שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 12:50
הודעה: #73
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
עוד כמה נקודות לחשוב עליהן .. ואני אומר מראש - שיחקנו לא רע. אני מודה שהופתעתי בחלקים מסוימים לטובה, גם כשאני משכלל את העובדה שזה רק גביע הטוטו והיריב לא היה בהרכב המלא שלו (ומשה אכן עידו לוי לא היה אבל הוא עדיין לא איתן טיבי או קרלוס גרסיה ואני מתקשה להשוות את דיא סבע לעדן בן בסט או ברק יצחקי ואת צלישר לאלברמן).

מכבי ת"א נתנה לשחק, היא לא סגרה את ערן לוי או קאיודה (כמו שלמשל עובייד שיתק יפה מאוד את זהבי), ויותר סמכה על עצמה שתכריע את המשחק בלי שום קשר ליריב.

לעומת זאת כשתבוא קבוצה שתסגור את ערן לוי ואת קאיודה יהיה לנו מאוד קשה לעשות משהו התקפית.
בשנה שעברה היו כאלה שטענו שצריך להפרד מערן לוי והוא לא מתאים לליגת העל וכו. אם אני מסתכל על זה מזוית אחרת -
אני ממש לא חושב שצריך להפרד ממנו אבל הציפייה שלי לפחות היתה שהוא יהפוך להיות אחד מחבורה של 3-4 ברגים מרכזיים, וכשאומרים נתניה לא מתכוונים "ערן לוי".
יכול להיות שלזה כיוון מזרחי כשהביא את דודו ובן שושן אבל זה לא הצליח, לפחות לא בינתיים.

לכן בשורה התחתונה - יש לנו יותר אופציות בקישור אבל הקבוצה לא השתדרגה משנה שעברה, ועדיין תלויה בציר ערן לוי-קאיודה.
מזרחי/שגב צריכים למצוא לזה פיתרון תקציבי, כי כמו שהקבוצה נראית היום היא חסרת מחץ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!! - טל.מ - 13-Aug-2014 12:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים