שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ככה בונים קבוצה יוסי?
18-Aug-2014, 1:12
הודעה: #31
RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
אני לא מבין מה הקבוצה עשתה הקיץ הזה??ככה לא בונים קבוצה כבר חמישה משחקים לא כובשים שערים אם אני לא טועה אם יהיה ככה בליגה זאת תהיה בצורת שערים ונהיה חזק בתמונות הירידה אור ברוך למה הביאו אותו??אם הוא לא מורגש כמעט החתימו שחקנים שאחכך לא יצליחו להשתחרר מקווה שהוא יעשה שנוי ומהר לפני שנסתבך כי כמו שזה נראה כרגע אין מי שיבקיע שערים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 1:12
הודעה: #32
ככה בונים קבוצה יוסי?
רווח הבעיה כאן (ואני מדבר על נתניה) היא עמוקה. הרבה יותר מכושר לקוי יום רע וכו. אין שיטה אין שחקנים טובים, אין כלום שמזכיר קבוצה. כל נתניה זה ערן לוי קאיודה וקצת קנדה .
אין חוליה אחת שהתחזקה ביחס לשנה שעברה. אפשר להביא 20 שחקני קישור אבל אף אחד מהם לא טוב ממנשה חסן צלישר רול או אברג׳יל . סתם עוד מאותו הדבר.
אפשר להחליף את כל ההגנה אבל אף שחקן לא יותר טוב ממי שהיה כאן קודם. לא מבין מה מזרחי עשה כל הקיץ.
אפשר ליפול בשחקן או שניים , אפשר לא להיות מחוברים , אבל ככה ? להתגונן 90 דק מאחורי החצי וכל מה שיש לנתניה להציע זה להעיף לערן לוי ? בשביל זה לא צריך מאמן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 1:13
הודעה: #33
Re: RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 1:04)זאב רווח כתב:  טל.מ ואמיר מה אתם נטפלים לפיליפצ'וק כבר אמרנו לכם עד אחרי 10 משחקים רשמיים בליגת העל לא נדע מה עם הקבוצה באמת יש המון עליות וירידות וכן גם כמה שחקנים פזיזים וחסרה מהירות ותחכום אבל זה יסתדר יוסי מזרחי הצליח בכל מקום שדרך בו כמאמן אתם קוטלים סתם עוד לפני שהעונה החלה !!

בואו נדבר ונקטול אחרי 10 משחקי ליגה
זאב אתה צודק 100 אחוז איפה ראית שאני התלוננתי אני רק הערתי על החולשה של לויטה תקרא שוב ואל תתבלבל בעובדות כמו המטורף.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 1:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 1:21 amir.)
הודעה: #34
Re: RE: ככה בונים קבוצה יוסי?
(18-Aug-2014 1:17)פיליפצוק כתב:  
(18-Aug-2014 1:13)amir כתב:  
(18-Aug-2014 1:04)זאב רווח כתב:  טל.מ ואמיר מה אתם נטפלים לפיליפצ'וק כבר אמרנו לכם עד אחרי 10 משחקים רשמיים בליגת העל לא נדע מה עם הקבוצה באמת יש המון עליות וירידות וכן גם כמה שחקנים פזיזים וחסרה מהירות ותחכום אבל זה יסתדר יוסי מזרחי הצליח בכל מקום שדרך בו כמאמן אתם קוטלים סתם עוד לפני שהעונה החלה !!

בואו נדבר ונקטול אחרי 10 משחקי ליגה
זאב אתה צודק 100 אחוז איפה ראית שאני התלוננתי אני רק הערתי על החולשה של לויטה תקרא שוב ואל תתבלבל בעובדות כמו המטורף.

"אני רק הערתי על החולשה של לויטה"....
ב'ואנה אתה באמת משובש, יותר "מהפסיכולוג" אפילו.
מין מצא את מינו במקרה הנ"ל.
אני רק שאלה ובזה אני מסיים את הדיון לדעתך לויטה היה טוב היום? או נגד מכבי ת"א או נגד הפועל פ"ת.?

אה ולא אמרת מי מאחל בהצלחה לרועי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 1:22
הודעה: #35
טל.מ אני מבין אותך שיחקנו כמעט כל המשחק בחצי שלנו אבל אולי ככה בונים לאט לאט ביטחון ?? עד שיהיו 0 טעויות בהגנה יתמקדו בקישור ואחרי זה בהתקפה

המצב הנתון הוא ששריקי חתום על חוזה ניסו להביא את בן שהר ב 120 או 150 אלף יורו והוא לא הסכים
בנתיים שותפים לא רצו להשקיע כסף ובמה שנשאר הביאו את בן שושן ואור ברוך

שים לב הכל אילוצים לא הייתי מאשים את יוסי מזרחי בכל מה שזז ומה שלא זז כולם צועקים 24 מליון שקל אבל שוכחים שהחליפו מעל חצי קבוצה התלוננת על פינאס ומתברר שקנדה זה בנתיים בינגו בין טובול להרוש קשה לבחור חחח אנס דאבור אולי עדיף ?

אני גם במשחק הזה לא אהבתי את האפטיות וחוסר הקצב וכל כך שקופים וצפויים אבל זאת רק ההתחלה גם הפועל תל אביב לא הבריקו עד השער
18-Aug-2014, 1:31
הודעה: #36
קליימן/וגנר תעשו סדר בפורום מהר בבקשה לפני שהחברה הנורמליים יגעל ויברחו אפשר להתווכח אבל אי אפשר לרדת לרמות האלה וזה בכלל לא משנה איך היה המשחק...
18-Aug-2014, 1:37
הודעה: #37
טל.מ עוד משהו אני לא מבין איך אתה יכול לומר מאמן מיושן על יוסי מזרחי !! ראיתי את כל תקופת עטר ולא היה כדורגל נורמלי אף משחק רק להעיף כדורים לחלוצים מההגנה
ראיתי את תקופת גוטמן ביזיון עם מליונים
ראיתי את תקופת טל בנין והיה חושך מצרים לא כדורגל ולא תוצאות
יוסי מזרחי בזכות האישיות שלו בזכות היחסים הישירים עם השחקנים בזכות היושר שלו ברגע האמת כל שחקן נותן בשביל המאמן

מי עדיף בעיניך על יוסי מזרחי מענין אותי לדעת

מכבי נתניה שיחקה כדורגל התקפי מהנה רק בתקופת המאמנים שוויצר , רדלר , פרלמן , שפיגלר כל השאר חיקויים והגדול מכולם שמוליק פרלמן ז"ל שלא זכה לטיפת קרדיט מהקהל בנתניה

תן לי לנחש לגביך טל אתה אוהב את הדיפלומטים עם פוזת החושב כמו גיא לוי , בכר , לחמן ...
18-Aug-2014, 1:41
הודעה: #38
תגידו אתם רציניים איפה האופטימיות פה?
רול ?שחקן ליגה לאומית.
שריקי ?עשה את שלו בליגת העל.
אור ברוך? בדיחה עצובה ולחשוב שדיברו על דודו ביטון ובן שהר וכו וכו.
שמעון הרוש? תעשו לי טובה לא תוקף ולא מגן .
ירין חסן?ולחשוב שאנחנו בונים על עידו לוי שגם הוא סכנת נפשות .
חצי קבוצה לא מתאימה לליגת העל אני לא יודע מה עשו פה בקיץ ,איפשר להסתמך על יום טוב של ערן לוי ועל קאיודה שיעשו גולים זה לא ליגה לאומית.
חלוץ וקשר זה בגדר חובה.
רק אלוהים יודע מה אלי שגב שתה שהוא הצהיר שהוא רוצה פליאוף עליון כניראה הוא התבלבל בין ליגת העל לליגה לאומית כי הסגל הזה כרגע הוא פשוט בדיחה לא מצחיקה בכלל .
18-Aug-2014, 1:42
הודעה: #39
אחד השנואים עלי מרקו בלבול ולמה ?
הוא מאמן טוב מבין כדורגל הבעיה שלו זה להיות לויאלי נאמן !!!
18-Aug-2014, 1:43
הודעה: #40
ככה בונים קבוצה יוסי?
אני לא יודע אם ראית את נתניה בשנה שעברה או במשחקי הגביע.
ליפנייה שהוא בלם מוגבל ביכולותיו הטכניות טוב בעיני בהרבה מסרגי. לא מבין מה מיוחד בבלם הזה. ליפנייה לא היה נותן לגוזלן לנשום בגול הראשון. קנדה הוא חור בהגנה, טופי טוב ממנו בהרבה בנקודה הזו . קנדה אכן טוב התקפית. הרוש חושך . לא טוב מטובול.
נעבור לקישור .. באמת מה הטעם בשחקן כמו גבי ? במה הוא טוב מצלישר ? מעומר פרץ ? לא בונה משחק, משחק על מטר , מסירות קצרות פה ושם עושה הגנה. קצת מלחיצים אותו והוא מאבד. מה הרווח הגדול ? רול לא שחקן לליגה הזו. אברג׳יל יותר כשרוני אבל גם הוא צריך לאכול הרבה דשא לפני שיתאים. סבע שחקן נחמד, אולי טוב ממנשה או קובי חסן. וזהו .
ערן לוי וקאיודה היו כאן קודם. דודו נכה ובן שושן לא מתוקצב . אור ברוך פחות טוב מאקסברד ובטח אי אפשר לשחק עם 9 איטי כשהוא לבד על החצי מוקף ב3 שחקני הגנה וכל זה כי נתניה מתגוננת עם 10 שחקנים בחצי שלה. זה כדורגל מיושן שחי על מתפרצות כשבעצם חוץ מקאיודה וקנדה אף אחד לא רץ מהר. לא מבין את מזרחי לא מבין איזו קבוצה הוא בנה ובעיקר לא מבין את מדיניות המועדון - אין לכם כסף תשאילו. תלמדו מהפועל תא תלמדו מהפועל פת או לחילופין צמצמו את השומן בהנהלה אולי ישאר כסף למשהו. קבוצה שלא כובשת 4 משחקים רצוף זה לא מקרי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים