שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 21:37
הודעה: #60
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 21:32)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  
(03-Sep-2014 21:09)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:07)עידן444 כתב:  חשבת על זה שאולי גם אלי שגב פגוע מאוהד לויטה? אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף, פוליטיקאים(שבארץ זה די מקביל למילת גנאי) או אנשים דוגרים שלפעמים נופלים בלשונם, אני מעדיף את הסוג השני.
אין ספק שכדור השלג התגלגל כאן טיפה יותר מידי. אוהד לויטה, בחור אינטילגנט אמנם שותק ועושה בשכל, אך התקשורת לקחה את הצד שלו, ליבתה מאוד את האש, ואלי שגב ויוסי מזרחי שמצאו עצמם מותקפים נכנסו למגננה וגם מעט ירו חזרה(בעיקר אלי).

עידן במה אלי פגוע שהוא לא הזמין אותו לחתונה

נו מה זה מסיבת יום הולדת בבית ספר יסודי בכוסילמלם עשו על אלי חרם אוי אוי

מאיפה אתה יודע ממה הוא פגוע ומה מערכת היחסים בינהם ?
אתה הרל"ש של שגב? הצל של לויטה ?
יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין

בוודאי ששמעתי. ואם אתה הבנת שאי ההזמנה שלו לחתונה היא הסיבה להבאה של הרוש אז נראה לי שאתה מגזים מאד בפרשנות שלך.
יש פה כנראה מכלול של דברים שכולל עינייני אגו, עיניינים כספיים וכמובן עניין מיקצועי. כל השאר הם תוספות פיקנטיות שלדעתי ממש לא גרמו למועדון לקבל את ההחלטה שקיבל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לויטה במכבי חיפה - ron m. - 03-Sep-2014, 18:13
RE: לויטה במכבי חיפה - אופיר34 - 03-Sep-2014 21:37

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים