שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גביע הטוטו
31-Aug-2014, 0:03
הודעה: #11
גביע הטוטו
(30-Aug-2014 23:52)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2014 23:39)טל.מ כתב:  
(30-Aug-2014 22:55)פיליפצוק כתב:  בעקבות המלצות ותשבחות של חברים כאן בפורום על הפועל פ"ת, החלטתי לשבת ולראות היום את הדרבי מפ"ת, מה להגיד לכם "ללקק את האצבעות".
אח"כ ישבתי לראות את הפועל ב"ש "המאיימת" מקבלת שלוש חתיכות על האפס מבית"ר.
רק בנתניה נכנסים לפאניקה והיסטריה מטורפת!

סתם להזכירך בשנה שעברה בערך חודש לפני קיימנו משחק אימון ראשון נגד ב״ש . ניצחנו אותם. אז ? מספיק להסתכל על סגל השחקנים שלהם ולהבין . תסתכל על הסגל שלנו ותראה כמה הוא חלש.

וגם אז לא זוכר שהודעת ,באותה קלות שאתה מוריד אותנו השנה ,שאנחנו מועמדים מספר 1 לעלות...
הסגל שלנו טוב במקומות מסוימים ורע במקומות אחרים. מה שיותר חשוב זה איך הקבוצה תראה. ואת זה נדע יותר טוב רק בהמשך ולא שבועיים לפני פתיחת הליגה.

(30-Aug-2014 23:20)אלון כתב:  
(30-Aug-2014 23:14)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2014 23:04)אלון כתב:  
(30-Aug-2014 22:55)פיליפצוק כתב:  בעקבות המלצות ותשבחות של חברים כאן בפורום על הפועל פ"ת, החלטתי לשבת ולראות היום את הדרבי מפ"ת, מה להגיד לכם "ללקק את האצבעות".
אח"כ ישבתי לראות את הפועל ב"ש "המאיימת" מקבלת שלוש חתיכות על האפס מבית"ר.
רק בנתניה נכנסים לפאניקה והיסטריה מטורפת!

ואל תשכח שהפסדת לאותה הפועל פ״ת....גם אני ראיתי את משחקי גביע הטוטו היום(רציתי לקבל אינקציה) ואני לא יכול(עדיין)להגיד איזה קבוצות יהיו בפליאוף התחתון.ליגה מאוד צפופה(לפחות למטה)הולכת להיות,להגיד שאני רגוע? לא ממש...

תזכיר לי מתי היית רגוע פעם אחרונה ?

שנה שעברה.אתה יכול להגיד שאתה רגוע? אני בטוח(ויודע) שלא...

מזל שירדנו....
לא רגוע ולא היסטרי.
אפור. זוכר את הצבע ??

בוא תמצא לי את המקום שהורדתי אותנו. אני טוען שאנחנו חלשים מקצועית וההתנהלות מחוץ לדשא היא מתכון להתרסקות. ואני עומד מאחורי האמירות האלה נכון להיום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 0:15
הודעה: #12
RE: גביע הטוטו
רגע, אתה טוען שאנחנו לא מועמדים לירידה ??
שנייה אחרי המשחק מול רעננה התחיל פה מחול השדים השנתי ואתה בהחלט הזכרת את הסיכוי הנמוך שלנו לשרוד בליגה העונה.
ודרך אגב ״חלשים מקצועית״ ו״התרסקות״ מובילים אותי רק למקום אחד....
אבל זה בסדר או כמו שאמר מי שאמר - הים אותו ים והערבים אותם ערבים....
31-Aug-2014, 0:17
הודעה: #13
גביע הטוטו
חד וחלק אנחנו בין הקבוצות שמועמדות לירידה. גם מזרחי חושב ככה. סטטיסטית בשנים האחרונות מתוך שתי העולות אחת ירדה. תתכחש לזה ? לגבינו אני מקווה שדברים עוד ישתנו. ההתנהלות עד עכשיו לא מבשרת טובות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 0:22
הודעה: #14
מסכים איתך.
אנחנו מועמדים בערך כמו עוד 10 קבוצות לרדת.
31-Aug-2014, 0:38
הודעה: #15
ואני חושב שאנחנו נהיה בפליאוף העליון בסופה של עונה
31-Aug-2014, 0:40
הודעה: #16
לא מבין מה מתרגשים דווקא ממשחק האימון נגד הפועל פ"ת. שלטנו החמצנו והם ניצחו הרכב שלישי שלנו ויצאו בהצהרות כאילו הם זכו בגביע העולם. היו משחקים טובים יחסית נגד נצרת עלית , חלקים מהמשחקים נגד הפועל פ"ת ובית"ר י-ם , במחנה בחו"ל ונגד מכבי ת"א והיו גם גרועים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
31-Aug-2014, 0:40
הודעה: #17
ביתר ירושלים ומכבי פתח תקווה שיחקו מסודר והראו יכולת קבוצתית הפועל באר שבע הראו את זה במשחקי העבר גם אשדוד וגם הפועל פתח תקווה . הפעם אמנם הם שיחקו לא טוב אבל ראיתי אותם במשחקים טובים מכבי פתח תקווה הראו משחק מסודר והגיעו להזדמניות. הפועל חיפה ניצחה את קרית שמונה ובנו שם קבוצה מעניינת בני סכנין מעולים אשדוד נתנו לנו בראש לכן אנחנו בבעיה כי אנחנו לא ניצחנו אפילו משחק אחד מול קבוצה בליגה העליונה. מה שכולם עשו אפילו פעם אחת או יותר.
The following 1 user Likes zeevmon's post:
אלון (3131-0808-2014201420142014)
31-Aug-2014, 1:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 1:09 yaron73.)
הודעה: #18
(31-Aug-2014 0:40)zeevmon כתב:  ביתר ירושלים ומכבי פתח תקווה שיחקו מסודר והראו יכולת קבוצתית הפועל באר שבע הראו את זה במשחקי העבר גם אשדוד וגם הפועל פתח תקווה . הפעם אמנם הם שיחקו לא טוב אבל ראיתי אותם במשחקים טובים מכבי פתח תקווה הראו משחק מסודר והגיעו להזדמניות. הפועל חיפה ניצחה את קרית שמונה ובנו שם קבוצה מעניינת בני סכנין מעולים אשדוד נתנו לנו בראש לכן אנחנו בבעיה כי אנחנו לא ניצחנו אפילו משחק אחד מול קבוצה בליגה העליונה. מה שכולם עשו אפילו פעם אחת או יותר.

ללא ספק כרגע גם מבחינה ניהולית וגם מקצועית המצב שלנו לא נראה טוב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלון (3131-0808-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים