שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
29-Aug-2014, 12:46
הודעה: #21
(29-Aug-2014 12:44)זאב רווח כתב:  אני שמעתי שאלי שגב נורא כעס והתאכזב ממעשי האוהדים

זכותו גם אני מאוכזב ממעשי היועצים למינהם זכותי

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2014, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 12:52 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: בגלל התנהלות אוהדים זאת העונה האחרונה של אלי שגב כנראה
(29-Aug-2014 12:41)אלון כתב:  
(29-Aug-2014 12:32)אופיר34 כתב:  
(29-Aug-2014 12:19)אלון כתב:  אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...

אתה שמעת את הבעלים מאיים ?
למה להדביק דברים לשגב שלא היו ולא נבראו (וגם אם לא דברת עליו זה מה שמתפרש מדבריך) ?
ודרך אגב גם אלונה וגם שחר איימו בעבר שיעזבו אם האוהדים שלהם לא ישנו את דרכם (אלונה אחרי האבנים שזרקו על עזורי ושחר במקרה טוואטחה).
אז זה נחמד לשבת בבית מול המחשב ולכתוב את מה שאתה כותב אבל כנראה שאתה מגיע לקבוצת כדורגל מבלי שאף אחד הכריח אותך, שופך עליה מליונים, משקיע בה 25 שעות ביממה על חשבון העסקים והמשפחה שלך ומקבל קללות וביקורות אין סוף כנראה שאפשר להבין למה יש מחשבות על למה אני צריך את זה.

מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס,אנחנו לא המצאנו את נושא המחאות וההפגנות.מצידי שההנהלה תרחיק את כל המקללים וכך יהיה נעים יותר במגרש.כל שאני יכול לעשות זה לכתבוב ולבקש מאותם מקללים שיפסיקו(ואני עושה זאת לא מעט).אי אפשר לשלוט על כל הקהל כמו רובוטים ולצערי זה הכדורגל(ולא רק בישראל).
התגובה שלי באה לנושא הפוסט ולא למחשבותיו של אלי שגב.

זה שלא המצאנו את המחאות וההפגנות לא אומר שתמיד צריך להצדיק אותם. והמשפט "מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס" הוא משפט נחמד אבל הוא נותן לגיטימציה לאספסוף להמשיך בדרכו.
ודרך אגב, אני בעד מחאה והפגנות ובימי יאמר האחרונים גם תמכתי בהם ,אבל במקרה הזה זה מוקדם מידי לדעתי ועלול להביא לתוצאות הפוכות מכוונות המוחים

ועוד משהו, הקטע הזה של ללכת להפיץ את תוכן השיחה של מזרחי עם הקהל מה זה נותן לנו ? עוד רעש תקשורתי שלילי ? עוד בלגן במערכת ? עוד לחם לתקשורת ?
איפה האחריות שלנו האוהדים בסיפור הזה ?
29-Aug-2014, 12:55
הודעה: #23
זיו פלם כשזכות שלך מתקיימת אז אתה מרגיש על הכיפאק עם עצמך - אין בעיה עם זה

כשבעלים פועל על פי רצונו זכותו אין בעיה גם עם זה

אבל אם זכותך עולה בהפסד בעלים שיברח מכאן אז עם כל הכבוד לזכותך היא לא מענינת אותנו כאוהדים

אנחנו מחפשים בעלים בנרות ועד שמישהו מגיע ושם כסף אתה מתחיל עם זכויות של הפגנות ?

השכל שלך אומר שלא משנה עם הבעלים יפגע ויילך העיקר שזכותך להפגין לא תפגע ?
29-Aug-2014, 13:01
הודעה: #24
(29-Aug-2014 12:49)אופיר34 כתב:  
(29-Aug-2014 12:19)אלון כתב:  אני לא אוהב את כל הנושא הזה שבעלים מאים שאם האוהדים לא יתנהגו יפה הוא יעזוב ואז שאחרי ש20 אוהדים מקללים הוא עוזב.מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס.תראו את אלונה ברקת ויעקב שחר,עם מה הם התמודדו ובעזרת סבלנות לאן הגיעו.אני נגד אותם מקללים אבל חלאס עם כל האיומים האלה שאם לא תתנהגו יפה אני עוזב....אנחנו לא מחנכים ואני לא מתכוון לריב עם אנשים ביציע כדי לא להבריח את הבעלים...

למה להדביק דברים לשגב שלא היו ולא נבראו (וגם אם לא דברת עליו זה מה שמתפרש מדבריך) ?
ודרך אגב גם אלונה וגם שחר איימו בעבר שיעזבו אם האוהדים שלהם לא ישנו את דרכם (אלונה אחרי האבנים שזרקו על עזורי ושחר במקרה טוואטחה).
אז זה נחמד לשבת בבית מול המחשב ולכתוב את מה שאתה כותב אבל כנראה שאתה מגיע לקבוצת כדורגל מבלי שאף אחד הכריח אותך, שופך עליה מליונים, משקיע בה 25 שעות ביממה על חשבון העסקים והמשפחה שלך ומקבל קללות וביקורות אין סוף כנראה שאפשר להבין למה יש מחשבות על למה אני צריך את זה.

מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס,אנחנו לא המצאנו את נושא המחאות וההפגנות.מצידי שההנהלה תרחיק את כל המקללים וכך יהיה נעים יותר במגרש.כל שאני יכול לעשות זה לכתבוב ולבקש מאותם מקללים שיפסיקו(ואני עושה זאת לא מעט).אי אפשר לשלוט על כל הקהל כמו רובוטים ולצערי זה הכדורגל(ולא רק בישראל).

זה שלא המצאנו את המחאות וההפגנות לא אומר שתמיד צריך להצדיק אותם. והמשפט "מי שנכנס לכדורגל צריך לדעת לאן הוא נכנס" הוא משפט נחמד אבל הוא נותן לגיטימציה לאספסוף להמשיך בדרכו.
ודרך אגב, אני בעד מחאה והפגנות ובימי יאמר האחרונים גם תמכתי בהם ,אבל במקרה הזה זה מוקדם מידי לדעתי ועלול להביא לתוצאות הפוכות מכוונות המוחים

ועוד משהו, הקטע הזה של ללכת להפיץ את תוכן השיחה של מזרחי עם הקהל מה זה נותן לנו ? עוד רעש תקשורתי שלילי ? עוד בלגן במערכת ? עוד לחם לתקשורת ?
היה שם הכתב של וואן שצילם והקליט.טוב שתוכן השיחה והצילום יצאו החוצה כי רק דברים יפים נאמרו שם.אותי יוסי מזרחי קנה בזכות הסרטון(גם לפני הערכתי אותו מאוד).
29-Aug-2014, 13:01
הודעה: #25
זאב אמרתי ביום שהבעלים ילך כי נמאס לו/נבהל ממחאה שלא גולשת לפסים אלימים אתה תראה איך כל היועצי אחיטופל וההסכמים שהוא עשה יעלמו כשיש כסף כולם חברים של הבעלים גם כאלה שלא תורמים בשום צורה

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Aug-2014, 13:05
הודעה: #26
(29-Aug-2014 12:49)אופיר34 כתב:  

אפשר לחשוב מה הוא כבר אמר, אמר את האמת שאני בטוח שנאמרה גם ללויטה בשיחה לפני.
אפשר להגיד על יוסי מזרחי הרבה דברים אבל את היושרה שלו אי אפשר לקחת ממנו.
29-Aug-2014, 13:09
הודעה: #27
ככה זה בכל מקום זיו , ברגע שגולדהאר יילך גם קרויף וכל מי שמסביב יילך

לגבי שפיגלר ואלי שגב זה יותר מיחסי עובד ממעביד הם חברים לפני ששגב בכלל חשב על מכבי נתניה

אם למוטלה התכוונת ליועצים אז זה מעבר לכדורגל ולא קשור לתקציב של שחקנים אם מוטלה לא היה או שהיה עוזב תקציב השחקנים לא היה גודל נהפוך הוא מוטלה כל הזמן בגלל יחסי החברות מרשה לעצמו לדבר לאלי שגב בגובה העיניים ולבקש ממנו עוד תקציב לשחקן נוסף
29-Aug-2014, 13:39
הודעה: #28
בחייאת משה,כולנו בלי יוצא מהכלל נותנים לך ים של כבוד,לא ייתכן שכל פעם שמישהו יביע דעתו בדרך שונה מדעתך,אתה תעבור לפסים אישיים ותחמיא לו בדרכים לא דרכים.
.אתה יודע כמה פעמים בשנים האחרונות "זאב רווח" גידף אותי בטוקבקים שונים וכמה פעמים עשה לי האוטינג כשלא חפצתי בזה..ולמרות,כאן בפורום אני מכבד כתיבתו ועונה לו לעיניין.

ולגבי שגב,איש מאוהדי נתניה לא קילל וגידף ופגע בו בשום דרך,יותר מכך הוא הפך מהר מאוד לאליל ההמונים שתפסו צד(ת'צד שלו ולא של מאור) ולא בטוח בצדק.
אני מאוד מקווה ששגב ישאר בנתניה כמה שיותר(לא רואה אחר שיכנס לנעליים שלו),אך כשיעזוב(בתקווה שלו),זה לא יהיה בגלל גידופי אוהדים,זה יהיה כי הסכום שהקציב לפעילות הזו,נגמר.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (2929-0808-2014201420142014)
29-Aug-2014, 13:46
הודעה: #29
חברה אייל בא חד היום ומסתבר שזה מוציא ממנו את היותר טוב, שני האחרונים בול., ממש.!

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Aug-2014, 13:48
הודעה: #30
(29-Aug-2014 13:39)אייל ס כתב:  בחייאת משה,כולנו בלי יוצא מהכלל נותנים לך ים של כבוד,לא ייתכן שכל פעם שמישהו יביע דעתו בדרך שונה מדעתך,אתה תעבור לפסים אישיים ותחמיא לו בדרכים לא דרכים.
.אתה יודע כמה פעמים בשנים האחרונות "זאב רווח" גידף אותי בטוקבקים שונים וכמה פעמים עשה לי האוטינג כשלא חפצתי בזה..ולמרות,כאן בפורום אני מכבד כתיבתו ועונה לו לעיניין.

ולגבי שגב,איש מאוהדי נתניה לא קילל וגידף ופגע בו בשום דרך,יותר מכך הוא הפך מהר מאוד לאליל ההמונים שתפסו צד(ת'צד שלו ולא של מאור) ולא בטוח בצדק.
אני מאוד מקווה ששגב ישאר בנתניה כמה שיותר(לא רואה אחר שיכנס לנעליים שלו),אך כשיעזוב(בתקווה שלו),זה לא יהיה בגלל גידופי אוהדים,זה יהיה כי הסכום שהקציב לפעילות הזו,נגמר.

רק תגיד לי מה משמעות המשפט "הדג מסריח מהרוש" (חוץ ממשחק מילים נחמד) ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים