שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 21:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Sep-2014 על ידי 21:08 עידן444.)
הודעה: #51
RE: לויטה במכבי חיפה
חשבתם על זה שאולי גם אלי שגב פגוע מאוהד לויטה? אולי גם מהתקשורת? ומהאוהדים? אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף, פוליטיקאים(שבארץ זה די מקביל למילת גנאי) או אנשים דוגרים שלפעמים נופלים בלשונם, אני מעדיף את הסוג השני.
אין ספק שכדור השלג התגלגל כאן טיפה יותר מידי. אוהד לויטה, בחור אינטילגנט אמנם שותק ועושה בשכל, אך התקשורת לקחה את הצד שלו, ליבתה מאוד את האש, ואלי שגב ויוסי מזרחי שמצאו עצמם מותקפים נכנסו למגננה וגם מעט ירו חזרה(בעיקר אלי).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (0303-0909-2014201420142014)
03-Sep-2014, 21:09
הודעה: #52
(03-Sep-2014 21:07)עידן444 כתב:  חשבת על זה שאולי גם אלי שגב פגוע מאוהד לויטה? אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף, פוליטיקאים(שבארץ זה די מקביל למילת גנאי) או אנשים דוגרים שלפעמים נופלים בלשונם, אני מעדיף את הסוג השני.
אין ספק שכדור השלג התגלגל כאן טיפה יותר מידי. אוהד לויטה, בחור אינטילגנט אמנם שותק ועושה בשכל, אך התקשורת לקחה את הצד שלו, ליבתה מאוד את האש, ואלי שגב ויוסי מזרחי שמצאו עצמם מותקפים נכנסו למגננה וגם מעט ירו חזרה(בעיקר אלי).

עידן במה אלי פגוע שהוא לא הזמין אותו לחתונה

נו מה זה מסיבת יום הולדת בבית ספר יסודי בכוסילמלם עשו על אלי חרם אוי אוי
03-Sep-2014, 21:16
הודעה: #53
גם זה, וגם כל מיני דברים שכנראה זמן רב מתחת לפני השטח, וגם העובדה שאוהד לויטה האחרון שהסכים לקצץ(מי יודע, אולי אפילו ניסה לגרום לאחרים לא להסכים...). לא בטוח שאנחנו יודעים הכל. מהאוהדים אין לי ספק שהוא פגוע(אני רק מקווה שהוא מבין שהרוב איתו ומעריך אותו), וגם התקשורת לקחה כאן צד מאוד ברור... אלי שגב נקלע כאן לסיטואציה שלדעתי הוא לא צפה אותה, ומה הוא סך הכל עשה? מה היה הפשע? זה שהוא הלך עם המאמן שלו?
03-Sep-2014, 21:19
הודעה: #54
לויטה במכבי חיפה
עידן בנאדם יכול להחליט שלא בא לו את החברה מהעבודה בחתונה. מה פסול בזה ? נעלבו ? שיתגברו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Sep-2014, 21:21
הודעה: #55
(03-Sep-2014 19:22)טל.מ כתב:  שגב עשה אתמול מעשה נבלה ברדיו. כנראה שהכל היה מכוון כדי שלויטה ילך ויתפנה לו כסף לחוזה של הרוש. אני לא קונה את כל הסיפורים המקצועיים ואת היותו טירון תקשורת. זובור מתוכנן. לא כוס התה שלי האיש הזה.

הלהיטות הזאת לחכות בפינה לנפילה של מנדהו בהנהלה ואז לצאת עם הביקורות החותכות שלך שוברות כל פעם שיאים מחדש.
אתה לא קונה את הסיפורים המקצועיים ?? וואלה ,מה אני יגיד לך נפלתי מהכיסא עכשיו. למה שתאמין ? הרי הרבה יותר הגיוני שמזרחי נלחם על השארותו של לויטה אבל שגב הטיל וטו על המהלך. הסיפור הזה ממש עושה לך טוב על הנשמה אה ? אפשר לתקוע עוד סכין באיש שעל המוקד...
תגיד ,מעבר למגרעות של שגב (ויש לו) יש לך גם משהו טוב להגיד עליו ? יש סיכוי שתצליח גם לפרגן פעם באותה להיטות ? יש מצב שמשהו חיובי יצא מהפה שלך פעם ?
וכן, שגב טעה בדברים שאמר אתמול. גם אם הם נכונים לא כל דבר צריך להגיד בטח שמאות אלפים שומעים אותך. ואני כן קונה את זה שהנפילות שלו בבור שחופרים לו כל הפרובוקטורים בהחלט נובעים מעצם היותו "בשר טרי" בתחום שכנראה לא מבין עדיין שלפעמים צריך להבליג גם אם אתה מת להוציא את האמת שלך.
03-Sep-2014, 21:25
הודעה: #56
יתגברו... לא שמעתי שמישהו קפץ מהחלון כי לויטה לא הזמין אותו לחתונה. זכותו לא להזמין, וזכותו של הבוס שמשלם לו להיעלב, לא כל אחד יודע להתגבר על רגשות ההעלבות שלו- בעיקר לא אנשים מעט מבוגרים יותר. לרוב אנשים לא יודעים לשלוט בזה וגם כשבן אדם אומר בביטחון שהוא לא נעלב, הוא כנראה נעלב... בכל מקרה לזה לדעתי יש משקל מאוד קטן אם בכלל בכל מה שקרה עם לויטה
03-Sep-2014, 21:29
הודעה: #57
(03-Sep-2014 21:16)עידן444 כתב:  גם זה, וגם כל מיני דברים שכנראה זמן רב מתחת לפני השטח, וגם העובדה שאוהד לויטה האחרון שהסכים לקצץ(מי יודע, אולי אפילו ניסה לגרום לאחרים לא להסכים...). לא בטוח שאנחנו יודעים הכל. מהאוהדים אין לי ספק שהוא פגוע(אני רק מקווה שהוא מבין שהרוב איתו ומעריך אותו), וגם התקשורת לקחה כאן צד מאוד ברור... אלי שגב נקלע כאן לסיטואציה שלדעתי הוא לא צפה אותה, ומה הוא סך הכל עשה? מה היה הפשע? זה שהוא הלך עם המאמן שלו?

עידן הוא האחרון שפנו אליו אז כנראה שזאת הסיבה למה הוא האחרון שהסכים
03-Sep-2014, 21:29
הודעה: #58
(03-Sep-2014 21:09)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:07)עידן444 כתב:  חשבת על זה שאולי גם אלי שגב פגוע מאוהד לויטה? אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף, פוליטיקאים(שבארץ זה די מקביל למילת גנאי) או אנשים דוגרים שלפעמים נופלים בלשונם, אני מעדיף את הסוג השני.

מאיפה אתה יודע ממה הוא פגוע ומה מערכת היחסים בינהם ?
אתה הרל"ש של שגב? הצל של לויטה ?
יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Hagiqq (0404-0909-2014201420142014)
03-Sep-2014, 21:32
הודעה: #59
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  

יש לך איזשהו כתב או מקורב אחר שלוחש לך באוזן כל מיני דברים למרות שגם הוא (באחריות) לא מצוי בפרטי הפרטים, ואתה חורץ את הדין.
אותי תמיד למדו שלמטבע יש שני צדדים. אין לי מושג (כמו לכולנו פה) למה שקורה בחדרי חדרים ולכן לא הוגן שנצדד בצד זה או אחר.

אפשר לבקר את הצורה שבה המועדון מגיב לפרשה הזאת בתקשורת אבל להגיד מי צודק או לא ? ממש לא, פשוט כי אין לנו את כל הנתונים.

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין
03-Sep-2014, 21:37
הודעה: #60
(03-Sep-2014 21:32)זיו פלם כתב:  
(03-Sep-2014 21:29)אופיר34 כתב:  

שמעת את הראיון שלו אתמול ?
תקשיב למה שהוא אומר
ומה שואל אותו מאיר אינשטיין

בוודאי ששמעתי. ואם אתה הבנת שאי ההזמנה שלו לחתונה היא הסיבה להבאה של הרוש אז נראה לי שאתה מגזים מאד בפרשנות שלך.
יש פה כנראה מכלול של דברים שכולל עינייני אגו, עיניינים כספיים וכמובן עניין מיקצועי. כל השאר הם תוספות פיקנטיות שלדעתי ממש לא גרמו למועדון לקבל את ההחלטה שקיבל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים