שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי לאן?
28-Aug-2014, 21:48
הודעה: #21
RE: יוסי מזרחי לאן?
אופיר הקבוצה הזאת שלנו תדבר חזק בליגה רק סבלנות ויש לנו קבוצה טובה לרוץ אתה בפליאוף העליון
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2014, 0:00
הודעה: #22
אופיר במהלך 2 שליש עונה שיחקנו לא טוב ולא מהנה ונהננו מחולשת היריבות ומאלילת המזל,למזלנו הרב הקדר שעמד לרשותנו היה בסדרי גודל מהקבוצות האחרות.
29-Aug-2014, 0:03
הודעה: #23
גם העונה יהיה אותו הדבר אייל נצליח בגדול
29-Aug-2014, 1:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 1:23 ORENARIEL.)
הודעה: #24
יהיו המון נצחונות של 1-0..הבקעת שער מקרי והסתגרות מבצרית

שאלת טריוויה : איזה מאמן זכה באליפות עם ביתר ופוטר בסוף העונה?
29-Aug-2014, 10:35
הודעה: #25
תרדו כבר מהביקורת על יוסי מזרחי.

מה החלופה? בנין?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
29-Aug-2014, 13:05
הודעה: #26
(29-Aug-2014 10:35)eliahu כתב:  תרדו כבר מהביקורת על יוסי מזרחי.

מה החלופה? בנין?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

שישנה את הגישה ויתחיל לשחק התקפי , רוצים לראות קבוצה לוחצת ורצה
31-Aug-2014, 18:06
הודעה: #27
(31-Aug-2014 14:49)זאב רווח כתב:  נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו

זאב רווח לא צריך כסף ולא צריך שחקנים טובים בשביל לשחק שמח והתקפי! הכל תלוי בגישה של המאמן . עכשיו בוא תגיד לי אתה איזה סגל יותר טוב שלנו או של הפועל חיפה? (רמז: אין שחקן אחד! שהיית בוחר להביא מהפועל חיפה לנתניה.. אחד! )
ואיזה מאמן יותר טוב יוסי מזרחי או עטר?
עכשיו שים לב לתגובות של האוהדים אני מקנא בהם ומחכה ומתפלל ליום שגם אנחנו נוכל לכתוב ככה על יוסי מזרחי , (קבל רק מקבץ קטן) :

סוף סוף אנחנו מקבלים קבוצה התקפית יותר שבאה לשחק כדורגל!

ראובן עושה רק טוב לקבוצה הזאת! סוף סוף מאמן שמאמין בכדורגל התקפי! מתי פעם אחרונה עמדנו מול קבוצה כמו קריית שמונה ככה? יאללה הפועל!

עטר אתה המאמן הכי טוב שהיה פה בחמש השנים האחרונות (במינימום)! סופסוף רואים קבוצה שלא מפחדת לתקוף גם אחרי שהיא בפיגור וגם אחרי שהיא מובילה!! יאללה רובן יאללה הפועל!

בולט מאוד שראובן שם את הדגש על ההתקפה יש לנו חוד קטלני והואמעמיד את השחקנים מצויין מקווה שנשחק ככה גם בליגה ולא נהיה פחדנים שמשחקים אחורה כמו שנים קודמות .

ראובן הבטיח וראובן מקיים קבוצה שמחה מחוייבת שנים חא ראיתי את הפועל ככה רק שנמשיך כך ונתחזק יותר

גם אם היינו מפסידים יש דרך לקבוצה וכל הזמן עם הפנים קדימה, בהחלט תענוג של קבוצה.קורה לכל הקהל האדום לעשות מנוי

ראובן בחירה מעולה, תחתים אותו להרבה זמן, כדורגל מהנה והתקפי יחזיר את כל האוהדים ועוד רבים וטובים. קדימה הפועל חיפה !

כל השינוי הוא במאמן,מאמן שהיה שחקן ענק והתקפי דוגל בשיטת משחק רק התקפית!
31-Aug-2014, 18:11
הודעה: #28
(31-Aug-2014 18:06)ORENARIEL כתב:  
(31-Aug-2014 14:49)זאב רווח כתב:  נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו

זאב רווח לא צריך כסף ולא צריך שחקנים טובים בשביל לשחק שמח והתקפי! הכל תלוי בגישה של המאמן . עכשיו בוא תגיד לי אתה איזה סגל יותר טוב שלנו או של הפועל חיפה? (רמז: אין שחקן אחד! שהיית בוחר להביא מהפועל חיפה לנתניה.. אחד! )
עכשיו שים לב לתגובות של האוהדים אני מקנא בהם ומחכה ומתפלל ליום שגם אנחנו נוכל לכתוב ככה על יוסי מזרחי , (קבל רק מקבץ קטן) :

ראובן עושה רק טוב לקבוצה הזאת! סוף סוף מאמן שמאמין בכדורגל התקפי! מתי פעם אחרונה עמדנו מול קבוצה כמו קריית שמונה ככה? יאללה הפועל!

עטר אתה המאמן הכי טוב שהיה פה בחמש השנים האחרונות (במינימום)! סופסוף רואים קבוצה שלא מפחדת לתקוף גם אחרי שהיא בפיגור וגם אחרי שהיא מובילה!! יאללה רובן יאללה הפועל!

בולט מאוד שראובן שם את הדגש על ההתקפה יש לנו חוד קטלני והואמעמיד את השחקנים מצויין מקווה שנשחק ככה גם בליגה ולא נהיה פחדנים שמשחקים אחורה כמו שנים קודמות .

ראובן הבטיח וראובן מקיים קבוצה שמחה מחוייבת שנים חא ראיתי את הפועל ככה רק שנמשיך כך ונתחזק יותר

גם אם היינו מפסידים יש דרך לקבוצה וכל הזמן עם הפנים קדימה, בהחלט תענוג של קבוצה.קורה לכל הקהל האדום לעשות מנוי

ראובן בחירה מעולה, תחתים אותו להרבה זמן, כדורגל מהנה והתקפי יחזיר את כל האוהדים ועוד רבים וטובים. קדימה הפועל חיפה !

גם אני אמרתי את הדברים האלה אחרי המשחק הראשון של ראובן בנתניה....
תהיה רגוע... מבטיח לך שהם עוד יצטערו על הרגע שהביאו אותו...
פיקציה היה ופיקציה ישאר
31-Aug-2014, 18:15
הודעה: #29
(31-Aug-2014 18:11)אופיר34 כתב:  
(31-Aug-2014 18:06)ORENARIEL כתב:  

גם אני אמרתי את הדברים האלה אחרי המשחק הראשון של ראובן בנתניה....
תהיה רגוע... מבטיח לך שהם עוד יצטערו על הרגע שהביאו אותו...
פיקציה היה ופיקציה ישאר

ראובן עטר לא מאמן גדול,אבל אצלו שחקנים רצים 90 דקות ועושים לחץ.
31-Aug-2014, 18:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 18:16 טל.מ.)
הודעה: #30
יוסי מזרחי לאן?
אופיר הגזמת טוטאל... אני זוכר לא מעט הצגות מעזרא סבע מוגרבי ודג׳אני. נתניה שיחקה יופי של כדורגל עם מעט כסף ובעיקר לא שיחקה בעמידה. כשאומרים שמזרחי מאמן מיושן מתכוונים לזה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Shaul (3131-0808-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים