שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלקו של השוער בקבוצת כדורגל
28-Aug-2014, 23:35
הודעה: #11
RE: חלקו של השוער בקבוצת כדורגל
(28-Aug-2014 21:33)אופיר34 כתב:  וזה היה ברור מהרגע הראשון.
אין מה לקשור בין הרוש לבין שחקנים בעמדות אחרות שנחוצים לנו כרגע יותר משוער. זה לא שאם מזרחי יבקש חלוץ וקשר מהספונסר אז חלוץ וקשר יגיעו. או שהרוש יגיע במימון חיצוני מלא או שלא . וברור שאם מזרחי היה מרוצה מלויטה כל הנושא הזה לא היה רלוונטי אבל כנראה שלא כך הוא.
בסופו של דבר ברור שאם המהלך יבשיל לויטה לא ישאר בקבוצה. זה יהיה מצער חברתית לפחות כי אני יודע שהוא מאד מחובר לכולם אבל כלכלית זה אולי יפנה עוד תקציב לשחקנים שבאמת נחוצים לנו כרגע.

ולאן בדיוק ילך לויטה? ומה יהיה אם שנה הבאה הספונסר יחליט שהוא מוכר את הרוש? נחפש שוב שוער? אני לא רואה איך ולאן לויטה עוזב עכשיו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2014, 23:49
הודעה: #12
אופיר אני מקווה מאוד שלויטה ישאר בנתניה לא משנה השחקן החסר והנוסף ובתנאי שלויטה ישאר וילחם על מקומו בין הקורות
29-Aug-2014, 0:19
הודעה: #13
חלקו של השוער בקבוצת כדורגל
(28-Aug-2014 23:35)אלון כתב:  
(28-Aug-2014 21:33)אופיר34 כתב:  וזה היה ברור מהרגע הראשון.
אין מה לקשור בין הרוש לבין שחקנים בעמדות אחרות שנחוצים לנו כרגע יותר משוער. זה לא שאם מזרחי יבקש חלוץ וקשר מהספונסר אז חלוץ וקשר יגיעו. או שהרוש יגיע במימון חיצוני מלא או שלא . וברור שאם מזרחי היה מרוצה מלויטה כל הנושא הזה לא היה רלוונטי אבל כנראה שלא כך הוא.
בסופו של דבר ברור שאם המהלך יבשיל לויטה לא ישאר בקבוצה. זה יהיה מצער חברתית לפחות כי אני יודע שהוא מאד מחובר לכולם אבל כלכלית זה אולי יפנה עוד תקציב לשחקנים שבאמת נחוצים לנו כרגע.

ולאן בדיוק ילך לויטה? ומה יהיה אם שנה הבאה הספונסר יחליט שהוא מוכר את הרוש? נחפש שוב שוער? אני לא רואה איך ולאן לויטה עוזב עכשיו.

לויטה ימצא את עצמו. בארץ או בחו״ל, מחר או בינואר.
הרוש יהיה חתום על חוזה (אם וכאשר כמובן) ואם יחליט שהוא רוצה לעזוב תאמין לי שלא נשאר בלי שוער.
המהלך הזה עם כל הכאב על לויטה יוכל אולי בטווח הארוך רק להטיב איתנו.
ועשו טובה, בוא לא נהיה יותר צדיקים מהאפיפיור. דברים כאלה קורים בכדורגל משני הצדדים. אני רק מקווה שאם באמת זה יבשיל הפרידה מלויטה תהיה ברוח טובה ובלי משקעים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Aug-2014, 9:06
הודעה: #14
בשיחה עם יודעי דבר, לויטה הוחתם כדי להיות השוער הראשון,מתחילת העונה לויטה מגלה רמת שוערות בינונית ומטה, נוצרה הזדמנות פז לקבל שוער מוביל עם נסיון בליגת העל ועוד ללא עלות , כידוע לכולם שוער זה תפקיד קריטי ועד בקבוצה כמו שלנו, אז מה דעתכם לא לקפוץ על זה ?
לויטה לא משוחרר , הוא יצטרך להתמודד, לא ירצה , או ירגיש פגוע יצטרך להביא קבוצה.
אינטרס הקבוצה חשוב יותר מכל שחקן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים