שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 16:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 16:57 Shaul.)
הודעה: #81
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 14:03)זאב רווח כתב:  צודק לגבי חלוץ במקום בן שושן ואור ברוך הייתי מעדיף את קולאוטי או פריצה אבל מה לעשות ששחקן כמו גוזלן או הירש לא יציבים בגילאים שלהם ??

לגבי דודו סראנסה נחכה עד ינואר ונדבר אז כי הפיצוי שתתן לו עכשיו שווה לכסף שירוויח עד ינואר

לא יציבים?
תרשום ושמור!!!
גוזלן מסיים עם 12 כיבושים מינימום.
שחר הירש עם 8 כיבושים מינימום.
מי שגולר , לא צריך זמן התאקלמות .

(18-Aug-2014 13:19)טל.מ כתב:  חלוץ נורמלי - שחר הירש זה אחלה חלוץ. אבל הפועל פת כבר השאילה אותו. לגוזלן לא פנינו. זה שברקוביץ בלבל לו את המוח לא אומר שמזרחי לא היה גורם לו לחשוב אחרת. אם לא תנסה בטוח לא תצליח. אלטמן למיטב זכרוני משחק על אחת הכנפיים, בו נאמר במקום רול ? מוכשר ממנו בהרבה.

לגבי דודו - האחד והיחיד פשחצקי מדווח שאחרי שתי זריקות לסחוס הוא חייב בשבוע מנוחה. השחקן כבר חודשיים בארץ ואולי התאמן שבוע ברצף ... בטח בעוד שבוע שבועיים הוא יצטרך לטוס לברזיל לבוררות שלו. עשו לי טובה ... שישחררו אותו כבר ודי, יגיעו להסכם פיצוי ובכסף שינחיתו עושה משחק שגם יכול לשחק. לגבי חלוץ 9 - מאיזה כסף ? אני קורא שמזרחי רוצה את בן שושן ואולי את עומר פרץ .. במה הוא ישדרג אותנו ?

בעסקים קורה לפעמים שלא פוגעים במוצר מסויים אז במקום להשאיר על המדף מורידים את המחיר ומנקים את המוצר , ומגלגלים את הכסף שוב!
מסכים איתך , נפלנו עם דודו קורה גם לגדולות ביותר, שלם פיצוי מדברים על 60000 יורו , אוקי מעצבן אין מה לעשות , אבל ישאר מהחוזה הזה עוד 160000 יורו ( במידה ואילו הסכומים) בסכום כזה אפשר להנחית קשר טוב או חלוץ, זאת דעתי.
ההמתנה עד ינואר רק תגדיל את הנזק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 16:58
הודעה: #82
ככה בונים קבוצה יוסי?
זאב אני יודע שאני מעוצבן ובעיקר מתוסכל ולא ממש ישנתי אחרי מה שראיתי אתמול ויכול להיות שאני נסחף .. הכל מקובל עלי.
אבל מכבי נתניה שנה שניה מתוך 3 חוטאת בחטא היוהרה. מי שאין לו שלא ישחק אותה כאילו יש לו . בעונת הירידה נבנה סגל מחריד ולא הושאל שום שחקן שהיה יכול לחזק ולמנוע את הנפילה הזו כמו סלליך למשל , רק בגלל עיקרון . והשנה לא הושאלו שחקנים מתוך אותו עיקרון. בעל הבית שלנו שנותן ממיטב כספו לא יכול להחזיק בתקציב הזה קבוצה טובה מספיק מבלי לשאול שחקנים מקבוצות אחרות. זו האמת. ואומנם מוקדם הליגה לא החלה אולי יהיו שינויים פה ושם, אבל בגדול זה הסגל. ובגלל חטא היוהרה מסכנים את המועדון שוב. אותי זה מוציא מדעתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Dror Golan (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 17:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 17:25 אלון.)
הודעה: #83
(18-Aug-2014 16:58)טל.מ כתב:  זאב אני יודע שאני מעוצבן ובעיקר מתוסכל ולא ממש ישנתי אחרי מה שראיתי אתמול ויכול להיות שאני נסחף .. הכל מקובל עלי.
אבל מכבי נתניה שנה שניה מתוך 3 חוטאת בחטא היוהרה. מי שאין לו שלא ישחק אותה כאילו יש לו . בעונת הירידה נבנה סגל מחריד ולא הושאל שום שחקן שהיה יכול לחזק ולמנוע את הנפילה הזו כמו סלליך למשל , רק בגלל עיקרון . והשנה לא הושאלו שחקנים מתוך אותו עיקרון. בעל הבית שלנו שנותן ממיטב כספו לא יכול להחזיק בתקציב הזה קבוצה טובה מספיק מבלי לשאול שחקנים מקבוצות אחרות. זו האמת. ואומנם מוקדם הליגה לא החלה אולי יהיו שינויים פה ושם, אבל בגדול זה הסגל. ובגלל חטא היוהרה מסכנים את המועדון שוב. אותי זה מוציא מדעתי.

גם בעונה הזו וגם בעונת הירידה התקציב הוא לא הבעיה (24 מיליון לפי פרסומים זרים).זהו תקציב השישי או השביעי בליגה,כך שעל פי התקציב אנחנו במאבק לכרטיס לפליאף העליון,לכן לא צריך לבוא לשגב בטענות ולהגיד "למי שאין לו שלא ישחק כאילו יש לו".במסגרת התקציב ישנם שחקנים עם חוזה ארוך טווח מה שמקשה על מזרחי לבנות את "קבוצת חלומותיו" ויחד עם זאת היה צריך לבנות קבוצה כמעט מאפס.מזרחי הלך על קונספט של זרים עם רקורד מוכח וישראלים עם ניסיון.בגזרת הזרים עם שניים כנראה הצליחו עם השלישי כנראה שלא והרביעי המשיך מעונה קודמת ואני בטוח שאף אחד מהקהל לא היה משחרר אותו אחרי העונה האחרונה(למרות שהבחור צריך חינוך).מכיון שהיו צריכים להביא הרבה שחקנים לא ניתן היה להביא שניים שלושה ישראלים"בכירים" שיגמרו את התקציב אלא ישראלים עם עבר טוב והווה פחות טוב ולנסות ולהצליח איתם.לדעתי ניסו לבנות את המקסימום ולסחוט את הלימון עד כמה שאפשר.לדעתי דבר אחד לא עשו טוב וזה להביא גולר,לגבי כל השאר קשה לעשות יותר כשהרבה מהתקציב הולך על חוזים חתומים וזרים יקרים יחסית שאמורים לעשות את ההבדל.
18-Aug-2014, 17:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 17:41 טל.מ.)
הודעה: #84
נו אבל אלון זה מה שאני אומר ....
ניסו בן סהר ? דודו ביטון ? אז בסוף החתימו את אור ברוך ... על המדף עומדים שני גולרים מוכחים!! כמו גוזלן והירש והנה הלכו ליריבות בגלל עיקרון מטופש. עומד עומרי אלטמן שמכניס את אברגיל ורול בכיס הקטן, וזה עוד אחרי שבן שושן לא בתוכניות, ואף אחד לא פונה אליו. אתה יודע מה .. אולי מזרחי חושב שיש לו בקבוצה שחקנים טובים יותר ... לא יודע.

אני ראיתי אתמול קבוצה שרצה על החצי שלה מצד לצד ולא מצליחה להוציא את הכדור מהרגליים של הפועל וגם כשכבר איכשהו חוטפת מאבדת מייד. מי מנהל המשחק בקבוצה ? גבי ?

18-Aug-2014, 19:09
הודעה: #85
הבעיות זועקות לשמיים אבל לדעתי זה ממש רחוק מהתקופה של בנין שפשוט לא שלט בחדר ההלבשה ולא ברמה המקצועית ...
כשמרכיבים קבוצת כדורגל צריך לדאוג לשוער, בלם , קשר אחורי, חלוץ
אז בואו נעבור תפקיד תפקיד ונראה איפה הבעיות ...
שוער - משחק קרקע ואחד על אחד טובים מאד משחק גובה בינוני עד שאני לא רואה אותו 5-6 משחקים אני לא רגוע ...
בלם- מהיר , טיימינג מצויין משחק ראש טוב למרות שהוא נמוך ...יש לציין שזו רק התרשמות ראשונית וימים יגידו
קשר אחורי- כיום זה גבי למרות שלדעתי הרעיון הראשוני היה שדודו יישב על המשבצת הזו אבל במציאות צריך להתייחס לגבי בתפקיד הזה ...נייד , לא מסתבך , חוכמת משחק גבוהה, אבל עדיין לא שולט בקצב המשחק משחק על מטר ולא מצטרף להתקפה ולא מאיים על השער פוטנציאל יש כרגע עדיין לא מספיק אם כי אני די אופטימי ומעריך שנהנה ממנו...
חלוץ 9 - פשוט לא קיים דבר שהוא בעייתי מכמה בחינות הראשונה היא כמובן סכנה על שער היריב אבל גם חסר להגנה את הזמן שחלוץ 9 שמחזיק בכדור נותן אויר להגנה .
חלוץ 9 גם ישחרר את קאיודה לאגף ושם הוא פשוט יהיה קטלני .
בעיה נוספת יש לנו קבוצה נמוכה מאד שאנחנו צפויים לקבל הרבה גולים במצבים נייחים .
הבעיה עם חלוץ 9 שזה התפקיד שעלות שחקן היא היקרה והמבוקשת ביותר ...אני צופה שמכבי ת״א אם לא תעפיל לשלב הבתים בליגה האירופית תשחרר אחד מהחלוצים שלה : יצחקי, בן בסט , פריצה , בדש...אולי שם נוכל לזכות במשהו כמובן אחרי שיתפנה כסף....
18-Aug-2014, 19:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 19:12 אלון.)
הודעה: #86
שחר הירש שיחק טוב בלאומית ואני בטוח שאם היו משאילים אותו מחיפה היה נפתח כאן פוסט באורך הגלות למה משאילים שחקן מהליגה הלאומית שחיפה לא רוצה,נו באמת אל תהיו תמימים.שובל גוזלן זוהי עונתו הראשונה בבוגרים ואני לא יודע אם היה רוצה לשחק בנתניה(לפי דבריו,לא).אלטמן?????????????? נו באמת רב הפורום פה ועוד הרבה אוהדים לא יודעים מיהו בכלל ואם אני לא טועה רק עכשיו הוא שוחרר ממכבי ת"א,אז זה אומר לשחרר עוד שחקנים עם חוזים בשביל מושאל ממכבי ת"א???
גם אני ראיתי אתמול גועל נפש של משחק ואני לא מבין למה צריך להתרפס בפני הפועל ת"א בבית.אין ויכוח על איך הקבוצה נראתה אתמול אבל אני לא מסכים שאנחנו צריכים להיבנות כמו הפועל פ"ת שמורכבת לרב משחקנים מושאלים.המודל של ק"ש יותר מתאים לי וייקח זמן להגיע לזה,צריך להיפטר מחוזים ארוכי טווח שמעיקים, לפגוע ב5 זרים טובים שימשיכו עם הקבוצה לאורך זמן ולבנות שלד ישראלי צעיר שימשוך את הקבוצה לאורך זמן.זו הנוסחא לדעתי ולא שחקנים מושאלים שיחזרו לקבוצה שלהם אחרי עונה אחת.
The following 1 user Likes אלון's post:
yaron73 (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 19:14
הודעה: #87
(18-Aug-2014 19:10)אלון כתב:  שחר הירש שיחק טוב בלאומית ואני בטוח שאם היו משאילים אותו מחיפה היה נפתח כאן פוסט באורך הגלות למה משאילים שחקן מהליגה הלאומית שחיפה לא רוצה,נו באמת אל תהיו תמימים.שובל גוזלן זוהי עונתו הראשונה בבוגרים ואני לא יודע אם היה רוצה לשחק בנתניה(לפי דבריו,לא).אלטמן?????????????? נו באמת רב הפורום פה ועוד הרבה אוהדים לא יודעים מיהו בכלל ואם אני לא טועה רק עכשיו הוא שוחרר ממכבי ת"א,אז זה אומר לשחרר עוד שחקנים עם חוזים בשביל מושאל ממכבי ת"א???
גם אני ראיתי אתמול גועל נפש של משחק ואני לא מבין למה צריך להתרפס בפני הפועל ת"א בבית.אין ויכוח על איך הקבוצה נראתה אתמול אבל אני לא מסכים שאנחנו צריכים להיבנות כמו הפועל פ"ת שמורכבת לרב משחקנים מושאלים.המודל של ק"ש יותר מתאים לי וייקח זמן להגיע לזה,צריך להיפטר מחוזים ארוכי טווח שמעיקים, לפגוע ב5 זרים טובים שימשיכו עם הקבוצה לאורך זמן ולבנות שלד ישראלי צעיר שימשוך את הקבוצה לאורך זמן.זו הנוסחא לדעתי ולא שחקנים מושאלים שיחזרו לקבוצה שלהם אחרי עונה אחת.
מאה אחוז נכון !!!!!

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלון (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 19:18
הודעה: #88
(18-Aug-2014 19:10)אלון כתב:  שחר הירש שיחק טוב בלאומית ואני בטוח שאם היו משאילים אותו מחיפה היה נפתח כאן פוסט באורך הגלות למה משאילים שחקן מהליגה הלאומית שחיפה לא רוצה,נו באמת אל תהיו תמימים.שובל גוזלן זוהי עונתו הראשונה בבוגרים ואני לא יודע אם היה רוצה לשחק בנתניה(לפי דבריו,לא).אלטמן?????????????? נו באמת רב הפורום פה ועוד הרבה אוהדים לא יודעים מיהו בכלל ואם אני לא טועה רק עכשיו הוא שוחרר ממכבי ת"א,אז זה אומר לשחרר עוד שחקנים עם חוזים בשביל מושאל ממכבי ת"א???

תיקונים קלים -
הירש הבקיע כמעט 20 שערים בחצי עונה בעפולה. אני בטוח שהוא ידבר בליגת העל.
גוזלן - מתחיל את עונתו השניה . בשנה שעברה כבש 7 שערים במדי מכבי חיפה.
אלטמן - עונה שניה בליגת העל.

18-Aug-2014, 19:26
הודעה: #89
(18-Aug-2014 19:18)טל.מ כתב:  

תיקונים קלים -
הירש הבקיע כמעט 20 שערים בחצי עונה בעפולה. אני בטוח שהוא ידבר בליגת העל.
גוזלן - מתחיל את עונתו השניה . בשנה שעברה כבש 7 שערים במדי מכבי חיפה.
אלטמן - עונה שניה בליגת העל.

מה התיקון?
שחר הירש נתן עונה טובה בלאומית,הסכמנו.
שובל גוזלן פותח את העונה פעם ראשונה בבוגרים(שנה שעברה שיחק בגארבץ טיים).
עמרי אלטמן עונה שנייה בליגת העל-נו אז? זה עושה אותו ליותר מוכר או יותר טוב?
עדיין "הנוסחא" שדיברתי עליה עדיפה,לדעתי,מקבוצת מושאלים כמו של הפועל פ"ת גם אם זה יעלה לנו השנה במאבקי תחתית(ובאמת שאין לי כח לעוד עונה כמו לפני שנתיים),העיקר שתהיה דרך שבעוד 3 שנים תוכל להביא אותנו להיות כמו ק"ש של השנים האחרונות.
18-Aug-2014, 19:31
הודעה: #90
אלון אין לי ויכוחים איתך על הנוסחה. יש לי ויכוחים על הנעלמים שמרכיבים את הנוסחה הזו. אנחנו חייבים יציבות בליגה, לשרוד זה שם המשחק ולא אכפת לי איך. כשיהיו לי שחקני נוער מובילים ואוכל להיפטר מחוזים מעיקים אני אגיד שאתה צודק. בינתיים אנחנו תקועים עם סגל של לאומית בליגת העל.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים