שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 1:05
הודעה: #31
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
https://www.facebook.com/arbelluja/photo...09/?type=1

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 1:09
הודעה: #32
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
משחק לא רע שלנו. אי אפשר לבוא בטענות על חוסר מחויבות רצון או השקעה.
משחק ההתקפה - אמרתם לבד. זו חולית ההתקפה ששיחקה בליגה הלאומית והיא חייבת שידרוג, כי אחרת לא נראה יותר מידי גולים .
לגבי ההגנה שלנו -
קנדה טוב התקפית אבל כמו טופי עושה הכל יפה עד לפעולה האחרונה ואז מחרב . שמעון הרוש הפתיע לטובה כולל פצצה לקורה. חסן היה בסדר, את סרגי אני לא יודע עוד לאכול. אני לא משוכנע שהוא הבלם המוביל. לא יודע להגדיר אותו כתחנה אחרונה כמו ליפנייה, ולא ראיתי במה הוא טוב ממנו.
בקישור עובייד היה אחלה, גבי אותו כנל כמו סרגי. משהו גמלוני כזה, לא מתחבר לי. סוג של צלישר רומני. לא רואה עדיין את השדרוג המיוחל.
דודו - לא רוצה לחרוץ גורלות אבל הוא לא נראה לי פצוע או כבד או חסר כושר. פשוט זה המשחק שלו. בעמידה מחכה שהכדור יגיע אליו. לא יודע אם צריך להשכיב 220 אלף יורו על שחקן כזה. לגבי נתניה לסיום - בשנה שעברה השחקן הכי טוב היה ערן לוי. השנה שוב זה עדיין הוא. אכשהו לקבוצה יש יותר אופציות אבל היא לא השתדרגה.
לגבי מכבי תא - דור פרץ המדובר זה ההוא עם הספרה 4 ? אם כן שחקן שחקן.
לגבי ההרכב שלהם - אייבינדר, אלברמן, ברק יצחקי, דור מיכה, עדן בן בסט , קרלוס גרסייה .. שכחתי מישהו ? כל אלה לא שיחקו, אז כנסו לפרופורציה.

אם הייתי מזרחי/שגב הייתי מגיע להסכם עם דודו ומשחרר את הבחור ואם אפשר מחפש גולר. זה לא חייב להיות חלוץ 9. גם שחקן כנף טוב מרול או אברג׳יל . מישהו שיוסיף מחץ שאין.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 1:10
הודעה: #33
כמה נקודות מהמשחק !
ערן לוי משחק רחוק מדי מהשער ואין לו כוח ל 90 דקות
לא ראיתי כלום מדודו סיארנסה אבל יש סבלנות
ניר אברג'ל אחלה שחקן
קנדה ושמעון הרוש אני רגוע וגם מדאבור את כחלון ראיתי במשחק אימון אחר והיה מצוין אז אין לנו בכלל בעית מגינים ( טל.מ )
ג'ורג'יו וסירגי מצוינים
איאד אבו אעבד פוטנציאל ענק זהבי שיחק ?
קיודה מצוין אבל איזוס מיאוס אל תשלח ידיים לשופט כבר ראיתי אותו מקבל אדום
רן רול אור ברוך ועידן שריקי לא הראו ניצוצות , כמה הזדמנויות לרן רול ....
השופט בן זונה גנב לנו גול חוקי ו 2 פנדלים

יוסי מזרחי מצוין אין על המאמן הזה לא כמו טלטלי הבלוף

צריך זמן וסבלנות היתה מחויבות היה קצב טוב בסך הכל מול מכבי ת"א 11 מול 11 היינו טובים יותר !!!!

חלוץ אחד טוב ואנחנו בחלק העליון של הטבלה
13-Aug-2014, 1:18
הודעה: #34
היו המון נקודות חיוביות שלנו במשחק:
1. שני הרומנים שחקנים ברמה גבוהה מאוד. לבלם יש איכויות ומהירות שאין לבלמים בארץ.
2. יש שיפור גדול מאוד אצל המגינים קנדה והרוש.
3. אין בארץ חלוץ שמשתווה למהירות ולטכניקה של קאיודה (חסר בסגל חלוץ טוב נוסף).
4. השחקן שהגיע מטוברוק מוכשר מאוד.
5. המסירות של ערן לוי לקנדה באגף חתכו את ההגנה של מכבי. אין שחקן עם טכניקה ראיית משחק ומסירה כמו של ערן לוי (לא זהבי ולא בוזגלו).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Aug-2014, 1:52
הודעה: #35
יוסי מזרחי צריך לעבוד הרבה עם ההתקפה על מיקום ,שטחים חופשיים , תרגילים , ובעיטות ונגיחות מול השער
לויטה בסדר אבל חובה בקרן לשמור על 2 הקורות עם 2 מגינים , ההגנה מצוינת , הקישור הנסוג גם כן , רק הקישור הקדמי וההתקפה לוקים בחסר ...
שם המשחק זה המון תרגולים ועבודה קשה והרבה הרבה סבלנות מהאוהדים
13-Aug-2014, 1:58
הודעה: #36
חברים יקרים השחקן מספר אחד על המגרש היום היה הקהל נראה לי שכולנו לא קולטים ראבק מי יכול להזכיר לי כמות קהל ועידוד כזה בגביע הטוטו ? שאפו ענק !!
כשראיתי לפני תחילת המשחק שהבלם הרומני קיבל את הספרה 3 היתה לי צביטה קטנה...אבל אחרי המשחק אני אומר בלב שלם אחלה שחקן !!!
קנדה הגיע ל-2 מצבים טובים והיה אנוכי , הרוש עד הבעיטה לקורה היה חסר בטחון ולא תרם אח"כ הצטרף יפה משחק בינוני פלוס, הקשר הרומני נראה כמו פקיד בנק אבל בול פגיעה חרוץ ,שקט, עובד קשה ולא מתחכם, רן רול במשחק חלש אבל נלחם ומשתדל, אבו עביד לוחם אמיתי,אברג'יל עשה התקדמות מעונה קודמת ומזרחי משלב אותו בצורה חכמה, ערן לוי לקראת עונה גדולה(טפו , טפו,טפו) . ההגנה עומדת נכון עם 4 מאחורה ו-4 בקישור כשערן לוי וקאיודה תןרמים בלחץ על הגנת היריב ניכר שנעשתה עבודה בנושא הזה. משחק ההתקפה עדיין לוקה ההצטרפות של הקישור לא טובה גם ערן לוי מוסר מסירות גאוניות ונעמד במקום להצטרף אני לא מודאג יהיה בסדר...כמו שלא היה נכון לקטול אחרי המשחקי אימון בואו לא נתלהב סבלנות אמר אופיר ואני איתו בנושא הזה...2 נק' שאני לא רגוע מהם זה לויטה עד שאני לא רואה 5 משחקי ליגה מלאים אני חושש...ודודו זה או שיחוק העונה או מחדל העונה כי אם שילמו כל כך הרבה היו חייבים לבדוק כמו שצריך ולעקוב לא רק בריאותית גם כמה משחקים מלאים ....לי זה מרגיש כמו מאבק כוחות בין ערן לוי לבין דודו אמנם מזרחי נמנע מלהחליף אותם אחד בשני אבל ממש דק' בודדות אחרי ערן יצא ודאבור נכנס...
יצאתי עם טעם של עוד וזה הכי חשוב...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
Shaul (1313-0808-2014201420142014)
13-Aug-2014, 2:04
הודעה: #37
את כל הרומנים שהיו בנתניה אהבתי. גבי וכריסטיאן מצטרפים לרשימה מכובדת. אני אומר עזבו שקשוקה, תביאו מאמאליגה.
The following 2 users Like תומר חרוב's post:
Shaul (1313-0808-2014201420142014), דוד חטב (1313-0808-2014201420142014)
13-Aug-2014, 2:42
הודעה: #38
הלוואי ויצליחו להביא חלוץ רומני...
13-Aug-2014, 4:14
הודעה: #39
1)שתי הרומנים היו טובים ועוד ישתפרו
2)אבו עביד עד ינואר בהרעב הקבוע באמת שחקן טוב
3)קנדה תותח עוד ישתפר רק צריך לחשוב טיפה לפני הפעולה האחרונה
4)הרוש בסדר לא סגור מי יותר טוב הוא או דאבור
5)דודו לא שיחק הרבה דקות צריך לתת לו עוד צאנס
6)אברגיל לא מתאים רול חצי קלאץ מתאים להיות מחליף
7)דיע סבע יכל להוסיף המון עדיף שישיק במקום אברגיל
8)לפי דעתי צריל להביא את מוגרבי ישתלב טוב עם קאיודה והמהירות שלו תוסיפו לו עוד חלוץ גולר במקום סארנסה אם לא יהיה טוב ואז נולך להגיד שאפשר להשיג פליאוף עליון ומעלה
13-Aug-2014, 7:37
הודעה: #40
אני אומר שהשקשוקה היחידה שקיימת, היא פה בפורום.
לאן נעלמו כל תחזיות האיוב של מוצ"ש?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים