שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרימו מסביר
31-Aug-2014, 22:45
הודעה: #31
פרימו מסביר
כן . בא אליך מישהו עם כסף ואומר לך אני מוכן לממן לך שחקן אבל רק את הרוש. וגם מסדר עסקה יפה לנתניה, אחוזי מכירה עתידיים וכו. כולם גוזרים קופון. נראה לך תלוש ממציאות הכדורגל בארץ ? מרטינוביץ נחת בנתניה בגלל שהוא שוער מצוין נכון ?
ואז מביאים את פרימו שיספר כמה זמן כבר מזרחי חם על לויטה. מעניין אחרי שהוא עצר 3 גולים מול מכבי תא עצר פנדל ברבע גמר, נתן הופעה נהדרת בחצי, אז מזרחי לא היה חם עליו ..
יכול להיות שמה שאני אומר הוא סתם המצאה שלי ויכול להיות שאתה תמים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 22:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 22:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
RE: פרימו מסביר
מאוד פשוט, שלושה דברים שהתחברו להם יחדיו:
1. מאמן שלא היה מרוצה ממה שיש לו.
2. שוער חופשי שמשדרג לדעת המאמן את מה שיש לו.
3. מממן שגם רצה לעזור לקבוצה וגם רצה לעזור לשחקן בין אם זה בגללו, בין אם זה בגלל הסוכן שלו, בין אם זה בשביל אלי גוטמן והנבחרת בין אם אלוהים יודע.
לא צריך מחשבון בשביל זה.
31-Aug-2014, 22:48
הודעה: #33
(31-Aug-2014 22:45)טל.מ כתב:  כן . בא אליך מישהו עם כסף ואומר לך אני מוכן לממן לך שחקן אבל רק את הרוש. וגם מסדר עסקה יפה לנתניה, אחוזי מכירה עתידיים וכו. כולם גוזרים קופון. נראה לך תלוש ממציאות הכדורגל בארץ ? מרטינוביץ נחת בנתניה בגלל שהוא שוער מצוין נכון ?
ואז מביאים את פרימו שיספר כמה זמן כבר מזרחי חם על לויטה. מעניין אחרי שהוא עצר 3 גולים מול מכבי תא עצר פנדל ברבע גמר, נתן הופעה נהדרת בחצי, אז מזרחי לא היה חם עליו ..
יכול להיות שמה שאני אומר הוא סתם המצאה שלי ויכול להיות שאתה תמים.

זה לא נשמע לי כמו כפייה. זה נשמע לי כמו עסקה משתלמת.
31-Aug-2014, 22:52
הודעה: #34
לויטה משרה פאניקה, והוא שוער בינוני.ממש לא שוער גדול כמו שעושים ממנו. הוא מעולם לא היה כזה. בארץ שיחק רק בקבוצות תחתית, וממש לא עושה עלי רושם זה שהוא כמו כל שחקן שנותן שני פסים עשה סיבוב באירופה. לגבי הגול הראשון נגד הפועל ת״א- מי שמאשים את הבלם ולא את השוער לכדור שמוגבה בקשת כזו לאיזור תיבת ה 5 אין לו מושג! וגם למי שבחר בלויטה לשחקן העונה בעונה שעברה כשלכולם ברור שגם אם שניר דורי היה עומד בשער היינו עולים ליגה, לעומת זאת בלי ערן לוי אני בכלל לא בטוח שלא היינו שוברים את הראש עכשיו איך לעזאזל מתמודדים עכשיו עם בני יהודה ואחי נצרת...
יש כמה פרשנים, כמו פלטקביץ׳ ואפי ישראל שמשחקים אותה שני ידענים וזה על אף שהם בקושי מגיעים למשחקים אז לא פלא שלויטה נבחר לשחקן העונה וכל השנה היינו צריכים לשמוע שסתם הביאו את ערן לוי במקום לתת את המפתחות לקובי חסן... פשוט תקשורת בגרוש!
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (3131-0808-2014201420142014)
31-Aug-2014, 22:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 22:56 טל.מ.)
הודעה: #35
פרימו מסביר
זה נשמע לי כמו לכלוך אחד גדול וחבל שאתה לא מבין את ההבדל. ואז שולחים את השליח שיבוא ויגיד ששחקנים ניגשו למאמן ואמרו לו שהם לא סומכים על השוער ... תסלח לי החארטה בהתגלמותה. מי בדיוק לא סומך עליו ? שמעון הרוש ? ירין חסן ?עידו לוי? סרגי ? אולי עומרי קנדה ..?

(31-Aug-2014 22:52)עידן444 כתב:  לויטה משרה פאניקה, והוא שוער בינוני.ממש לא שוער גדול כמו שעושים ממנו. הוא מעולם לא היה כזה. בארץ שיחק רק בקבוצות תחתית, וממש לא עושה עלי רושם זה שהוא כמו כל שחקן שנותן שני פסים עשה סיבוב באירופה. לגבי הגול הראשון נגד הפועל ת״א- מי שמאשים את הבלם ולא את השוער לכדור שמוגבה בקשת כזו לאיזור תיבת ה 5 אין לו מושג! וגם למי שבחר בלויטה לשחקן העונה בעונה שעברה כשלכולם ברור שגם אם שניר דורי היה עומד בשער היינו עולים ליגה, לעומת זאת בלי ערן לוי אני בכלל לא בטוח שלא היינו שוברים את הראש עכשיו איך לעזאזל מתמודדים עכשיו עם בני יהודה ואחי נצרת...
יש כמה פרשנים, כמו פלטקביץ׳ ואפי ישראל שמשחקים אותה שני ידענים וזה על אף שהם בקושי מגיעים למשחקים אז לא פלא שלויטה נבחר לשחקן העונה וכל השנה היינו צריכים לשמוע שסתם הביאו את ערן לוי במקום לתת את המפתחות לקובי חסן... פשוט תקשורת בגרוש!

תסתכל על השער הראשון של הפועל שוב. כדור לחמש . אשמת לויטה שהוא לא יוצא. תסתכל על גוזלן. מתרומם מעל סרגי שלא מפריע לו בכלל. שניהם אשמים באותה המידה.

31-Aug-2014, 22:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 22:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
אוהד לויטה עשה לעצמו מאז שהגיע לנתניה יופי של יח"צ .
פוסטים בפייסבוק אחרי משחקים.
פוסטים מתחנפים לקהל.
בנוסף הוא בחור אינטליגנט, נעים הליכות, תקשורתי.
בעידן של היום זו הדרך הטובה ביותר להגיע לליבם של כמות גדולה של אוהדים במיוחד צעירים.
כל זה מסביר את "האהדה" הגדולה והמוזרה יחסית לשחקן שנמצא במועדון בסה"כ שנה אחת.
31-Aug-2014, 23:00
הודעה: #37
פרימו מסביר
ידידי היקר .. נראה לך שאני ממרומי גילי קורא את הפייסבוק של אוהד לויטה ..? אתה יודע מה רפי גינת היה אומר על זה ..?
ק ו מ ב י נ ה !!

31-Aug-2014, 23:07
הודעה: #38
(31-Aug-2014 23:00)טל.מ כתב:  ידידי היקר .. נראה לך שאני ממרומי גילי קורא את הפייסבוק של אוהד לויטה ..? אתה יודע מה רפי גינת היה אומר על זה ..?
ק ו מ ב י נ ה !!

אתה תחשוב מה שאתה רוצה.
אני מאמין ביושר של יוסי מזרחי.
צריך להיות בן אדם ממש רע בשביל לעשות מהלך כזה מסיבות אחרות ואני לא מאמין שמזרחי הוא אדם שפל.
אתה תמיד הולך על השלילי ותמיד היית אנטי מזרחי אז זה לא מפתיע שזה מה שאתה חושב.
31-Aug-2014, 23:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 23:18 טל.מ.)
הודעה: #39
פרימו מסביר
הייתי אנטי מזרחי מקצועית בלבד. אמרתי לא פעם יכול להיות שהוא אחלה גבר. אבל מה שנעשה ללויטה זה זובור ואני לא אומר שבהכרח מזרחי אחראי לזה. הקטע של פרימו שהשחקנים ניגשו למזרחי ואמרו לו שהם לא סומכים על לויטה ... כל ההגנה התחלפה מעולם לא שיחקו יחד, לא היה משחק ליגה ראשון אפילו, אבל הם לא סומכים עליו... נשמע לי כמו אליבי של ספר מתח לכיתה ג.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
זיו פלם (3131-0808-2014201420142014)
31-Aug-2014, 23:18
הודעה: #40
חלק מהתגובות בכתבה מרמזות על גורמים מעולם ההלבשה התחתונה ,הכצעכתה?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים