שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת טקטיקה
26-Aug-2014, 11:07
הודעה: #61
RE: קצת טקטיקה
(26-Aug-2014 11:05)אייל ס כתב:  
(26-Aug-2014 9:50)דוד חטב כתב:  אני לא מצליח להבין דבר אחד למה שגב נושא לבד בנטל יש שותפים והם מחוייבים שסגרו שותפות לא קבעו מי קובע את מבנה ההנהלה מי מקבל החלטות איך ייתכן שמאור מחזיק אחוזים ולא נושא בנטל ??? אני יודע שעושים שותפות עם מישהו צריך לקחת בחשבון חילקי דיעות קיצוניים ולמצוא להם פתרונות כתובים בחוזה לפני שהם קורים ...לי לא ברור ההתנהלות של מאור למה הוא לא מחוייב לשלם את חלקו בעוגת התקציב...

תבוא היום למשחק ואסביר לך Smile

שום הסבר לא יתקבל.
אם האיש לא מעוניין להשקיע וזו זכותו, מדוע עד היום לא ראיתי באף מקום הודעה מטעמו שהוא מעמיד את חלקו למכירה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Aug-2014, 11:17
הודעה: #62
יש לשגב הזדמנות לרכוש את חלקו ב"נזיד עדשים".
27-Aug-2014, 9:15
הודעה: #63
אייל עדיין שגב רכש אחוזים בכדי לשאת בנטל עבור אותם אחוזים אני מאמין שאילו רצה בזמנו יכל לקנות הכל לבד מראש ....
כנראה שכבר אז הבין שצריך שותף לשאת בנטל ...
לא רואה מצב שבו שותף לא נושא בנטל אם זה מבחינת ערבויות או מבחינת כסף חי . אגב במידה ושגב לא מעוניין לקנות את חלקו כם בנזיד עדשים לדעתי על מאור למצוא רוכש ועד שמוצא רוכש לשאת בחלקו ...
27-Aug-2014, 10:09
הודעה: #64
(26-Aug-2014 11:17)אייל ס כתב:  יש לשגב הזדמנות לרכוש את חלקו ב"נזיד עדשים".

חסר לי חלק בפאזל אני מצטער.
מצד אחד אדם שמחזיק ב- 30% בבעלות, לא משקיע ולשיטתך מעוניין למכור את חלקו ב"נזיד עדשים".
מצד שני אלי שגב לא מעוניין לקנות את יתרת ה- % ולקבל בעלות מלאה מה שפועל קורה כבר מס' חודשים.
27-Aug-2014, 10:37
הודעה: #65
(27-Aug-2014 10:09)פיליפצוק כתב:  

מצד אחד אדם שמחזיק ב- 30% בבעלות, לא משקיע ולשיטתך מעוניין למכור את חלקו ב"נזיד עדשים".
מצד שני אלי שגב לא מעוניין לקנות את יתרת ה- % ולקבל בעלות מלאה מה שפועל קורה כבר מס' חודשים.

לי חסרים הרבה יותר חלקים בעיקר כדי לא להיות חלק מהסגה הזו,בעונה שעברה יוסי מאור תרם את חלקו היחסי ויותר והיה למעשה הממן בפועל של מרבית הכספים שזרמו לפעילות השותפת,אין לי מושג מדוע וויתרו עליו/מדוע הוא וויתר.
27-Aug-2014, 11:26
הודעה: #66
(27-Aug-2014 10:37)אייל ס כתב:  

לי חסרים הרבה יותר חלקים בעיקר כדי לא להיות חלק מהסגה הזו,בעונה שעברה יוסי מאור תרם את חלקו היחסי ויותר והיה למעשה הממן בפועל של מרבית הכספים שזרמו לפעילות השותפת,אין לי מושג מדוע וויתרו עליו/מדוע הוא וויתר.

באמת מענין ומוזר כל העיניין הזה,במיוחד שקולו של מאור לא נשמע בנושא...
27-Aug-2014, 12:34
הודעה: #67

לאלי שגב אין בטח כרגע כסף נזיל הכול הלך לבקרה . ולמה שיקנה ?? מאור לא מריח לא מסריח שגב מחליט הכול לבד .
27-Aug-2014, 12:47
הודעה: #68
באו שני אנשים שלא קשורים בכלום אחד לשני והמשותף היחיד להם הוא אהדה להפועל חיפה איכשהו התגלגלו למכבי נתניה כשאחד בפרונט והשני מאחור כשהקבוצה עלתה ליגה כל אחד ראה את ההמשך בדרך שונה וכשאלי שגב בראיון המפורסם אמר מה שאמר והחליט מה שהחליט על האנשים סביבו לא היתה למאור שום דרך להישאר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2014, 13:00
הודעה: #69
מעניין איך כולם פה יודעים הכל. כוונות, מצב כלכלי, מטרות, מצב הפרויקטים באפריקה, כמות המזומנים בכיסו של כל אחד. ואללה איך?
27-Aug-2014, 13:23
הודעה: #70
מה זאת אומרת איך ... ישבו איתי היום בבוקר בשבע, עידכנתי אותם. למה לא באת ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים