותו אומר השבוע שהוא השקיע בנתניה במצטבר כבר 12 מיליון ש״ח. ״אם זה לא מספיק טוב לאנשים בנתניה שיחפשו מישהו אחר״(ניכר היה שהאיש די טעון). לאחר מחנה האימונים שהתברר שיש מצוקה כלכלית, אלי שגב נשאל למה יוסי מאור כבר לא נמצא? שגב אמר שהאיש הגיע יחד איתו, השקיע, והשקיע סכום די קטן(לא נקב במספר), והחליט שלא מוכן להשקיע יותר- ״מה אתם רוצים שאעשה? שאסגור את המועדון??? האיש לא מעוניין להשקיע״.
06-Sep-2014, 22:19
הודעה: #38
עידן זה משנה עם זה 12 או 10 או 8 או 6,האיש השקיע מכספו הרבה יותר מכל אחד למעט יאמר וזה מספיק,נקודה.
ולא כל מי שלא מדייק מתוך סערת רגשות הופך שקרן.
אגב,מה שאתה אומר מחזק את הדעות שרווחות במקומות כאלו ואחרים וגם בפורום,שיש מגבלה כספית וכשיש מגבלות לא צריך לקפוץ למחוזות שמתאימים לכאלו שלא קיימת להם מגבלה ולא צריך להחזיק מנגנון גדול.
להערכתי אוהדי מכבי נתניה היו מקבלים באהבה ובחיבוק חם פתיחות שמציגה קבוצה צנועה ורעבה מהתחלה ועד הסוף.
07-Sep-2014, 13:53
הודעה: #39
נו אייל זה בדיוק מה שיש עכשיו קבוצה צנועה ורעבה אפילו רעבה מאוד
07-Sep-2014, 14:56
הודעה: #40
(07-Sep-2014 13:53)זאב רווח כתב:  נו אייל זה בדיוק מה שיש עכשיו קבוצה צנועה ורעבה אפילו רעבה מאוד

לא צנועה ומתנהלת שבעה.....הפועל פ"ת צנועה,רעננה צנועה,סכנין צנועה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים