שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסוף לסאגה
26-Aug-2014, 0:09
הודעה: #11
RE: הסוף לסאגה
עד כמה שאני הבנתי הוא קיצץ בשכר אבל אני מנחש שהוא קיבל חוזה חדש כנראה לשנתיים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Aug-2014, 0:10
הודעה: #12
פחות דיבורים יותר מעשים כך ייטב לכולנו,גם אם יעבור בסופו של דבר(ואני מאמין שיעבור כי אחרת זה באמת יהיה מוגזם) ההתנהלות סביב כל העיניין שלו ושל דודו לא מוסיפה כבוד.נתנחם בכך שזוהי עונתו הראשונה של שגב בליגת העל,מכאן צריך ללמוד מטעויות.
יאללה שתתחיל הליגה ונתחיל להתעסק עם הדברים האמיתיים באמת...
26-Aug-2014, 0:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Aug-2014 על ידי 0:31 אופיר34.)
הודעה: #13
הסוף לסאגה
זה לא משנה אם הליגה תתחיל או לא. ההתעסקות בכותרות שמייצרים פה תמיד תהיה קיימת , גם אם הם לא קשורות למציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(26-Aug-2014 0:08)טל.מ כתב:  אני אפנה אותך לסרט הנכון כי התעייפתי מלהסביר לך.

מרבחור, סרט או לא סרט, אתה בדרך לאכל עוד כובע גדול וטעים, אבל זה בסדר אני בטוח שגם המקרה הזה לא יגרום לך לשנות את דרכך.
גנים זה גנים. אי אפשר לשנות אותם.

26-Aug-2014, 0:33
הודעה: #14
הוא עבר כבר בבקרה?
עד שזה לא גמור אז זה לא גמור.
26-Aug-2014, 0:37
הודעה: #15
הסוף לסאגה
מסכים. לכן אמרתי אם וכאשר.
וזה נכון לשני הכיוונים. שום דבר לא נגמר עד שהוא לא נגמר. חבל שלא כולם מבינים את זה.

26-Aug-2014, 2:25
הודעה: #16
הסוף לסאגה
(26-Aug-2014 0:28)אופיר34 כתב:  זה לא משנה אם הליגה תתחיל או לא. ההתעסקות בכותרות שמייצרים פה תמיד תהיה קיימת , גם אם הם לא קשורות למציאות.

(26-Aug-2014 0:08)טל.מ כתב:  אני אפנה אותך לסרט הנכון כי התעייפתי מלהסביר לך.

מרבחור, סרט או לא סרט, אתה בדרך לאכל עוד כובע גדול וטעים, אבל זה בסדר אני בטוח שגם המקרה הזה לא יגרום לך לשנות את דרכך.
גנים זה גנים. אי אפשר לשנות אותם.

איזה כובע אני אמור לאכול ..? זה שהמצאת ? אני אחראי על בן שושן ? אני החתמתי אותו ? אני הודעתי לו שהוא משוחרר ? אני הודעתי לו שאני בכל זאת אעביר אותו בבקרה מתישהו עוד כמה ימים ..? אם זה היה קורה בקבוצה אחרת היית נקרע מצחוק לא ? אז איך זה קשור אלי ? אני הבאתי שחקן במעל 200 אלף יורו כולל חינוך לילדיו כדי לגלות שהוא בעודף משקל בלי סחוס ולא זז ? חודשיים הבנאדם בארץ ועוד לא רץ שבוע ברצף.. ואז לא מעבירים אותו ואחכ מודיעים לו שכן יעבירו וכבר חלפו שבועיים והוא לא עבר והוא הגיע פצוע או לא תלוי את מי שואלים והוא בכלל פלא שנולד בלי סחוס .. אבל בסוף אני צריך לאכול כובע.. הסרט שלך פשוט בלולאה אין סופית בלי תנאי יציאה...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Aug-2014, 9:08
הודעה: #17
למה אתה צריך לאכל את הכובע אתה שואל ? אז אני אגיד לך -
אתה זה ששבועות מהיום שיצאה איפשוהי ידיעה על בן שושן, לא מפסיק לחפור לנו על הכסף שאין, על הניהול השכונתי, על זה שבן שושן לא יהיה פה, על זה שאתה לא יודע איך נעביר את הקבוצה בבקרה, על זה שוויתרנו על דודו, על זה שאף אחד לא יסכים לקיצוץ, על זה ששגב בצרות כלכליות.... בקיצור על כל העולם ואשתו. ובינתיים, תודה לאל, כמו ברב המקרים, שוב דבר מהתחזיות שלך לא מתממש.
אז אני יודע שאתה אלוף בלהתפס תמיד לדברים שפחות עובדים טוב (ויש באמת כאלה), אבל לא יעזור לך כלום, לצד התקלות והקשיים שבדרך יש יותר דברים שכן עובדים וכן מתפקדים ולמרות שאתה אדם שחי על הצרות תצטרך לחיות גם עם הדברים החיוביים שקיימים.
ועוד דבר, אני מבין שאתה על האולימפוס כי יש לך אפילו את התמיכה של אייל, אבל עם כל הכבוד גם אייל לא תמיד פוגע בכל מה שהוא אומר.
26-Aug-2014, 9:45
הודעה: #18
הסוף לסאגה
אופיר אתה ואני בעולמות מקבילים. אתה לרוב לוקח את מה שרוב האנשים אומרים פה , עושה סלט ומכריז שאני השף. מכל שהדבקת לי אמרתי בערך 10 אחוז וכולם נגעו לניהול השכונתי. לגבי דודו או בן שושן הייתי יותר שמח עם שניהם ברמה המקצועית לא היו פה והיו מגיעים ארבעה אחרים מוכשרים לא פחות בעמדות שאנחנו צריכים, ולכן להגיד שאכפת לי מקצועית על הוויתור על דודו (שקשה לי לראות אותו חוזר לשחק השנה וסתם שרפנו כסף) או בן שושן זה פשוט לא להבין. תיצור מצב היפותטי ששניהם משוחררים ומחתימים אחרים במקומם - אני חותם על זה עכשיו. מפריעה לי ההתנהלות של המועדון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Aug-2014, 10:56
הודעה: #19
(26-Aug-2014 9:08)אופיר34 כתב:  למה אתה צריך לאכל את הכובע אתה שואל ? אז אני אגיד לך -
אתה זה ששבועות מהיום שיצאה איפשוהי ידיעה על בן שושן, לא מפסיק לחפור לנו על הכסף שאין, על הניהול השכונתי, על זה שבן שושן לא יהיה פה, על זה שאתה לא יודע איך נעביר את הקבוצה בבקרה, על זה שוויתרנו על דודו, על זה שאף אחד לא יסכים לקיצוץ, על זה ששגב בצרות כלכליות.... בקיצור על כל העולם ואשתו. ובינתיים, תודה לאל, כמו ברב המקרים, שוב דבר מהתחזיות שלך לא מתממש.
אז אני יודע שאתה אלוף בלהתפס תמיד לדברים שפחות עובדים טוב (ויש באמת כאלה), אבל לא יעזור לך כלום, לצד התקלות והקשיים שבדרך יש יותר דברים שכן עובדים וכן מתפקדים ולמרות שאתה אדם שחץי על הצרות תצטרך לחיות גם עם הדברים החיוביים שקיימים.
ועוד דבר, אני מבין שאתה על האולימפוס כי יש לך אפילו את התמיכה של אייל, אבל עם כל הכבוד גם אייל לא תמיד פוגע בכל מה שהוא אומר.

בשורה התחתונה,מה שחשוב באמת,שהניהול מדהים/יעיל/צנוע, הקשר עם האוהדים לא היה מעולם טוב יותר ואתה צודק בכל.
26-Aug-2014, 11:05
הודעה: #20
(26-Aug-2014 10:56)אייל ס כתב:  
(26-Aug-2014 9:08)אופיר34 כתב:  למה אתה צריך לאכל את הכובע אתה שואל ? אז אני אגיד לך -
אז אני יודע שאתה אלוף בלהתפס תמיד לדברים שפחות עובדים טוב (ויש באמת כאלה), אבל לא יעזור לך כלום, לצד התקלות והקשיים שבדרך יש יותר דברים שכן עובדים וכן מתפקדים ולמרות שאתה אדם שחץי על הצרות תצטרך לחיות גם עם הדברים החיוביים שקיימים.

בשורה התחתונה,מה שחשוב באמת,שהניהול מדהים/יעיל/צנוע, הקשר עם האוהדים לא היה מעולם טוב יותר ואתה צודק בכל.

ממש לא ולא זוכר שגם אמרתי את זה.
לא מדהים ,לא תמיד יעיל וגם לא הכי צנוע אבל תמיד יש גם את הצד השני. יש אפור ,לא רק שחור ולבן.
ואני חושב שאני צודק בדיוק כמו שאתה וטל חושבים שאתם צודקים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים