שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת טקטיקה
25-Aug-2014, 18:12
הודעה: #51
RE: קצת טקטיקה
לשגב מגיעה מילה טובה בהחלט. הוא היחידי שנושא בנטל ובלעדיו אין מכבי נתניה. ועדיין לא ברור לי איך שני אנשים בעלי ניסיון בעסקים ובכדורגל נופלים ככה. בן שושן - אין כסף - אל תחתימו. דודו - האשמה רבה מאוד של מזרחי מצד אחד וגם של שגב מצד שני.הוא המנהל הוא אמור היה לבקש ביטחונות לסיפור הזה. למשל לבחון אותו קודם. וזו לא חוכמת הבדיעבד, כי כשאתה משלם לצוות כל כך מנוסה אתה מצפה לחסוך טעויות שכונתיות. ביננו גם אם דודו יחלים באורח פלא , לא ברור לי איך פתאום יהיה בשבילו כסף לבקרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Aug-2014, 19:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Aug-2014 על ידי 19:31 ORENARIEL.)
הודעה: #52
אם מיכאל אוחנה שנבחן בליברפול לא יתקבל שם יש סיכוי שהוא יבוא לשחק אצל יוסי מזרחי? כידוע מיכאל אוחנה הוא הנכד של אח של יוסי מזרחי...
שישכנע אותו לעבור לנתניה
25-Aug-2014, 20:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Aug-2014 על ידי 21:20 amir.)
הודעה: #53
(25-Aug-2014 19:14)ORENARIEL כתב:  אם מיכאל אוחנה שנבחן בליברפול לא יתקבל שם יש סיכוי שהוא יבוא לשחק אצל יוסי מזרחי? כידוע מיכאל אוחנה הוא הנכד של אח של יוסי מזרחי...
שישכנע אותו לעבור לנתניה
תדייק
למיכאל אמנם אין קשר לאוחנה היותר מפורסם, אך הוא מתגאה באח של סבו, יוסי מזרחי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Aug-2014, 21:00
הודעה: #54
אופיר, אתה בעצמך אתה אמרת שאלי שגב נופל בלשונו באמירות שלא יכולות להתממש זאת אומרת שיש משהו במה שאני אומר .
אני יגיד את זה עוד פעם אין לי שום מילה רעה להגיד עליו אני באמת מעריך כל אגורה שהאיש שם מכספו האישי אבל הוא צריך פחות לדבר בתקשורות ולהצהיר הצהרות ללא ביסוס
26-Aug-2014, 9:50
הודעה: #55
אני לא מצליח להבין דבר אחד למה שגב נושא לבד בנטל יש שותפים והם מחוייבים שסגרו שותפות לא קבעו מי קובע את מבנה ההנהלה מי מקבל החלטות איך ייתכן שמאור מחזיק אחוזים ולא נושא בנטל ??? אני יודע שעושים שותפות עם מישהו צריך לקחת בחשבון חילקי דיעות קיצוניים ולמצוא להם פתרונות כתובים בחוזה לפני שהם קורים ...לי לא ברור ההתנהלות של מאור למה הוא לא מחוייב לשלם את חלקו בעוגת התקציב...
26-Aug-2014, 10:03
הודעה: #56
קצת טקטיקה
זו שאלה לגיטימית ביותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Aug-2014, 10:31
הודעה: #57
(26-Aug-2014 9:50)דוד חטב כתב:  אני לא מצליח להבין דבר אחד למה שגב נושא לבד בנטל יש שותפים והם מחוייבים שסגרו שותפות לא קבעו מי קובע את מבנה ההנהלה מי מקבל החלטות איך ייתכן שמאור מחזיק אחוזים ולא נושא בנטל ??? אני יודע שעושים שותפות עם מישהו צריך לקחת בחשבון חילקי דיעות קיצוניים ולמצוא להם פתרונות כתובים בחוזה לפני שהם קורים ...לי לא ברור ההתנהלות של מאור למה הוא לא מחוייב לשלם את חלקו בעוגת התקציב...

יכול להיות שלא זו עוגת התקציב שהוא רצה ולכן החליט לנתק מגע,אף אחד לא באמת יודע.מה שכן לפחות הם עשו את בצורה בוגרת וללא הטלת רפש אחד על השני (כנהוג במחוזותינו...).
26-Aug-2014, 11:05
הודעה: #58
(26-Aug-2014 9:50)דוד חטב כתב:  אני לא מצליח להבין דבר אחד למה שגב נושא לבד בנטל יש שותפים והם מחוייבים שסגרו שותפות לא קבעו מי קובע את מבנה ההנהלה מי מקבל החלטות איך ייתכן שמאור מחזיק אחוזים ולא נושא בנטל ??? אני יודע שעושים שותפות עם מישהו צריך לקחת בחשבון חילקי דיעות קיצוניים ולמצוא להם פתרונות כתובים בחוזה לפני שהם קורים ...לי לא ברור ההתנהלות של מאור למה הוא לא מחוייב לשלם את חלקו בעוגת התקציב...

תבוא היום למשחק ואסביר לך Smile
26-Aug-2014, 11:06
הודעה: #59

יש כאן בפורום "נציג מטעמו" לא יודע אם הוא קיבל הסמכה ואישור לכך אבל הוא עושה כאן את העבודה בכל מקרה, אתה מוזמן לשאול אותו.
26-Aug-2014, 11:06
הודעה: #60
מחר התכוונת....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter