שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת טקטיקה
24-Aug-2014, 22:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2014 על ידי 22:43 טל.מ.)
הודעה: #21
קצת טקטיקה
תקשיב אתה יכול להתקבע במנטרה שלך , קבוצה לבדד תשכון וכולם מנסים ללכלך עליה ולפגוע בה גם אוהביה מבפנים ( בסוף אתה מבין שגישה כזאת הופכת אדם לאחד שהושעה פה וחוזר בשמות שונים ) או שאתה יכול להפתח לדעות של אחרים ולהקשיב.
אני אמרתי שחסרות לי הידיעות של פשחצקי כי משעמם. אתה הגעת לזה שאני ושכמותי מלכלכים על שגב.. תקרא את עצמך שוב.
אני חוזר ואומר העיתונאים לא טועים יותר מידי, וזה שכמה כאן יהיו אנטי כל מה שזז שאומר משהו לא טוב לגבי נתניה, בעיקר אומר משהו עליהם ולא על האחרים. סתם דוגמא .. ״החבר של זיו״ שטען שבן שושן משוחרר עוד במחנה אימונים לא טעה, החבר של אמיר שמאז שאין לו תפקיד אמיר מתוסכל ומפיץ רעל .. תאמין לי אתה סכנה לדמוקרטיה ..Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Aug-2014, 23:21
הודעה: #22
RE: קצת טקטיקה
המנטרה שלי בניגוד אליך לא מקובעת. אני יודע ,בניגוד אליך, לתת גם מילה טובה ולהעריך אנשים שבאים לתרום מרצון חופשי כשידוע לכולנו שכלכלית הם רק יכולים להפסיד. ואני גם יודע להעביר ביקורת גם אם אני לא עושה את זה 24/7.
אתה משחק לי אותה כלב השמירה של הדמוקרטיה אבל אתה מאד רחוק מזה. כל תפקידך פה הוא לייצר פרובוקציות ולהסית אנשים כנגד אלה שעוסקים בביצוע ולא מתעסקים ברכילויות ובקשקושים שמנסים למכור לנו. ממש מאיר איינשטיין במהדורה מוקטנת.
והתמימות שלך כאילו שלך רק משמעמם פה באמת מדאיגה אותי. אתה באמת חושב שאנחנו לא מבינים למה המשורר מתכוון בכל פוסט שני שלו ? הרי בכל נשימה שלך שומעים את האנטי שיש לך נגד המערכת , ואתה לא חייב להגיד את זה במפורש ,זה ברור לכל מי שקורא אותך.
ולגבי ״החבר של זיו״ - הוא טען עוד הרבה מאד דברים אבל אתה כמובן תנעל על האחד שאולי הוא פגע בו, וגם זה דרך אגב ,אם לא שמת לב, עוד בכלל לא סגור.
בקיצור, מה שהיה הוא שיהיה.... ויאללה פיליפצ׳וק תמשיך מפה...
אין לי כח לחזור לוויכוח האין סופי הזה.
24-Aug-2014, 23:33
הודעה: #23
קצת טקטיקה
אתה צודק.

24-Aug-2014, 23:41
הודעה: #24
לא יכולת להגיד את זה מהתחלה ??
24-Aug-2014, 23:49
הודעה: #25
קצת טקטיקה
נו אז עכשיו לך תברר עם שגב למה הוא התכוון כשאמר ביום א עתיד בן שושן יוכרע לכאן או לכאן.

24-Aug-2014, 23:56
הודעה: #26
(24-Aug-2014 23:49)טל.מ כתב:  נו אז עכשיו לך תברר עם שגב למה הוא התכוון כשאמר ביום א עתיד בן שושן יוכרע לכאן או לכאן.

אתה שמעת אותו אומר את זה ?
24-Aug-2014, 23:57
הודעה: #27
קצת טקטיקה
אני שמעתי

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Aug-2014, 0:08
הודעה: #28
אז אני אשמח לקבל לינק או הוכחה אחרת לדברים שהוא אמר. אלא אם כן זה היה בשיחה בארבע עיניים איתך...
וברצינות, אני שוב אומר, שגב נופל בלשונו לפעמים באמירות שלא בטוח שיכולות להתממש. אני לא חושב שמדובר באמירות שנאמרות סתם בשביל להאמר מבלי שיש משהו מאחוריהן. הוא כנראה מתבסס על דברים שמבחינתו נראים סגורים אבל בפועל הם לא.
יהיה טעות מבחינתו לפזר יותר מידי הבטחות באוויר מבלי שיצליח לממש אותן כי זה פשוט יפגע באמינות שלו כלפי האוהדים.
בכל מקרה, לא צריך להרוג אותו על כל מילה שיוצאת לו מהפה ולא מצליחה להתממש במציאות. גדולים ממנו (ביבי מכירים ?) נופלים בדברים האלה.
מקווה שבכל מקרה הוא ילמד מטעויותיו וגם אם לא ,בסוף הוא ישפט על מעשיו ולא על ציטוטיו....
25-Aug-2014, 0:15
הודעה: #29
קצת טקטיקה
מי רוצה להרוג אותו ... אני מנסה להבין מה יהיה הסגל , מי נשאר מי הולך. לפי מה שראינו נגד הפועל תא אנחנו צריכים חיזוק דחוף.

25-Aug-2014, 0:24
הודעה: #30
גם אני מנסה להבין בדיוק כמוך, אבל מה עוזרות כל היום האימרות על "אין כסף" , "ואין יכולת" ,"ואין קבוצה" וכו' וכו'...
אם בן שושן עדיין פה זה אומר שכנראה מנסים לעשות את המכסימום שאפשר בשביל להשאיר אותו.
אל תצפה שאטו ינחת פה מחר כי זה לא יקרה. בוא נסתפק בבן שושן כרגע ונקווה שיצליחו כן להשאיר אותו, ואולי זריקת הפלא שדודו קיבל גם תעשה משהו, ואם לא נצטרך לנצח עם מה שיש....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים