שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה -עכו
04-Sep-2014, 23:14
הודעה: #21
RE: נתניה -עכו
(04-Sep-2014 22:59)פיליפצוק כתב:  
(04-Sep-2014 22:51)טל.מ כתב:  צלישר עדיין לא פצוע ? איך היה סבע ? בעיקר איך שיחקנו - הסתגרנו בחצי או ניסינו לעשות לחץ על היריב ?

צלישר נכנס אחרי שפרץ נפצע (עומר עושה את התפקיד יותר טוב ממנו).
סבע לא שיחק כלל.
בכלל לא הסתגרו שיחקו קדימה, חצי שני עם הכניסה של קאיודה היו רגעים של התקפות גלים גלים אבל היה חסר מחץ ורגל מסיימת.
לדעתי התקפה שתכלול את קאיודה, לוי ,בן שושן ורול זאת התקפה לא רעה.

גם ראול שיחק לא רע כשנכנס,אם היה לו מבנה גוף ״בריא יותר״ היה יכול להיות אחלה שחקן...
מזרחי ביקש ללחוץ כל הזמן אבל לזה צריך כושר גופני גבוה יותר.מה שאני לוקח מהמשחק הזה שהשחקנים באו נחושים וכנראה הבינו שהם היו חייבים להשתפר.אני מאוד מקוה שגם נגד הפועל ת״א הם יראו לפחות את אותה הנחישות.עוד משהו,עומר פרץ היה מצוין בקישור האחורי עד שנפצע,נקודות החולשה במשחק היו המגנים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Sep-2014, 23:30
הודעה: #22
טוב אחרי שירדנו ליגה נגד ת"א ורעננה בואו ונדבר מי תסכן לנו את האליפות .....חחח

משחק הכנה נחמד לא יותר מזה אפשר ללמוד ממנו כמה דברים
א) יוסי מזרחי חי נושם את הקבוצה
ב) עד המשחק נגד הפועל תל אביב אפשר עוד להשתפר וחייבים
ג) אני מעודד שיוסי מזרחי אמר שיבואו עוד 2 שחקנים לדעתי קח את הכסף של 2 שחקנים ותביא חלוץ תותח
ד) אור ברוך מתחיל להיראות חלוץ יש לו שמאלית יפה לדעתי העונה יגיע רחוק
ה) דודו סראנסה - רואים שהוא רץ טוב יותר מעורב יותר בא ודורש את הכדור עוד טיפה סבלנות ויש לנו קשר ענק
ו) כל הפרשנים הבכיינים מה יש לכם לומר ?
05-Sep-2014, 7:04
הודעה: #23
לא הייתי במשחק,לא ראיתי אותו באינטרנט,גם לא חלקים.
ובלי קשר לעדויות על שחקן כזה או אחר אני בדעה שהמשחק היה חשוב והתוצאה חשובה שבעתיים.חשוב מאוד שהבטחון של השחקנים והקבוצה כקבוצה יחזור לקראת הליגה.

בהצלחה.
05-Sep-2014, 9:05
הודעה: #24
ראיתי חלקים מהמשחק והרשמים שלי, סרגיי הבלם , תענוג ואין ספק שעומר פרץ הוסיף מהירות ולחימה באמצע, ומילה אחרונה בקשר להרוש השוער , לא היה לו הרבה עבודה אבל שהיה , כל גישה לכדור היתה עם הרבה בטחון.
הכי חשוב שיהיה לנו שבוע שקט.
05-Sep-2014, 10:01
הודעה: #25
(04-Sep-2014 22:56)amir כתב:  עזוב אל תתעמק חוץ מביטחון לא היה יותר מדי לקחת משתי הקבוצות משחק סביר וזהוא.

כשמנצחים את הפועל עכו - כולה משחק אימון, אל תתעמק, אין יותר מידי מה לקחת, ת'עזוב.
כשמפסידים להפועל פ"ת - שומו שמיים, ביזיון, לא מוכנים לליגה, מועמדת לירידה, גוג ומגוג.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים