שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי לאן?
31-Aug-2014, 18:24
הודעה: #31
RE: יוסי מזרחי לאן?
תאמין לי שעוד הייתי עדין...
אומנם בשנה וחצי האחרונות שלו הוא טיפה שיפר את הכדורגל סטנגה שלו אבל בגדול מתוך ה 9 עונות שלו ב 8 סבלתי למרות הכאילו קבוצת צמרת שהיתה לנו.
ותן לי היום את מוגרבי ועזרא ותראה גם יותר מהירות.
לא יודע מה זה מיושן אבל גם היום אני לא מחליף אותו ובטח לא בעטר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 18:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 18:33 טל.מ.)
הודעה: #32
יוסי מזרחי לאן?
מיושן זה אומר תפסיקו לחכות בחצי ליריב אלא תלחצו אותו למעלה.
כי כשלא עושים את זה ואתה מסודר עם כל הקבוצה שלך פלוס 7-8 שחקני יריב בחצי שלך, בכל איבוד כדור של היריב הוא מתנפל עליך בחזרה, ולוקח את הכדור מייד, כי אנחנו לא מסוגלים להחזיק. הפועל תא עשו לנו בית ספר לכדורגל בדיוק ככה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 18:36
הודעה: #33
זה לאו דווקא קשור למיושן.
גם אצל עטר לא תמיד לחצנו קדימה.
בכל מקרה, בכל ראיון מזרחי מדבר על הלחץ הזה שהשחקנים לא מבצעים בשטח היריב. זה בעיקר קשור לכושר הגופני הקלוקל ולא להוראה לא לבצע את זה.
31-Aug-2014, 18:39
הודעה: #34
יוסי מזרחי לאן?
אני רואה אותם מסתדרים בשתי שורות כמו חיילים מאחורי האמצע .. מי נתן את ההוראה ?

31-Aug-2014, 18:52
הודעה: #35
אנחנו לא מדברים כרגע על להחליף מאמן בסה"כ מבקשים לשחק התקפי וללחוץ לראות כדרוגל שמח.
ואין שום קשר לכושר גופני! תפסיק להביא תירוצים . גם בליגה הלאומית היו נצחונות יפים אבל של 1-0 קטן.
למה לאוהדי הפועל חיפה מגיע להנות ולי לא?
31-Aug-2014, 18:53
הודעה: #36
(31-Aug-2014 18:31)טל.מ כתב:  מיושן זה אומר תפסיקו לחכות בחצי ליריב אלא תלחצו אותו למעלה.
כי כשלא עושים את זה ואתה מסודר עם כל הקבוצה שלך פלוס 7-8 שחקני יריב בחצי שלך, בכל איבוד כדור של היריב הוא מתנפל עליך בחזרה, ולוקח את הכדור מייד, כי אנחנו לא מסוגלים להחזיק. הפועל תא עשו לנו בית ספר לכדורגל בדיוק ככה.

טל,את מה שאתה אומר ראינו רק נגד קבוצות עדיפות מאיתנו(ק״ש,מכבי ת״א,הפועל ת״א).שנה שעברה לא ראינו את זה.אני מאמין שלא זו תהיה השיטה,אולי רק נגד ה״גדולות״....
31-Aug-2014, 19:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 19:05 ORENARIEL.)
הודעה: #37
(31-Aug-2014 18:24)אופיר34 כתב:  תאמין לי שעוד הייתי עדין...
אומנם בשנה וחצי האחרונות שלו הוא טיפה שיפר את הכדורגל סטנגה שלו אבל בגדול מתוך ה 9 עונות שלו ב 8 סבלתי למרות הכאילו קבוצת צמרת שהיתה לנו.
ותן לי היום את מוגרבי ועזרא ותראה גם יותר מהירות.
לא יודע מה זה מיושן אבל גם היום אני לא מחליף אותו ובטח לא בעטר.

8 עונות סבלת? אז תענה בכנות!... ב- 5 משחקים האחרונים סבלת או נהנית?

ואלון תסביר לי איך הם נגד קריית שמונה בחוץ עשו להם בית ספר? (קבוצה עדיפה..)
תסביר לי מי אלה? ואיך אפשר להנות איתם?? :
פז'מיסל קובארז', לירן סרדל, טאדאס קיאנסקאס, גל כהן, אורן ביטון, רועי שוקרני, יובל שבתאי, אור אוסטווינד , הישאם כיוואן , סטיבן כהן ,מינדאוגאס קאלונאס, טוסיין ריקטס (הזר שהיה מועמד לנתניה ויוסי ויתר עליו..)
31-Aug-2014, 19:09
הודעה: #38
(31-Aug-2014 18:53)אלון כתב:  
(31-Aug-2014 18:31)טל.מ כתב:  מיושן זה אומר תפסיקו לחכות בחצי ליריב אלא תלחצו אותו למעלה.

טל,את מה שאתה אומר ראינו רק נגד קבוצות עדיפות מאיתנו(ק״ש,מכבי ת״א,הפועל ת״א).שנה שעברה לא ראינו את זה.אני מאמין שלא זו תהיה השיטה,אולי רק נגד ה״גדולות״....

אלון - ראינו את זה לא מעט בשנה הקודמת. גם קבוצות טובות ממך אפשר ללחוץ.
ב"ש יותר טובה מביתר וביתר לחצה אותה למעלה, כנל הפועל חיפה מול ק"ש. שב בחצי שלך ותזמין גולים - אם ההגנה הרעועה שלנו בסוף גם נקבל. חוץ מזה שזה לא כדורגל. מגיע גם להנות לא ?

31-Aug-2014, 19:10
הודעה: #39
תסביר איך שנה שעברה לא שמענו ממך מילה על המאמן? תסביר לי איך שנה שעברה הגעת לגמר גביע? תסביר לי איך עלית ליגה בחודש מרץ? תסביר איזו עוד קבוצה שעלתה ליגה נתנה הצגות וכדורגל התקפי כמו שאתה מבקש?
31-Aug-2014, 19:15
הודעה: #40
זיכרונך בוגד בך ידידי... שמעת ועוד איך ! תשאל את אופיר. טענתי כל השנה שאני לא מת על הכדורגל שלו אבל לא יכול להתווכח עם התוצאה הסופית ועל כן הוא הרויח את מקומו.
אחכ היו פה פרסומים נדמה לי מאייל שבהם הוא טען שמזרחי אמר לו (אייל תקן אותי אם אני משרבב שמך לשוא .נדמה לי שזה היית אתה) שמזרחי מאוד מודע לכדורגל שהקבוצה שיחקה כי אלו הכלים שהיו לו ובליגת העל זה יראה אחרת. בינתיים - ללא שינוי.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים