שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה -טייק שני
29-Aug-2014, 10:28
הודעה: #11
RE: ככה בונים קבוצה -טייק שני
הוא רואה רק שחור לבן.
לא ניסה להבין אף פעם שיש עולם מגוון.
נשען על "עובדות" שלו מבלי לדעת את כל הפרטים

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2014, 12:49
הודעה: #12
אליהו התגובות שלך אמת לא לענין.
אופיר - אני באמת מנסה לחשוב למה ולא מצליח. אתה יודע לבד כמה שחקנים חלשים יש בקבוצה נכון ? מה שאתה ואני לא יודעים זה איך המהלך הזה פתאום הבשיל. מה נראה לך שמזרחי אחרי שנה וחצי שהוא רואה את לויטה כל יום פתאום קם ואמר אני חייב להחליף שוער ? וכמו שאתם אוהבים להגיד - עוד לא שוחק משחק רשמי אחד נכון ??

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Aug-2014, 12:55
הודעה: #13
Re: RE: ככה בונים קבוצה -טייק שני
(29-Aug-2014 12:49)טל.מ כתב:  אליהו התגובות שלך אמת לא לענין.
אופיר - אני באמת מנסה לחשוב למה ולא מצליח. אתה יודע לבד כמה שחקנים חלשים יש בקבוצה נכון ? מה שאתה ואני לא יודעים זה איך המהלך הזה פתאום הבשיל. מה נראה לך שמזרחי אחרי שנה וחצי שהוא רואה את לויטה כל יום פתאום קם ואמר אני חייב להחליף שוער ? וכמו שאתם אוהבים להגיד - עוד לא שוחק משחק רשמי אחד נכון ??
טל בנושא לויטה אתה טועה העניין מקצועי בלבד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Aug-2014, 12:59
הודעה: #14
(29-Aug-2014 12:49)טל.מ כתב:  אליהו התגובות שלך אמת לא לענין.

אז אני מסביר לך את התיאוריה שלי - קודם כל ,מיקצועית, כן, מזרחי כנראה לא כזה מחזיק מלויטה. מותר לו נכון ? ולהזכירך לא מזרחי הביא אותו לנתניה, לויטה הגיע לפניו. וכנראה שלליגה לאומית לויטה היה מספיק טוב בעיני מזרחי.
אני טוען שנושא הרוש עלה לאחר שגורם מסוים הסכים לממן את החוזה שלו ,ורק את החוזה שלו. לא של חלוץ שצריך יותר ולא של קשר שצריך יותר.
המטרה הסופית בסוף היא לפנות תקציב ע"י שחרור של לויטה (ואני לא מתרגש מההצהרות שרוצים גם את לויטה) ואולי להתחזק בשחקן אחר שיותר נחוץ לנו.
עכשיו אתה ואייל תגידו שאני חי בסרט ואין לי בעיה עם זה, אבל זה ההסבר ההגיוני היחידי שאני יכול להסביר לעצמי.
29-Aug-2014, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 13:16 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
אדון טל מ. בחיים שלו לא אימן קבוצת כדורגל, אין לו תעודת פרו והוא קורא תיגר על אדם שכל החיים מתעסק בזה והפרנסה שלו תלויה בזה.
29-Aug-2014, 13:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 13:09 טל.מ.)
הודעה: #16
אתה חי בסרט. אין שחרור של לויטה. הוא לא ילך יש לו חוזה . גם לשניר דורי יש חוזה . גם לשלו ושיטרית יש חוזה גם לבן מלכה .. הם לא הולכים לשום מקום. לגבי הקטע המקצועי - אמיר אין לי מושג מאיפה אתה יודע. לי זה נשמע תמוה שפתאום התעוררו עם נושא השוער כשצריך להחליף חצי קבוצה לפניו. יותר נראה לי שמישהו שמקורב להרוש אולי פנה למממן נגיד ההוא מהגז ומכר לו אולי חלק מהכרטיס של הרוש תמורת אחוזי מכירה או הבטיח לו משהו והמממן הזה פנה לקבוצה שהוא מכיר והבטיח משהו והנה פתאום הרוש נוחת בנתניה. תיאוריה טובה בדיוק כמו כל אחת אחרת.

משה אני מבין שאתה חרד לגורל המועדון תתפלא גם אני אבל בנתניה השנה קורים דברים מגעילים. קשה לי להזדהות עם זה. כן אני מבין שאם לא ניישר קו שגב ילך , אבל עדיין בא לי להקיא.

29-Aug-2014, 13:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2014 על ידי 13:13 amir.)
הודעה: #17
לא פתאום התעוררו זה קרה מהרגע שהבורר שחרר את הרוש ללא תמורה וזה משהו שבא מתוך מכבי נתניה ואני דווקא כן יודע מי זה הממן וזה לא בן אדם אחד.
ואין להם שום קשר להוא מהגז.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Aug-2014, 13:18
הודעה: #18
(29-Aug-2014 13:06)טל.מ כתב:  אתה חי בסרט. אין שחרור של לויטה. הוא לא ילך יש לו חוזה . גם לשניר דורי יש חוזה . גם לשלו ושיטרית יש חוזה גם לבן מלכה .. הם לא הולכים לשום מקום. לגבי הקטע המקצועי - אמיר אין לי מושג מאיפה אתה יודע. לי זה נשמע תמוה שפתאום התעוררו עם נושא השוער כשצריך להחליף חצי קבוצה לפניו. יותר נראה לי שמישהו שמקורב להרוש אולי פנה למממן נגיד ההוא מהגז ומכר לו אולי חלק מהכרטיס של הרוש תמורת אחוזי מכירה או הבטיח לו משהו והמממן הזה פנה לקבוצה שהוא מכיר והבטיח משהו והנה פתאום הרוש נוחת בנתניה. תיאוריה טובה בדיוק כמו כל אחת אחרת.

משה אני מבין שאתה חרד לגורל המועדון תתפלא גם אני אבל בנתניה השנה קורים דברים מגעילים. קשה לי להזדהות עם זה. כן אני מבין שאם לא ניישר קו שגב ילך , אבל עדיין בא לי להקיא.

אם יוסי מזרחי לא יצליח, הוא יילך הביתה.
אם לויטה לא יצליח, מזרחי גם יילך הביתה והקבוצה כולה תהיה בבעיה.
אז אם מזרחי מנצל פה הזדמנות להביא שוער שלדעתו טוב יותר אז איפה פה הבעיה?
29-Aug-2014, 13:19
הודעה: #19
טוב אם אתה אומר ..
ומתי מחזקים את העמדות שבאמת צריכים ?

שלח תגובה 

[-]