שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרשת בין הקורות המנוע.
31-Aug-2014, 10:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 10:20 אייל ס.)
הודעה: #10
RE: פרשת בין הקורות המנוע.
טוברוק ניבנתה על בסיס מחלקת הנוער של מכבי נתניה שאריק איזיקוביץ(כמעט) הצליח להרוס באמצע שנות ה90 בעזרתו של עו"ד רוני שרטוב שהיה בין הבעלים של מכבי נתניה.
טוברוק הצליחה במשך השנים לגדל דור של שחקנים(אגב ,כמו מחלקות נוער אחרות) ובעזרת קשרים ניפלאים באמצעי התקשורת ואצל מאמנים בדרכים שאתה ואני לא היינו עושים לעולם יצרה לעצמה תדמית של חממה ייחודית (היחוד העיקרי שאין לה קבוצת בוגרים כמו גדנ"ע בעבר)לגידול השבחה ומכירה של שחקנים.
בשנים האחרונות הצליחה מחלקת הנוער של מכבי נתניה להשתקם ובלא מעט מחזורי גיל לעלות על הקבוצות של טוברוק ולהיות אבן שואבת לשחקנים הטובים בארץ.

על מנת להמשיך בעשיה המבורכת ולהתמודד בתעשית יחסי הציבור המדהימה של איזיקוביץ חייבים להיות ייחודיים בנתניה,הקשר בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת זה היתרון הגדול של מכבי נתניה על טוברוק,ביטולו הופך את של המחלקות לכאילו מחלקות בנות של קבוצת הבוגרים של מכבי נתניה שלזכות טוברוק עומדת היכולת למנף קשרים באתרי התקשורת ובעירית נתניה ובעיתונות המקומית.

טוברוק תמשיך להיות עצמאית לעד ושחקניה הטובים ימשיכו לעבור לקבוצות שירבו במחיר ובמעשים שנעשים בשנה האחרונה אנחנו יורים בעצמנו(ולא ברגל).

מכיוון שמחלקת נוער היא לא מקום לניסויים ובעבר אריק איזיקוביץ הוכיח קבל עם ועדה איך גונבים מחלקת נוער תוך כדי ניהולה ואני לא מתכוון להיות "דון קישוט",את שהיה לי אמרתי לשגב יותר מפעם,הוא בדעה שאיזיקוביץ זה הדבר הטוב ביותר שקרה לו.
.ומכיוון שאין לי גחמות להחליפו ואין לי רצונות לחזור להשקיע במחלקת הנוער של מכבי נתניה ומכיוון שנוח לי מאוד להיות חזרה אוהד,את שהיה לי לומר בנושא אמרתי/כתבתי וימים יגידו,האם נכון היה לשמר את הייחוד או לא.

בהצלחה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פרשת בין הקורות המנוע. - אייל ס - 31-Aug-2014 10:14

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים