שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 10:17
הודעה: #61
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 10:08)אייל ס כתב:  בניגוד לרבים וטובים איבדתי את היכולת לומר את שיש לי לומר במילותי בסגנוני ובטונציה,נקווה שהזמן יעשה את שלו והיכולת תחזור אלי,
לתפיסת עולמי אני מעדיף קבוצה של 15 מיליון שנלחמת על חייה מקבוצה של 20/22/24.
אני מעדיף צעירים פחות מוכשרים אך רעבים,על וותיקים מוכשרים שבעים שמחפשים לעשות עוד לביתם.
מצד שני,על פניו יש פונציאל ,שבהעמדה נכונה על המגרש יכול לעשות הרבה יותר מהנעשה,לא מדובר במחסור ב9 קלאסי או בקשר אחורי שחסר,או בשוער שסובל מבעיות מיקום בכדור גובה,כי עם הרבה פחות אפשר להשיג הרבה יותר ומכיוון שאת יוסי אני מכיר היטב משנת 86 והקשר שלנו קדם הרבה לעבודתו בנתניה או לעבודתו כמאמן,אני תקווה שהוא יעשה את שהוא צריך לעשות עם החומר הקיים.

אתה באמת חושב שמהקבוצה הזו אפשר להוציא יותר?אשמח להסבר...ומה לגבי המדיניות הכושלת לדעתי שעולה הרבה יותר כסף למקבלי ההחלטות לגבי השאלת שחקנים..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 10:30
הודעה: #62
אם היית רואה את שי אבוטבול אתמול היית רואה ותיק שהוא שחקן בית אמיתי מנהיג על המגרש שגם אם היכולת כבר לא משהוא תמיד יתן הכול על המגרש.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 10:38
הודעה: #63
אנחנו קבוצה טובה יש חומר שחקנים טוב יש בעיות אבל זה יפתר רק ע"י עוד ועוד אימונים ומשחקים
אתם נכנסים לפאניקה מיותרת
אייל יש לנו שחקנים צעירים ורעבים ואם הם יהיו טובים הם ישחקו
כחלון , ירין חסן , עובייד , אברהם , דאבור , צלישר , גרשומוב , סבע , אברג'יל

חוסר היציבות מגיע גם מהצד שלהם צריך סבלנות הם צעירים
18-Aug-2014, 11:16
הודעה: #64
ככה בונים קבוצה יוסי?
אז אחרי שראיתי מספיק כדי לחוש וראיתי את כל מי שהגיע משנה שעברה כולל הצוות המקצועי, אני לא חושב שאפשר לסחוט את הלימון הרבה יותר.
מזרחי טעה בבניית הקבוצה, יכול להיות שהוא נפל בגלל חוזים שהמשיכו מהלאומית אני לא יודע לומר. ברמה העקרונית נתניה קבוצה חלשה מאוד. כבר אמרתי לא פעם חוץ מהציר ערן לוי-קאיודה וקצת קנדה אין כלום בקבוצה.
נתחיל מכשרון שהוא מוגבל אצל רוב השחקנים, דרך הנעת כדור שפשוט אין , דרך חיסרון של שחקנים בתפקידים מרכזיים ואפילו החלשות משנה שעברה ונסיים בחוסר מחץ מוחלט בהתקפה.

לשאול לגבי סרגי - בזמנו חשבתי ככה על פיניירו. הלוואי ואני טועה אבל סרגי הוא מאותו סוג רק נמוך יותר. הוא לא חזק מספיק, הוא לא קיר שלא ניתן לעבור, הוא לא גבוה ללא נוכחות ברחבה. הוא שולט טוב בכדור אבל מרבה לאבד אותו, אולי פשוט אין לו למי למסור. מבלם נדרש להגן. הגול שהוא חטף אתמול מגוזלן ילד בן 19 שאסור לנו להשאיל הוא גול של בלם טירון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 11:21
הודעה: #65
תפסיקו עם הבילבולי שכל האלה על השאלת גוזלן,לא ראיתי שהוא רצה לחתום בנתניה ושגב אמר לא רוצה.גוזלן בעצמו אמר שישחק רק בהפועל ת״א.עכשיו על כל מושאל שיבקיע תתחילו לבכות כאילו רצה לשחק פה ואנחנו לא רצינו? שכחת את תקופת ההשאלות ממכבי חיפה איך כולם בכו ואמרו,מה אנחנו קבוצת בת של הגביר מחיפה....
18-Aug-2014, 11:22
הודעה: #66
(18-Aug-2014 11:16)טל.מ כתב:  אז אחרי שראיתי מספיק כדי לחוש וראיתי את כל מי שהגיע משנה שעברה כולל הצוות המקצועי, אני לא חושב שאפשר לסחוט את הלימון הרבה יותר.
מזרחי טעה בבניית הקבוצה, יכול להיות שהוא נפל בגלל חוזים שהמשיכו מהלאומית אני לא יודע לומר. ברמה העקרונית נתניה קבוצה חלשה מאוד. כבר אמרתי לא פעם חוץ מהציר ערן לוי-קאיודה וקצת קנדה אין כלום בקבוצה.
נתחיל מכשרון שהוא מוגבל אצל רוב השחקנים, דרך הנעת כדור שפשוט אין , דרך חיסרון של שחקנים בתפקידים מרכזיים ואפילו החלשות משנה שעברה ונסיים בחוסר מחץ מוחלט בהתקפה.

לשאול לגבי סרגי - בזמנו חשבתי ככה על פיניירו. הלוואי ואני טועה אבל סרגי הוא מאותו סוג רק נמוך יותר. הוא לא חזק מספיק, הוא לא קיר שלא ניתן לעבור, הוא לא גבוה ללא נוכחות ברחבה. הוא שולט טוב בכדור אבל מרבה לאבד אותו, אולי פשוט אין לו למי למסור. מבלם נדרש להגן. הגול שהוא חטף אתמול מגוזלן ילד בן 19 שאסור לנו להשאיל הוא גול של בלם טירון.

טל לדעתי אתה טועה לגביו....הגול "שייך ללויטה" שוער בינוני ומטה יוצא וקוטף את הכדור....הבלם מהיר ,סוגר טוב ומוביל כדור טוב,אולי כדאי לנסות אותו באמצע...לגבי השאר אני מסכים איתך...חסר לקבוצה מהירות וזה זועק..
18-Aug-2014, 11:26
הודעה: #67
(18-Aug-2014 11:22)davidb7 כתב:  
(18-Aug-2014 11:16)טל.מ כתב:  אז אחרי שראיתי מספיק כדי לחוש וראיתי את כל מי שהגיע משנה שעברה כולל הצוות המקצועי, אני לא חושב שאפשר לסחוט את הלימון הרבה יותר.

טל לדעתי אתה טועה לגביו....הגול "שייך ללויטה" שוער בינוני ומטה יוצא וקוטף את הכדור....הבלם מהיר ,סוגר טוב ומוביל כדור טוב,אולי כדאי לנסות אותו באמצע...לגבי השאר אני מסכים איתך...חסר לקבוצה מהירות וזה זועק..

בשני הגולים היו אשמים וליטה וסרגי,יכול להיות בעיית תקשורת בינהם שתשתפר עם הזמן או בעיית מיקום של שניהם.ללויטה זו לא הפעם הראשונה שהוא מפספס/לא יוצא לכדורי גובה...
18-Aug-2014, 11:28
הודעה: #68
אתה רואה טל כבר אתמול אמרתי לך שאתה טועה הרוש אשם בגול יחד עם לויטה אתה מצפה שמגן לא יהיה סטאטיסט ומשוער שכדור כזה קל יקטוף מעל הראש של כל חלוץ זאת לא היתה הרמה חזקה ומסובבת אלא הרמה דרדלה עם הקפצה של הכדור שוער חייב אבל חייב לקחת כדור כזה אפילו מחוץ לתיבת ה 5
18-Aug-2014, 11:34
הודעה: #69
ככה בונים קבוצה יוסי?
אין לי בעיה לטעות Smile לויטה לא יצא לכדור בחמש וזו אשמתו. סרגי לא הפריע יותר מידי לגוזלן. אני מצפה מהבלם הבכיר שלא יתן לחלוץ לנשום בחמש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 11:37
הודעה: #70
לויטה נכון לעכשיו הוא לא שוער שמביא נקודות ההססנות הלא מובנת שלו מקרינה חוסר בטחון על כל החלק האחורי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים