שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 11:43
הודעה: #71
ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 11:21)אלון כתב:  תפסיקו עם הבילבולי שכל האלה על השאלת גוזלן,לא ראיתי שהוא רצה לחתום בנתניה ושגב אמר לא רוצה.גוזלן בעצמו אמר שישחק רק בהפועל ת״א.עכשיו על כל מושאל שיבקיע תתחילו לבכות כאילו רצה לשחק פה ואנחנו לא רצינו? שכחת את תקופת ההשאלות ממכבי חיפה איך כולם בכו ואמרו,מה אנחנו קבוצת בת של הגביר מחיפה....

לגוזלן לא פנינו לשחר הירש לא פנינו לעומרי אלטמן לא פנינו. סתם רשימה. אחד מהם יכול היה להגיע לפה. כל אחד מהם טוב ממה שיש בנתניה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like טל.מ's post:
Dror Golan (1818-0808-2014201420142014), Shaul (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 11:45
הודעה: #72
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
אני מסכים עם אמיר טל בענין הבלם זה ענין של טיימינג וכל נגיעה של הבלם בחלוץ ברחבה גוררת פנדל לעומת זאת כל נגיעה של החלוץ בשוער בתיבת ה 5 גוררת פאול לטובתנו

הבלם לא אשם טל אתה מנסה להדביק לו משהו לא נכון מי שאשם בגול היה שמעון הרוש ולויטה דרך אגב גם בגול השני מגן או בלם שבר נבדל תבדוק ותראה שאני צודק
18-Aug-2014, 11:46
הודעה: #73
(18-Aug-2014 11:43)טל.מ כתב:  
(18-Aug-2014 11:21)אלון כתב:  תפסיקו עם הבילבולי שכל האלה על השאלת גוזלן,לא ראיתי שהוא רצה לחתום בנתניה ושגב אמר לא רוצה.גוזלן בעצמו אמר שישחק רק בהפועל ת״א.עכשיו על כל מושאל שיבקיע תתחילו לבכות כאילו רצה לשחק פה ואנחנו לא רצינו? שכחת את תקופת ההשאלות ממכבי חיפה איך כולם בכו ואמרו,מה אנחנו קבוצת בת של הגביר מחיפה....

לגוזלן לא פנינו לשחר הירש לא פנינו לעומרי אלטמן לא פנינו. סתם רשימה. אחד מהם יכול היה להגיע לפה. כל אחד מהם טוב ממה שיש בנתניה .

מדיניות לא ברורה ,במיוחד שאין כסף והמטרה להשאר בליגה,למה להשקיע כ"כ הרבה כסף בסוסים "מתים" כמו שריקי,הרוש וכו'...
18-Aug-2014, 11:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 11:50 זאב רווח.)
הודעה: #74
לא מבין למה אתה רוצה שנשאיל שחקנים של מכבי חיפה או מכבי ת"א ? יש לך בעל בית היום זה לא כמו בתקופה של לב ובלדב שעשו טעות שלא השאילו היום יש בעל בית שהשקיע 10 מליון שקל מהכיס

דוד שריקי חתום עם חוזה לעוד 50 שנה אם היו מוצאים לו קבוצה שתשלם את שכרו היו שמחים ככה גם שליו מנשה ואורי שטרית

לגבי הרוש אני מסכים איתך בהחלט ראיתי ממנו ב 6 משחקים רק משחק אחד + מחצית טובים בהחלט אכזבה
18-Aug-2014, 11:58
הודעה: #75
ככה בונים קבוצה יוסי?
להשאיל כי הבעלים שם מה שהוא יכול וזה לא מספיק. מה הבושה ?

18-Aug-2014, 13:02
הודעה: #76
(18-Aug-2014 11:58)טל.מ כתב:  להשאיל כי הבעלים שם מה שהוא יכול וזה לא מספיק. מה הבושה ?

מה התפקיד של אלטמן?איזה שחקנים מושאלים אתם רוצים פה?חוץ מגוזלן שרצה לשחק רק בהפועל אני לא רואה מושאל אחד שהיה שווה להביא.סתם זורקים סיסמאות לאויר.הבעיות זה לא המושאלים אלא השחקנים שחתומים לשלוש שנים שאי אפשר להיפטר מהם ומכבידים על התקציב.בנוסף לכך אם דודו יתן את מה שמצפים ממנו(ואני לא אופטימי בנושא)ויגיע חלוץ נורמלי (שלדעתי היה צריך להגיע מזמן)אז הקבוצה תיראה הרבה יותר טוב.לדעתי אלה הבעיות ולא מושאל כזה או אחר...
18-Aug-2014, 13:13
הודעה: #77
אלון צודק 100% חוץ מחלוץ מרכזי משהו בסגנון קולאוטי אנחנו לא זקוקים לכלום
אין מגנים שמאליים במדינה ככה שהרוש זה מה שהיה בשוק
בלמים מצרך קריטי נדיר מה שיש לנו זה הישג גדול

אם יכולתי להשאיל אז כן את פריצה ממכבי ת"א או בדש
18-Aug-2014, 13:19
הודעה: #78
חלוץ נורמלי - שחר הירש זה אחלה חלוץ. אבל הפועל פת כבר השאילה אותו. לגוזלן לא פנינו. זה שברקוביץ בלבל לו את המוח לא אומר שמזרחי לא היה גורם לו לחשוב אחרת. אם לא תנסה בטוח לא תצליח. אלטמן למיטב זכרוני משחק על אחת הכנפיים, בו נאמר במקום רול ? מוכשר ממנו בהרבה.

לגבי דודו - האחד והיחיד פשחצקי מדווח שאחרי שתי זריקות לסחוס הוא חייב בשבוע מנוחה. השחקן כבר חודשיים בארץ ואולי התאמן שבוע ברצף ... בטח בעוד שבוע שבועיים הוא יצטרך לטוס לברזיל לבוררות שלו. עשו לי טובה ... שישחררו אותו כבר ודי, יגיעו להסכם פיצוי ובכסף שינחיתו עושה משחק שגם יכול לשחק. לגבי חלוץ 9 - מאיזה כסף ? אני קורא שמזרחי רוצה את בן שושן ואולי את עומר פרץ .. במה הוא ישדרג אותנו ?

18-Aug-2014, 14:03
הודעה: #79
צודק לגבי חלוץ במקום בן שושן ואור ברוך הייתי מעדיף את קולאוטי או פריצה אבל מה לעשות ששחקן כמו גוזלן או הירש לא יציבים בגילאים שלהם ??

לגבי דודו סראנסה נחכה עד ינואר ונדבר אז כי הפיצוי שתתן לו עכשיו שווה לכסף שירוויח עד ינואר
18-Aug-2014, 16:42
הודעה: #80
ככה בונים קבוצה יוסי?
אני רק ראיתי את התקציר אבל נתניה חסרה דחוף מישהו כמו תמיר כהן או אוחיון ובטח לא פרץ למרות שהוא זול

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים