שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
04-Sep-2014, 11:00
הודעה: #91
RE: לויטה במכבי חיפה
(04-Sep-2014 10:28)אייל ס כתב:  אני לא יודע יותר,אני לא טומן ראשי בחול וקורא "שפת גוף" ומשווה בין אמירות ורואה ביצועיים ניהולים ומבין איך מעבירים קבוצה בבקרה ואיך עובדים עם עיתונות ומי אומר ומה אומר ולמה אומרים וכשמנתח את הכל ,מתפלל שהתרנגול אופיר ילקט גרגיר.

ואני לא נביא זעם,את מה שאני אומר היום בגדול,אמרתי בשיא העונה שעברה(ערב חצי גמר הגביע),לאחד התורמים השקטים והחיוביים במכבי נתניה (ולא רק לו)בעקבות בקשה מימנו שגרמה לי להבין שעומדת להיות עונה לא פשוטה(היו איתותים נוספים,כבר בעונה שעברה).

זהו, שהתרנגולים פה הם אלה שמנבאים שנים על גבי שנים תרחישים מפחידים. עד היום הם נפלו ברב התחזיות שלהם ולפעמים באמת קורה שמוצאים איזה גרגיר ואז הם נהפכים לסוג של אל בפורום הזה, כאילו שהם החכמים קראו את הנולד.
אני במכסימום אפרוח קטן Wink
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Sep-2014, 11:04
הודעה: #92
(04-Sep-2014 11:00)אופיר34 כתב:  
(04-Sep-2014 10:28)אייל ס כתב:  אני לא יודע יותר,אני לא טומן ראשי בחול וקורא "שפת גוף" ומשווה בין אמירות ורואה ביצועיים ניהולים ומבין איך מעבירים קבוצה בבקרה ואיך עובדים עם עיתונות ומי אומר ומה אומר ולמה אומרים וכשמנתח את הכל ,מתפלל שהתרנגול אופיר ילקט גרגיר.

ואני לא נביא זעם,את מה שאני אומר היום בגדול,אמרתי בשיא העונה שעברה(ערב חצי גמר הגביע),לאחד התורמים השקטים והחיוביים במכבי נתניה (ולא רק לו)בעקבות בקשה מימנו שגרמה לי להבין שעומדת להיות עונה לא פשוטה(היו איתותים נוספים,כבר בעונה שעברה).

זהו, שהתרנגולים פה הם אלה שמנבאים שנים על גבי שנים תרחישים מפחידים. עד היום הם נפלו ברב התחזיות שלהם ולפעמים באמת קורה שמוצאים איזה גרגיר ואז הם נהפכים לסוג של אל בפורום הזה, כאילו שהם החכמים קראו את הנולד.
אני במכסימום אפרוח קטן Wink

אתה מגדולי התרנגולים בפורום,ההבדל בין העונה לעונות הקודמות,שלמרות שנוקרו עינייך,אתה בטוח שתתקבל לקורס טייס(טייח).
04-Sep-2014, 11:05
הודעה: #93
(04-Sep-2014 10:59)אייל ס כתב:  
(04-Sep-2014 10:55)אופיר34 כתב:  
(04-Sep-2014 10:25)טל.מ כתב:  למה אתה לא מאמין לו שהוא יודע יותר ממך ..?

הוא מודה בזה. זה לא עניין של מאמין.
ואת האמת, אני עד עכשיו ,מעבר לתחזיות והנבואות, לא מבין איזה פתרון אתם מציעים לסיטואציה הנוכחית של הקבוצה.

מת על התשובה שלך,אתה צודק אין פתרון,הרע במיעוטו,
יכול היה להיות הכי טוב בעולם בהרבה פחות כסף,בהרבה פחות דיבורים,בהרבה פחות טעויות ולצערנו חזרו על טעויות יאמר,רק בלי כיס כל כך עמוק.

מסכים איתך שיש בעייה בהתנהלות שבאמת מזכירה את ימי יאמר, אבל בוא ניתן לבן אדם את האפשרות לתקן את דרכו. מי יודע אולי משהו ישתנה בהתנהלות של האיש לאור הביקורות של השבועות האחרונים.
פשוט נראה לי שאנחנו מגזימים פה עם ההתלהמות והקטילות ויותר מידי טוחנים את הנושא. המסר הועבר. בוא נתקדם....
04-Sep-2014, 11:13
הודעה: #94
מכיוון שאין לי פתרון יצירתי למצב ואני מיציתי את עזרתי לדור הנוכחי שמאכלס את העמדות השונות (נכון להיום)במכבי נתניה,אני מקבל דעתך ושם את נושא ההתנהלות במקרה דודו/בןשושן/לוויטה/כרטיסים לטוברוק מאחורי ומתפלל כמוך שהופקו הלקחים ולא נתעורר מחר לשווה ערך כזה או אחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים