שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 22:01
הודעה: #65
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 21:43)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:37)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:32)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:09)זיו פלם כתב:  עידן במה אלי פגוע שהוא לא הזמין אותו לחתונה

נו מה זה מסיבת יום הולדת בבית ספר יסודי בכוסילמלם עשו על אלי חרם אוי אוי

מאיפה אתה יודע ממה הוא פגוע ומה מערכת היחסים בינהם ?
אתה הרל"ש של שגב? הצל של לויטה ?
יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין

בוודאי ששמעתי. ואם אתה הבנת שאי ההזמנה שלו לחתונה היא הסיבה להבאה של הרוש אז נראה לי שאתה מגזים מאד בפרשנות שלך.
יש פה כנראה מכלול של דברים שכולל עינייני אגו, עיניינים כספיים וכמובן עניין מיקצועי. כל השאר הם תוספות פיקנטיות שלדעתי ממש לא גרמו למועדון לקבל את ההחלטה שקיבל.

ממש לא חושב שזאת הסיבה
אבל כל מה שהוא עשה בראיון הזה היה להראות ללויטה את הדלת החוצה וזה בדיוק מה שקרה

(03-Sep-2014 21:41)עידן444 כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:16)עידן444 כתב:  גם זה, וגם כל מיני דברים שכנראה זמן רב מתחת לפני השטח, וגם העובדה שאוהד לויטה האחרון שהסכים לקצץ(מי יודע, אולי אפילו ניסה לגרום לאחרים לא להסכים...). לא בטוח שאנחנו יודעים הכל. מהאוהדים אין לי ספק שהוא פגוע(אני רק מקווה שהוא מבין שהרוב איתו ומעריך אותו), וגם התקשורת לקחה כאן צד מאוד ברור... אלי שגב נקלע כאן לסיטואציה שלדעתי הוא לא צפה אותה, ומה הוא סך הכל עשה? מה היה הפשע? זה שהוא הלך עם המאמן שלו?

עידן הוא האחרון שפנו אליו אז כנראה שזאת הסיבה למה הוא האחרון שהסכים

אתה טועה. ערן לוי הראשון שהסכים והוא האחרון. פנו לכולם במחנה האימון, ואוהד לויטה עם עוד שני שחקנים משכו את התשובה שלהם מספר ימים. שוב, זו זכותם, אבל לך תדע מה התגלגל בין השחקנים מתחת לפני השטח ומי ליכלך על מי...
שורה תחתונה, אוהד לויטה הולך לחיפה, כולם מרוצים, הכל אחלה. בעצם כמעט כולם... יש סיכוי לא רע שאמיר אדרי מרגיש עכשיו בדיוק כמו לויטה... אבל בחיפה הכל נוצץ העונה... מי יעיז לדבר?

אדרי פצוע כמעט לחצי עונה אז הוא לא פקטור לשארנוב יש כבר כיסא שמור בסמי עופר
אז כולם מרוצים. שאראנוב יודע מזמן שלא בונים עליו והוא מחפש קבוצה כבר מספר חודשים ולא מוצא
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לויטה במכבי חיפה - ron m. - 03-Sep-2014, 18:13
RE: לויטה במכבי חיפה - עידן444 - 03-Sep-2014 22:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים