שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסטון יש לנו בעיות
18-Aug-2014, 0:49
הודעה: #1
יוסטון יש לנו בעיות
דבר ראשון אני לא מאוכזב ממה שראיתי דבר שני יש לנו כמה וכמה בעיות

אני הולך מהשוער : לויטה הודף לכאורה כדורים שנראים פשוטים בסון חייב לעבוד איתו על קליטת הכדורים האלו ויותר חמור נכון שהשער הראשון הגיע בגלל שמעון הרוש ההגבהה הגיע מול עבודת הפסל הבוהה ששמעון מסתכל על הכדור על השחקן ומשקיף על מעוף הכדור במקום לנסות להפריע , אבל גם שוער ברחבת ה 5 כדור כזה שהולך לגובה לא חזק חייב לצאת ולקחת !!
לעומת זאת לא מובן למה לויטה יצא בכלל בשער השני ממש דילמה !!!

ההגנה היתה מצויינת קנדה חסן וסארגי בסדר גמור , שמעון הרוש האם הוא בכלל יודע שהוא משחק מגן שמאלי ??? ההבדל הענק בין המשחק נגד מכבי ת"א למשחקים האחרונים כולל היום זה פשוט מפחיד כי אתה לא יודע על איזו יכולת של השחקן תיפול !!!

המרחקים בין ההגנה לקישור לא מורגשים בכלל ההגנה לא דוחפת את המשחק למעלה והקישור האחורי נשאר תקוע מאחור בצורה הזאת גם עם מסי וניימאר בחוד לא נכבוש ההגנה חייבת לעלות עד מחצית היגרש והקישור האחורי חייב להיות סביב הרחבה !!!

ועכשיו לענין הכי משמעותי בעיני
ערן לוי השחקן הטוב ביותר בחלק הקדמי שלנו למה הוא מקבל כרטיס צהוב שלישי ? אי אפשר בכל משחק לעלות בעצבים ולקבל כרטיס צהוב זה חסר אחריות מצידו של הקפטן 5 צהובים זה הרחקה מה גם שקל לתת לנו אדומים רק עלינו ליגה !
קיודה - מי לא ראה נגד מכבי ת"א את הדחיפות עם שירן ייני גם אם אני משוכנע שהם מתחילים איתו ומקניטים אותו אסור לו להתנהג כמו שהוא מתנהג אם הראו את הנגיחה שלו בבלם הפועל השופטים ישימו עליו עין וכל נפילה של שחקן תיאטרון לא תעזור לקיודה !!

לא יודע מה הבעיות של קיודה אבל אם במשך העונה שחקן מאבד אחריות ומשאיר אותנו ב 10 שחקנים חובה לדפוק בו קנס חזק מאוד זה פשוט חוסר אחריות !!

חוץ מזה כבר אמרנו זה משחקי הכנה נראה לי שהשחקנים לא מוכנים להתאמץ על מנת שנהנה מהם בגביע הטוטו הזלזול בקהל מצידם אומר לי בפעם הבאה לא להגיע בגביע הטוטו !!
נקווה שנגד הפועל תל אביב בשבת הם יתנו מעצמם יותר הרבה יותר ואם תהיה מחוייבות ואנרגיות כמו נגד מכבי ת"א בלי בושה אנחנו חוזרים מבלומפילד עם ניצחון !!

בנתיים זה לא נראה טוב מה שאומר לי שאנחנו בדרך להשתפר המון
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים