שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 18:54
הודעה: #31
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 18:50)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:46)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:42)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:38)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:35)אייל ס כתב:  ממש לא התפנו,חלק מהכסף מיועד לחוזה של הרוש....הכסף שהתקבל מאותו מממן,מימן את ההפרש ולא את כל הסכום.

חלק ? אז לפחות חצי העיקר שהתפנה ואפשר להביא חלוץ
אני בטוח שבנתניה ידעו שלויטה לא ישאר ועשו הכול שהוא יבין ויעזוב לטובת חיזוק בחוד ואייל ימים יגידו אני מקווה שבמקרה הזה אני צודק ולא אתה

מציע לכולנו לא לצפות...גם כך אני לא בטוח שיש מתאם בין הערבויות והתזרים...והתזרים הוא סוד הביזנס...מהכרות קרובה בין יוצרי
התקציב(בבקרה),למהלך התזרימי,כל שנה נוצרו בעיות במעלה הדרך,לתחושתי(בתקציב הנוכחי) הם גדולות יותר ולכן,לא רואה שימוש נוסף בכסף שמתפנה..והלוואי שאני טועה ונתעורר מחר בבוקר ל9 קלאסי.
אייל תן לנו לחלום Smile אולי גם מחר נקום לתמיר כהן (לפני חודש הוא אמר שיש קבוצה בליגת העל שכנראה הוא יסגור שם אבל כרגע יש בעיות בתוך הקבוצה )
אולי זה אנחנו ואייל על תשכח במעלה הדרך יש גם בעיות ואז מחתימים עוד שחקנים בוא נקווה לטוב

אמן,מת לקום לתמיר כהן ותומר סוויסה במכבי נתניה!

סגור בוא נחזיק אצבעות אצלי בבארי היתה מרים המורה לחשבון (ניצולת השואה ) והיא למרות כול מה שעברה היתה תמיד אופטימית Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Sep-2014, 18:58
הודעה: #32
היה עדיף לאוהד להשאר בנתניה.. כי פה הוא יכול לחזור להיות השוער הראשון במצב כלשהו שהרוש יעזוב או לא יספק את הסחורה... בחיפה אין סיכוי שהוא יהיה שוער ראשון לא בעונה הזאת ולא בעונה הבאה עם סטוינוביץ בשער. (אלא רק במקרה של פציעה חמורה) , בקיצור בסוף העונה הוא יעזוב את חיפה ויהיה שוער ראשון בקבוצה כלשהי בליגת העל. אז מה יצא לו מזה? הספסל בסמי עופר יותר נוח? האריך את הנסיעות שלו לחיפה? השכר שלו ישתנה?
03-Sep-2014, 19:00
הודעה: #33
סויסה מצוין, תמיר כהן? רק ברשימת המנודים בלי להתאמץ תמצאו טובים ממנו, גם מקצועית ובטח חברתית.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Sep-2014, 19:01
הודעה: #34
(03-Sep-2014 18:54)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:38)mordii2 כתב:  חלק ? אז לפחות חצי העיקר שהתפנה ואפשר להביא חלוץ
אני בטוח שבנתניה ידעו שלויטה לא ישאר ועשו הכול שהוא יבין ויעזוב לטובת חיזוק בחוד ואייל ימים יגידו אני מקווה שבמקרה הזה אני צודק ולא אתה

מציע לכולנו לא לצפות...גם כך אני לא בטוח שיש מתאם בין הערבויות והתזרים...והתזרים הוא סוד הביזנס...מהכרות קרובה בין יוצרי
התקציב(בבקרה),למהלך התזרימי,כל שנה נוצרו בעיות במעלה הדרך,לתחושתי(בתקציב הנוכחי) הם גדולות יותר ולכן,לא רואה שימוש נוסף בכסף שמתפנה..והלוואי שאני טועה ונתעורר מחר בבוקר ל9 קלאסי.
אייל תן לנו לחלום Smile אולי גם מחר נקום לתמיר כהן (לפני חודש הוא אמר שיש קבוצה בליגת העל שכנראה הוא יסגור שם אבל כרגע יש בעיות בתוך הקבוצה )
אולי זה אנחנו ואייל על תשכח במעלה הדרך יש גם בעיות ואז מחתימים עוד שחקנים בוא נקווה לטוב

סגור בוא נחזיק אצבעות אצלי בבארי היתה מרים המורה לחשבון (ניצולת השואה ) והיא למרות כול מה שעברה היתה תמיד אופטימית Smile

היתה גם המורה שלי לחשבון והנדסה,מרים קלוסקי(נפטרה השבוע...).
היתה מספרת לנו מ"האדמה הטובה" בשעות החופשיות.
03-Sep-2014, 19:03
הודעה: #35
Re: RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 18:58)ORENARIEL כתב:  היה עדיף לאוהד להשאר בנתניה.. כי פה הוא יכול לחזור להיות השוער הראשון במצב כלשהו שהרוש יעזוב או לא יספק את הסחורה... בחיפה אין סיכוי שהוא יהיה שוער ראשון לא בעונה הזאת ולא בעונה הבאה עם סטוינוביץ בשער. (אלא רק במקרה של פציעה חמורה) , בקיצור בסוף העונה הוא יעזוב את חיפה ויהיה שוער ראשון בקבוצה כלשהי בליגת העל. אז מה יצא לו מזה? הספסל בסמי עופר יותר נוח? האריך את הנסיעות שלו לחיפה? השכר שלו ישתנה?
תגיד לי אם הבוס שלך היה אומר שאתה מדליף, תככן, לא ממושמע, וגם חלש מקצועית והיה מביא לך מחליף היית נשאר?

03-Sep-2014, 19:05
הודעה: #36
(03-Sep-2014 18:38)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:35)אייל ס כתב:  ממש לא התפנו,חלק מהכסף מיועד לחוזה של הרוש....הכסף שהתקבל מאותו מממן,מימן את ההפרש ולא את כל הסכום.

חלק ? אז לפחות חצי העיקר שהתפנה ואפשר להביא חלוץ

במקרה של שניהם חבל על הכסף(שאין),עדיף חלוץ זר טוב.
03-Sep-2014, 19:06
הודעה: #37
(03-Sep-2014 19:01)אייל ס כתב:  
(03-Sep-2014 18:54)mordii2 כתב:  
(03-Sep-2014 18:42)אייל ס כתב:  מציע לכולנו לא לצפות...גם כך אני לא בטוח שיש מתאם בין הערבויות והתזרים...והתזרים הוא סוד הביזנס...מהכרות קרובה בין יוצרי

היתה גם המורה שלי לחשבון והנדסה,מרים קלוסקי(נפטרה השבוע...).
היתה מספרת לנו מ"האדמה הטובה" בשעות החופשיות.
באמת ??? הרגתה אותי עכשיו יש לי צמרצורת בגוף איך היתה יושבת על השולחן ומספרת לנו סיפורים עד היום שאני מספר לילדים שלי על מורה לחיים עולה השם שלה
03-Sep-2014, 19:10
הודעה: #38
(03-Sep-2014 19:03)amir כתב:  
(03-Sep-2014 18:58)ORENARIEL כתב:  היה עדיף לאוהד להשאר בנתניה.. כי פה הוא יכול לחזור להיות השוער הראשון במצב כלשהו שהרוש יעזוב או לא יספק את הסחורה... בחיפה אין סיכוי שהוא יהיה שוער ראשון לא בעונה הזאת ולא בעונה הבאה עם סטוינוביץ בשער. (אלא רק במקרה של פציעה חמורה) , בקיצור בסוף העונה הוא יעזוב את חיפה ויהיה שוער ראשון בקבוצה כלשהי בליגת העל. אז מה יצא לו מזה? הספסל בסמי עופר יותר נוח? האריך את הנסיעות שלו לחיפה? השכר שלו ישתנה?
תגיד לי אם הבוס שלך היה אומר שאתה מדליף, תככן, לא ממושמע, וגם חלש מקצועית והיה מביא לך מחליף היית נשאר?

אם לא באמת הדלפתי אז הייתי אומר לו שלא הדלפתי ואם יש הוכחה אני מוכן לקום וללכת..ואם אני מאמין בעצמי שאני שוער יותר טוב ממי שהביאו אז הייתי נלחם על מקומי ונשאר (בדר"כ לא אומרים דברים סתם)
03-Sep-2014, 19:16
הודעה: #39
Re: RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 19:10)ORENARIEL כתב:  
(03-Sep-2014 19:03)amir כתב:  

אם לא באמת הדלפתי אז הייתי אומר לו שלא הדלפתי ואם יש הוכחה אני מוכן לקום וללכת..ואם אני מאמין בעצמי שאני שוער יותר טוב ממי שהביאו אז הייתי נלחם על מקומי ונשאר (בדר"כ לא אומרים דברים סתם)
עזוב חוץ מלרוק לו בפנים ולבעוט בו פיזית עשו הכל להעיף אותו לא היתה לו ברירה ואם כבר ספסל זה של חיפה בינינו הרבה יותר נוח.

03-Sep-2014, 19:22
הודעה: #40
לויטה במכבי חיפה
שגב עשה אתמול מעשה נבלה ברדיו. כנראה שהכל היה מכוון כדי שלויטה ילך ויתפנה לו כסף לחוזה של הרוש. אני לא קונה את כל הסיפורים המקצועיים ואת היותו טירון תקשורת. זובור מתוכנן. לא כוס התה שלי האיש הזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים