שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרסום ראשון: אריאל הרוש במו"מ עם נתניה
28-Aug-2014, 16:47
הודעה: #31
RE: פרסום ראשון: אריאל הרוש במו"מ עם נתניה
(28-Aug-2014 16:40)אלון כתב:  בוז ענק למהלך ולהתנהלות!!! היום אני מתבייש שאני אוהד מכבי נתניה,ואין לי בעיה עם כל התגובות שהדברים שלי יגררו....

גם התנהלות מגעילה של המועדון מול לויטה שחקן עם חוזה שאהוד ומוערך ע"י האוהדים וגם החתמה של שוער שלדעתי מקצועית הוא פחות טוב מלויטה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2014, 16:48
הודעה: #32
אלון אני איתך. בוז מוחלט למהלך הזה. אני משוכנע שהוא לא מקצועי והיום מזרחי הוכיח שהוא לא סמכות ולא נעליים. עושה מה שאומרים לו. בובה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Aug-2014, 16:51
הודעה: #33
(28-Aug-2014 16:43)אופיר34 כתב:  התביישת גם שעזרא ירק לנו בפרצוף אחרי כל המאמץ שעשינו בשבילו ?

לפני שאתה מתבייש ועובר לב"ש בוא תשמע מה יש לשני הצדדים להגיד ואז תתבייש חופשי

מה קשר? פה אני מתבייש במועדון שלי שככה מתנהג.מה הקשר לעזרא? בגלל מה שעזא עשה אז מותר למועדון להתנהל ככה? מעניין מה היה קורה אם לויטה היה אומר שיש לו הצעה מאירופה והוא לא רוצה לשחק בנתניה יום לפני שהליגה מתחילה...
ואל תזכיר את שמי בהקשר של הבני דודים מהדרום....
28-Aug-2014, 16:54
הודעה: #34
פשוט ביזיון מה שקורה במועדון ! ממש שוק!!!
סדרי העדיפויות כאן הם על הפנים.
28-Aug-2014, 16:59
הודעה: #35
(28-Aug-2014 16:48)טל.מ כתב:  אלון אני איתך. בוז מוחלט למהלך הזה. אני משוכנע שהוא לא מקצועי והיום מזרחי הוכיח שהוא לא סמכות ולא נעליים. עושה מה שאומרים לו. בובה.

לכל אחד יש את הפרשנויות שלו.
אין ספק שאם הידיעות נכונות אז אין ספק שאתית המהלך הזה רחוק מלהיות אתי.
אני משוכנע שמזרחי הוא הדבר האחרון מבובה ואם המהלך הזה נעשה הוא נעשה רק לאחר שמזרחי אישר אותו מיקצועית. מזרחי לא היה בובה אף פעם וגם לא יהיה. בטח לא בגילו ובטח לא במעמדו.
וכמובן לאחר שהמהלך יאושר רשמית ונשמע את הסיבות לביצועו נדבר.
28-Aug-2014, 16:59
הודעה: #36
אם עד עכשיו אף אחד לא יצא לתקשורת להכחיש את זה כנראה שזה נכון אני לא מבין מה הם עושים יש בעיות יותר דחופות שצריך לטפל בזה ולויטנ הוא ממש לא בעייה הרוש ישאר שנה ויעזוב ואז מה??נצתרך שוב לחפש שוער חדש...משהו מריח פה מסריח
28-Aug-2014, 17:02
הודעה: #37
זה בעיקר נובע ממניעים כלכליים. כנראה שהציעו לנו מימון של הרוש רק בכדי שהוא ישחק העונה כדי שלא ישאר שנה שלמה בלי קבוצה ויפגע לו בקריירה . ועם כל הצער שבדבר זה חוסך לנתניה כסף ואולי גם נקבל שוער יותר טוב.
אבל הבעיה איך נמצא קבוצה ללויטה עכשיו? אולי גם הממן מסכים לשלם את הפיצויים ללויטה.
28-Aug-2014, 17:03
הודעה: #38
(28-Aug-2014 16:51)אלון כתב:  
(28-Aug-2014 16:43)אופיר34 כתב:  התביישת גם שעזרא ירק לנו בפרצוף אחרי כל המאמץ שעשינו בשבילו ?

לפני שאתה מתבייש ועובר לב"ש בוא תשמע מה יש לשני הצדדים להגיד ואז תתבייש חופשי

מה קשר? פה אני מתבייש במועדון שלי שככה מתנהג.מה הקשר לעזרא? בגלל מה שעזא עשה אז מותר למועדון להתנהל ככה? מעניין מה היה קורה אם לויטה היה אומר שיש לו הצעה מאירופה והוא לא רוצה לשחק בנתניה יום לפני שהליגה מתחילה...
ואל תזכיר את שמי בהקשר של הבני דודים מהדרום....

הקשר הוא שלצערנו ברב המקרים המועדון הוא זה שמשקיע בשחקן, מקדם אותו ומרים אותו למעלה ואז בלי למצמץ כאשר פוזלים לשחקן ממקום אחר הוא שוכח הכל. במקרה של עזרא זה הכאיב שבעתיים כי הפכו עולמות בשביל להשאיר אותו.
אז לצערנו הדברים האלה די הדדיים ובכל מקרה אם פרטי המהלך נכונים באמת שליבי ליבי על לויטה כי מעבר לשחקן הוא אחלה בן אדם.
מחכה בקוצר רוח לתגובת המועדון ואישור הידיעות
28-Aug-2014, 17:04
הודעה: #39
אני לא מאמין הוא כבר סגר בנתניה מה יהיה עם לויטה??זזאת לא התנהלות במיוחד עם שוער שעזר לנו לעלות ליגה היה צריך לדבר איתו קודם!!!!
28-Aug-2014, 17:06
הודעה: #40
מה אכפת לי מהקריירה של הרוש ? איזה שחקן נורמלי יבוא לשחק במועדון הזה? שיטות הניהול של פרוספר אזגי נכנסו לנתניה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים