שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איך אפשר לעשות כל כך הרבה טעויות בזמן כל כך קצר?
29-Aug-2014, 23:51
הודעה: #11
כולכם צודקים אבל השינוי חייב לבוא מהמועדון החוצה ולא מהאוהדים פנימה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2014, 23:52
הודעה: #12
RE: איך אפשר לעשות כל כך הרבה טעויות בזמן כל כך קצר?
(29-Aug-2014 23:51)טל.מ כתב:  כולכם צודקים אבל השינוי חייב לבוא מהמועדון החוצה ולא מהאוהדים פנימה.

שכל אחד יעשה את החלק שלו והכל יהיה טוב.
29-Aug-2014, 23:56
הודעה: #13
(29-Aug-2014 23:51)טל.מ כתב:  כולכם צודקים אבל השינוי חייב לבוא מהמועדון החוצה ולא מהאוהדים פנימה.

הפוך גוטה הפוך,כל עוד תהיה אוירה שלילית ומחאות,למועדון לא יהיה רצון לבוא לקראת האוהדים והמצב רק יחמיר,קודם שהאוהדים יחזרו לתמוך,ירגיעו את העסק ולאט לאט השקט יחזור...
30-Aug-2014, 0:02
הודעה: #14
אלון תמיכת האוהדים לא תבוא סתם כך בלי שהם יראו שהמועדון פנה לדרך אחרת. האוהדים רואים שהמועדון מבזה את עצמו, אתה רוצה שזה יעבור ללא תגובה ? הבעיה במועדון ולא באוהדים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Aug-2014, 0:22
הודעה: #15
לא תחזור עונת הירידה שהאוהדים ישבו בשקט ומי שהעיר אמרו לו אל תפריע. יש ארגון אוהדים מצוין ומעורב עם יד על הדופק כמובן שהכל צריך להיות מסודר ולטובת הקבוצה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Aug-2014, 0:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2014 על ידי 0:34 אלון.)
הודעה: #16
רק שארגון האוהדים לא ישכח שמי שהביא את שגב היה מוטלה.אני מאמין שאם ימתחו עוד קצת את החבל עם מוטלה העיניין לא יעבור בשתיקה.הייתי מציע(והצעתי בפורום אחר) למנהיגי הארגון ליזום פגישה עם שגב ולשטוח בפניו את הדברים המציקים לו(נושא המרצ׳נדייז,מוטלה,וכל השאר).אני בטוח שדרך פיצוץ אימונים,שירי מחאה באיצטדיון,זו לא הדרך אלא זה רק הוספת שמן למדורה שמאיימת לשרוף כל חלקה טובה...
The following 1 user Likes אלון's post:
eliahu (3131-0808-2014201420142014)
30-Aug-2014, 3:30
הודעה: #17
בשביל זה ביקשתי שתעלו גם דברים חיוביים כי אני לא זוכר...בשביל לאזן ...
ודווקא הביקורת בפוסט הזה היא על שגב בלבד ...כי אני לא מאמין שקובי או גיל(לא יודע לגבי הזקן...) היו נותנים יד למהלך כזה עם טוברוק ולו בשם העובדה שהם זוכרים איזה קשה לשקם מחלקת נוער ...שת״פ צריך להיות על בסיס עסקי (למרות שאני לא הייתי עושה עם איזיקוביץ גם את זה) ולא להרוס למחלקת נוער את היתרון המשמעותי ביותר הנזק העיקרי הוא בבי"ס לכדורגל שהיתה המחלקה היחידה במועדון שבאמת ריווחית .
תמשיכו לשתוק נראה לאן נגיע כאילו שעד היום החוסר שקט יוצר ע״י האוהדים...
30-Aug-2014, 7:01
הודעה: #18
משה אתה כמוני לא נתנייתי ועד שאתה נימצא ממש בפנים אתה לא מבין את משמעות התחרות בין מכבי נתניה לטוברוק,עד שאתה לא פוגש את אריק איזיקוביץ אתה לא מבין מה הוא מוכן לעשות על מנת להרוויח כסף ברמה האישית,עד שאתה לא מגיע לישיבה איתו בעשר עיניים והוא מתפרץ ומודיע קבל עם ועדה(ופורש את התוכניות שלו) שהוא יפרק את מכבי נתניה(שם נפל לי האסימון ומבחינתי הוא הפך לאישיות לא רצויה).

הגיע בעל בית חדש החליט לשתף איתו פעולה,זו זכותו,אך זו לא סיבה להרוס את מחלקת הנוער של מכבי נתניה(לפני כ20 שנה הצליח אותו איזיקוביץ בעזרת אחד הבעלים של מכבי נתניה לפרק לחלוטין את מחלקת הנוער,לקח יותר מ15 שנים לשקם).
הפרסום השבוע(שבוע אחד בלבד אחרי הפרסום של מכבי נתניה),שכל ילד שיצטרף למחלקת הנוער של טוברוק יקבל מנוי חינם למכבי נתניה,זה רק חלק מהטעויות שנעשות מול טוברוק,אך מראות על השתלטותו של איזיקוביץ ועל פגיעה אסטרטגית במחלקת הנוער שהיא הבסיס לקיומנו כקבוצה.

ואני חוזר על מה שכתבתי כאן היום,שגב לא יעזוב את מכבי נתניה בגלל דיונים לגיטימים ולא מתלהמים בפורום וגם לא בגלל השלט והאבוקות שנזרקו היום באימון,הוא יעזוב את מכבי נתניה ביום שיגמר לו הכסף שהקציב(לצערי חלק לא מבוטל מהכסף הזה מנוצל לא נכון ולכן אנחנו ובעיקר הוא נהנים פחות מאותו כסף שהוקצב).
30-Aug-2014, 11:26
הודעה: #19
(30-Aug-2014 7:01)אייל ס כתב:  משה אתה כמוני לא נתנייתי ועד שאתה נימצא ממש בפנים אתה לא מבין את משמעות התחרות בין מכבי נתניה לטוברוק,עד שאתה לא פוגש את אריק איזיקוביץ אתה לא מבין מה הוא מוכן לעשות על מנת להרוויח כסף ברמה האישית,עד שאתה לא מגיע לישיבה איתו בעשר עיניים והוא מתפרץ ומודיע קבל עם ועדה(ופורש את התוכניות שלו) שהוא יפרק את מכבי נתניה(שם נפל לי האסימון ומבחינתי הוא הפך לאישיות לא רצויה).

הגיע בעל בית חדש החליט לשתף איתו פעולה,זו זכותו,אך זו לא סיבה להרוס את מחלקת הנוער של מכבי נתניה(לפני כ20 שנה הצליח אותו איזיקוביץ בעזרת אחד הבעלים של מכבי נתניה לפרק לחלוטין את מחלקת הנוער,לקח יותר מ15 שנים לשקם).
הפרסום השבוע(שבוע אחד בלבד אחרי הפרסום של מכבי נתניה),שכל ילד שיצטרף למחלקת הנוער של טוברוק יקבל מנוי חינם למכבי נתניה,זה רק חלק מהטעויות שנעשות מול טוברוק,אך מראות על השתלטותו של איזיקוביץ ועל פגיעה אסטרטגית במחלקת הנוער שהיא הבסיס לקיומנו כקבוצה.

ואני חוזר על מה שכתבתי כאן היום,שגב לא יעזוב את מכבי נתניה בגלל דיונים לגיטימים ולא מתלהמים בפורום וגם לא בגלל השלט והאבוקות שנזרקו היום באימון,הוא יעזוב את מכבי נתניה ביום שיגמר לו הכסף שהקציב(לצערי חלק לא מבוטל מהכסף הזה מנוצל לא נכון ולכן אנחנו ובעיקר הוא נהנים פחות מאותו כסף שהוקצב).

האחראי היום על מחלקת הנוער של הקבוצה הוא חבר שלך ואני מניח שיש לך את הטלפון שלו ברשימת אנשי הקשר שלך.
אתה לא עוד כותב בפורום ואני הייתי מצפה ממך להעביר את הביקורת לפחות בכל מה שקשור לענייני טוברוק ומחלקות הנוער בצינורות פנימיים ולא לשתף פעולה כאן בפורום עם תסכולים של עובדים לשעבר.
30-Aug-2014, 12:05
הודעה: #20
בתור מתוסכל אני אומר לך שגם יאמר לא ספר את הסובבים אותו וכפי הנראה גם שגב ....אמנם משלם הון לסובבים אותו אבל את ההחלטות מקבל סולו לגמרי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים