שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב ב 103fm
02-Sep-2014, 22:38
הודעה: #31
RE: אלי שגב ב 103fm
(02-Sep-2014 22:30)mordii2 כתב:  ביום ראשון היה ארוע מדהים שלדעתי פעם ראשונה שהיה דבר כזה בנתניה שום בז שום עיתון שום כתבה באינטרנט אולי פה שורה שם שורה קטנה לפני חודשיים קראתי כתבה על השיווק של נתניה ויא היתה מדהימה אבל כנראה מאז שמאור נעלם כול היועצים דחפו החוצה גם את החתן שלו שלדעתי היה הדובר הכי טוב של נתניה עד עכשיו כולל הקשר לקהל שהיה שנה שעברה מדהימה חבללל

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מזמן שמעתי את רועי דניאל מתראיין. הוא חלק ממערך השיווק. הוא כבר לא מנכ״ל, זה נכון, אבל הבחור עדיין נמצא במועדון וגם טען שיוסי מאור נמצא ברקע, עוזר ויעזור כשצריך(זה מה שטען רועי דניאל בראיון)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Sep-2014, 22:39
הודעה: #32
לגניש יש תואר בתקשורת ממכללת נתניה.
עיתונאי עבר במקומונים בנתניה ונדמה לי בוואלה .
כשיאמר הגיע למועדון ב-2006 נוצר קשר טוב בינו לבין גניש ומאז גניש שם.
02-Sep-2014, 22:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 22:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
(02-Sep-2014 22:38)טל.מ כתב:  עידן כמו שאמרתי הבנתי בתחום מוגבלת. בפועל השחקן לא הועבר בבקרה.

היום יום שלישי, המשחק הבא הוא רק עוד שבוע וחצי.
משהו בוער לך?
למי ששאל, איציק גניש הוא עיתונאי, הוא עבד לפני זה ב -walla/הארץ.
02-Sep-2014, 22:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 22:46 עידן444.)
הודעה: #34
לצערי התקשורת היא זו שמנהלת את סדר היום ומסכים איתך שזו בושה וחרפה שבקושי דובר על הארוע ומתעסקים רק בהכפשת המועדון. ותראה מי ראש הקופצים? אביתר לנג מיד עולה היום לשידור וטוען שאלי שגב לא מדייק(יש כאלה שלאחר דברי לנג אף יכנו את שגב שקרן), צביקה נעים פתאום צץ עם כתבה משלו על העוול ללויטה והפגיעה בקהל כשהוא משווה את זה לעוול שנגרם למלמיליאן מ 99׳. ואלה ״אוהדי מכבי נתניה מילדות״... בערוץ הספורט לא חסרים אוהדי מכבי נתניה- משה פרימו, שגיא כהן, עמיחי שפיגלר, שכחתי מישהו? ומי היחיד ששמעתי שמגן על ההנהלה ויוסי מזרחי? אלי אוחנה...
02-Sep-2014, 22:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 22:55 אופיר34.)
הודעה: #35
(02-Sep-2014 22:27)דוד חטב כתב:  רואים שאף אחד מכם לא מבין איך מועדון כדורגל עובד...הזמנה לחתונה היא פרט משמעותי מאד !!
אני זוכר שכשיאמר היה עושה מסיבת יום הולדת לליסה כולם היו יודעים מי הוזמן וישר משליכים על הערכה כזו או אחרת ...
הכדורגל הישראלי בנוי בעיקר מאגו ורכילות...

בוא נשאל אחרת -
אם לויטה מזמין את שגב וגם שולח מסוק שיביא אותו זה היה מונע את ההחתמה של הרוש ?
בוא נסכים שלא....
יש פה כנראה הצטברות של דברים (שגם לחתונה יש כנראה לצערי חלק בעניין) אבל בסופו של דבר הסיבות העיקריות הן כלכליות ומיקצועיות (בסדר הזה לדעתי).
ודרך אגב, יש כאלה שכן הוזמנו מהמועדון ?

(02-Sep-2014 22:46)עידן444 כתב:  לצערי התקשורת היא זו שמנהלת את סדר היום ומסכים איתך שזו בושה וחרפה שבקושי דובר על הארוע ומתעסקים רק בהכפשת המועדון. ותראה מי ראש הקופצים? אביתר לנג מיד עולה היום לשידור וטוען שאלי שגב לא מדייק(יש כאלה שלאחר דברי לנג אף יכנו את שגב שקרן), צביקה נעים פתאום צץ עם כתבה משלו על העוול ללויטה והפגיעה בקהל כשהוא משווה את זה לעוול שנגרם למלמיליאן מ 99׳. ואלה ״אוהדי מכבי נתניה מילדות״... בערוץ הספורט לא חסרים אוהדי מכבי נתניה- משה פרימו, שגיא כהן, עמיחי שפיגלר, שכחתי מישהו? ומי היחיד ששמעתי שמגן על ההנהלה ויוסי מזרחי? אלי אוחנה...

זה לא יעזור. יש את הקליקה העיתונאית הנתנייתית שכולם שם מחוברים לכולם.
הם ימשיכו להתעסק במינוסים של שגב עד שהקבוצה תתחיל לנצח ואז באמת שאף אחד לא יסתכל לכיוון שלהם. מצד שני ,אם הקבוצה תכשל הסיפורים והרפש רק ילכו ויתגברו.
02-Sep-2014, 22:55
הודעה: #36
אף אחד מתחום הכדורגל לא היה בחתונה של לוויטה ולכן לבטח לא הזמין אותם גם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Sep-2014, 22:57
הודעה: #37
(02-Sep-2014 22:39)דוד חטב כתב:  לגניש יש תואר בתקשורת ממכללת נתניה.

לא חידשת לי כלום... הסיבה היחידה שאני יודע שהוא כאן היא הקירבה לדניאל יאמר. יאמר כבר שנים לא כאן והוא עדיין כן... למה הוא כאן? באמת שאין לי מושג. מה יקרה אם הוא לא יהיה כאן? ניחוש מושכל... כלום... עוד ניחוש מושכל, האיש מרוויח משכורת של 5 ספרות... בערך כמו שרעננה והפועל פת משלמות למאמן שלהן, וכנראה שרק בגלל שאין ברירה, ומה לעשות, צריך מאמן...
באמת שאין לי כלום נגד האיש ולא רוצה לפגוע בו ובפנסתו, אבל כמו שמספרים לנו כבר שבוע שהכדורגל אכזרי... ושיש קשיים.. ושמקצצים- באירגון שמתייעל, אלה האנשים הראשונים שנחתכים...
02-Sep-2014, 23:01
הודעה: #38
(02-Sep-2014 22:46)עידן444 כתב:  לצערי התקשורת היא זו שמנהלת את סדר היום ומסכים איתך שזו בושה וחרפה שבקושי דובר על הארוע ומתעסקים רק בהכפשת המועדון. ותראה מי ראש הקופצים? אביתר לנג מיד עולה היום לשידור וטוען שאלי שגב לא מדייק(יש כאלה שלאחר דברי לנג אף יכנו את שגב שקרן), צביקה נעים פתאום צץ עם כתבה משלו על העוול ללויטה והפגיעה בקהל כשהוא משווה את זה לעוול שנגרם למלמיליאן מ 99׳. ואלה ״אוהדי מכבי נתניה מילדות״... בערוץ הספורט לא חסרים אוהדי מכבי נתניה- משה פרימו, שגיא כהן, עמיחי שפיגלר, שכחתי מישהו? ומי היחיד ששמעתי שמגן על ההנהלה ויוסי מזרחי? אלי אוחנה...

כל ה"אוהדים/עיתונאים" שרק מחפשים ללכלך, הם ברוב המקרים אנשים מתוסכלים שקיבלו בשלב כזה או אחר "ברקס" מהמועדון כאשר ניסו להיכנס אליו.
02-Sep-2014, 23:12
הודעה: #39
(02-Sep-2014 22:57)עידן444 כתב:  
(02-Sep-2014 22:39)דוד חטב כתב:  לגניש יש תואר בתקשורת ממכללת נתניה.

לא חידשת לי כלום... הסיבה היחידה שאני יודע שהוא כאן היא הקירבה לדניאל יאמר. יאמר כבר שנים לא כאן והוא עדיין כן... למה הוא כאן? באמת שאין לי מושג. מה יקרה אם הוא לא יהיה כאן? ניחוש מושכל... כלום... עוד ניחוש מושכל, האיש מרוויח משכורת של 5 ספרות... בערך כמו שרעננה והפועל פת משלמות למאמן שלהן, וכנראה שרק בגלל שאין ברירה, ומה לעשות, צריך מאמן...
באמת שאין לי כלום נגד האיש ולא רוצה לפגוע בו ובפנסתו, אבל כמו שמספרים לנו כבר שבוע שהכדורגל אכזרי... ושיש קשיים.. ושמקצצים- באירגון שמתייעל, אלה האנשים הראשונים שנחתכים...
כשיאמר העביר לקובי וגיל את המושכות התנאי היחידי לכאורה היה המשך העסקתו של גניש ל-3 שנים נוספות ...אותם 3 שנים עברו (שנתיים של קובי/גיל ושנה שגב) ובחרו העונה להאריך לו את החוזה כשב-3 השנים הקודמות שימש כיו"ר מחלקת הנוער והעונה גם דובר וגם יו"ר ...
אם החליטו להאריך אחרי התנאי של יאמר אז אני מניח שמרוצים מעבודתו.
02-Sep-2014, 23:14
הודעה: #40
(02-Sep-2014 22:05)עידן444 כתב:  
(02-Sep-2014 21:35)אייל ס כתב:  
(02-Sep-2014 21:29)טל.מ כתב:  הפאדיחה נגד הפועל פת יכולה היתה לקרות לכולם. הגול של עאבד בגמר אני בספק אם איזשהו שוער ישראלי היה עוצר את זה, כדור מדויק על הקורה . הייתי יותר מאשים את מי שעאבד הסתובב עליו (טופי?).
שורה תחתונה שיוסי יעשה מה שהוא מבין, אבל אם לא יהיה כאן חיזוק רציני בהתקפה, הרוש לא יהיה זה שיציל אותנו. ההבדל בין לויטה לבינו אם קיים בכלל הוא בנקודות .

דרך אגב מישהו במקרה יודע מתי ואם מעבירים את דודו בבקרה ?

העברת דודו בבקרה ו/או שחקנים נוספים תיהיה הפתעה גדולה בעיני.
.לא רואה את מכבי נתניה בבעלות הנוכחית ובלי הכנסת משקיעים נוספים,מגדילה את התקציב שגם כך הוא גדול על מידותיה הנוכחיות.

העברת דודו בבקרה היא חלק מהתקציב ולא הגדלה שלו. מישהו יכול להסביר מה הסיבה לא להעביר אותו בבקרה? הרי את הכסף בכל מקרה חייבים לשלם לו וזה חלק גדול מתוך תקציב השחקנים הלא גבוה במיוחד... קיבלתי בהפתעה גמורה היום את העובדה שהוא כלל לא עבר בבקרה...

דודו הוא לא חלק מהתקציב,בדיוק כמו שעמית בן שושן לא היה,כל שחקן נוסף דורש הגדלה,או קיזוז עם שחקן שעוזב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים