שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת טקטיקה
23-Aug-2014, 1:28
הודעה: #11
RE: קצת טקטיקה
(22-Aug-2014 20:43)טל.מ כתב:  איך גרשומוב למי שראה באימונים ? הוא לא נכלל עד היום בסגל של מזרחי .

על תקן דין גבאי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Aug-2014, 12:07
הודעה: #12
האמת שנים מכבי נתניה משחקת 4-5-1 מה שאותי ממש מתסכל . פה נשאלת שאלת השאלות האם לבחור שיטה ולפי השיטה לבחור שחקנים . או לחילופין להתאים את השיטה למצבת השחקנים הקיימת מזרחי בחר באופציה השניה נראה לי שזה הרבה בגלל ערן לוי שלא ממש עושה הגנה ככה שהגנתית נוצר מצב של 4-4-2 (קיודה וערן פחות עושים הגנה) , אבל מצריך משחקני הקישור לסגור פערים מהר ולהצטרף להתקפה מה שהיום קצת לוקה ...
23-Aug-2014, 22:16
הודעה: #13
כלל ידוע הוא:
כשלא מצליחים להביא שחקנים שיתאימו לשיטה צריך להתאים את השיטה לשחקנים.
24-Aug-2014, 20:01
הודעה: #14
קצת טקטיקה
שקט יורים ...
נראה שאין התקדמות לכאן או לכאן בנושא בן שושן או בכלל לגבי הסגל. אולי עכשיו יעריכו פה יותר את פשחצקי ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2014, 20:36
הודעה: #15
(24-Aug-2014 20:01)טל.מ כתב:  שקט יורים ...
נראה שאין התקדמות לכאן או לכאן בנושא בן שושן או בכלל לגבי הסגל. אולי עכשיו יעריכו פה יותר את פשחצקי ..

מה יש להעריך בו,תרם כסף למועדון? חוץ מחירחורי מלחמות לא תרם כלום...
24-Aug-2014, 20:46
הודעה: #16
קצת טקטיקה
היחידי שכותב עלינו. אל תזלזל בעניין שזה יוצר. עד היום לא ראיתי שהוא טעה יותר מידי.

24-Aug-2014, 21:28
הודעה: #17
(24-Aug-2014 20:01)טל.מ כתב:  שקט יורים ...

כמה מפתיע....
ברור שתעריך כל אדם שיבשר רעות למכבי נתניה. האמן לי שאף אחד לא מופתע מהערכה הגדולה שלך לפשכצקי. מעניין אותי אם היית מעריך אותו גם היה אומר שהכל פרפקט במכבי נתניה.
והוא לא טעה מידי ?? אולי לא טעה בענק אבל הגזים, הרחיק לכת וניפח עובדות. בדיוק מה שאתה משתוקק תמיד לשמוע.
הרי לפי פשכה הקבוצה לא היתה מעבירה תקציב של 24 מליון, השחקנים התבקשו לקצץ 15 אחוז (בפועל הרבה פחות) ,רובם לא היו מסכימים לקצץ בשכרם ולא היו נשארים, דודו כבר מזמן לא היה פה, גם גבי היה אמור להיות משוחרר, מליון ואחד שמות "שבדרך לחתימה" ועוד כהנה וכהנה...
אז נכון שהוא משאיר אותנו בתודעה וזה באמת חשוב, אבל מפה ועד הערכה המרחק עוד גדול.
24-Aug-2014, 21:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2014 על ידי 21:57 טל.מ.)
הודעה: #18
קצת טקטיקה
אופיר משעמם לי ללא כדורגל ואני מעריך כאלה שעוזרים לי להשאר בעיניינים.
בנוסף - פשחצקי באמת לא טעה יותר מידי. בסיפור הזה של קיצוצים ואלי שגב שעלה זועם לשידור וקרא לו שקרן וכו, הוא לא טעה יותר מידי. אז נגיד שהאחוז וחצי לא היו מדויקים. אז ? בגדול קיבלת ידיעה נכונה. אם אתה מחפש 0 או 1 יש לך את זה בשפע בעבודה.
בנוסף כמו שאמרתי אפשר להאמין ואפשר לא, אבל המועדון שלנו מייצר שקט, ולא מדבר עם האוהדים שלו. אם שגב אומר לכתב ברדיו שנושא בן שושן למשל יסגר סופית ביום א, אז האמינות מחייבת שהמועדון יגיד משהו לא ככה ? לפחות אני מאמין בזה, שאם אומרים אז עומדים מאחוריו. זכותך לחשוב כמובן אחרת.
בשורה התחתונה, זה נכון שהעיתונאים מתים על צהוב מי פחות מי יותר, אבל באמת שלא ניתקלתי בשקרים מוחלטים, ועדיף להשאר בתודעה מאשר כלום תקשורתי.

תיקון קל .. קראתי שוב וראיתי שפספסתי את המשפט הראשון .. אתה באמת מאמין במה שאתה כותב ?

24-Aug-2014, 22:16
הודעה: #19
מאמין לכל הברה שאני מוציא המפה ומיום ליום האמונה שלי גוברת לאור העקשות הבלתי נגמרת שלך לחפש תמיד את השלילי בכל דבר.
לגבי המהות, שגב טעה לא פעם בלשונו ואני בטוח שזה לא קרה בכוונה תחילה. הכוונות שלו טובות והרצון שלו לתרום ולהשקיע בקבוצה מבחינתי ברורות. יכול להיות שכלכלית הוא לא יכול לעשות את זה לבד ובאמת הוא צריך עוד שותף לידו אבל עדיין שגב הוא איש יקר ששם הרבה מאד כסף מכיסו על הקבוצה ולא מגיע לו לקבל ממך ומשכמותך ביקורות ארסיות ותלונות מבוקר עד ערב על צורת הניהול שלו, ההשקעה שלו והאנשים שהוא בחר לעבוד איתם. אין לנו שום אופציה טובה יותר כרגע ותהיה בטוח שבלי שגב באמת תהיה לך סיבה טובה לקטר.
ואני שוב אומר לך שוב בפעם המי יודע כמה, קח בערבון מוגבל כל אות שאתה קורא וכל מילה שאתה שומע מאנשי תקשורת כמו אפי ישראל ודומיהם. אלה בסה״כ אנשים שמנסים להשאר בתודעה התקשורתית ובשביל זה נראה לי לפעמים שהם יהיו מוכנים למכור גם את האמא שלהם.
ההתעקשות שלך כבר שנים להתפס לידיעות תקשורתיות כאל תורה מסיני מוציאה אותי מדעתי. מה עוד צריך לקרות בשביל שתבין שהכל פה זה הרבה מאד רייטינג ומעט מאד אמינות ???
24-Aug-2014, 22:36
הודעה: #20
אופיר, מקרה קלאסי של חתלתול ששומר על החלב שלו, פשוט מאוד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים