שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סגל הקבוצה לא סופי
12-Aug-2014, 15:20
הודעה: #11
סגל הקבוצה לא סופי
משה בעלי קבוצות באים והולכים כמו גרבים אוהדים תמיד ישארו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Aug-2014, 15:21
הודעה: #12
RE: סגל הקבוצה לא סופי
(12-Aug-2014 15:20)זיו פלם כתב:  משה בעלי קבוצות באים והולכים כמו גרבים אוהדים תמיד ישארו

אז כש"הזבל" יילך בגלל חלאות כמוך אז תוכל לחזור.
12-Aug-2014, 15:22
הודעה: #13
סגל הקבוצה לא סופי
הוא ילך רק בגלל היועץ לכלום ושום דבר שמטפטף לו רוע כנראה שאתה חבר שלו
12-Aug-2014, 15:27
הודעה: #14
(12-Aug-2014 15:22)זיו פלם כתב:  הוא ילך רק בגלל היועץ לכלום ושום דבר שמטפטף לו רוע כנראה שאתה חבר שלו

היועץ הוא חתיכת חרא שבמשחק הירידה מול ב"ש ברח הביתה בדקה 60.
אבל אם בעל המאה רוצה אותו לידו, אז אני בולע את הצפרדע כי האלטרנטיבה נכון לתאריך 12.08.2014 שעה 14:27 גרועה יותר.
12-Aug-2014, 15:30
הודעה: #15
סגל הקבוצה לא סופי
וסתם בשביל להוסיף לך המקור של פשכה זה כנראה היועץ לכאורה
12-Aug-2014, 16:14
הודעה: #16
זיו אתה עוד עונה לו ברצינות ..? אתה לא רואה שהבנאדם חולה ? בפורום נורמלי על כמות הקללות שהוא זורק פה ב24 שעות כבר היו מעיפים אותו ממזמן. ההזוי הזה עוד חושב שהוא מגן על הבעלים או על הקבוצה ולא מבין שרק בא להקיא ממנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Aug-2014, 16:23
הודעה: #17
(12-Aug-2014 16:14)טל.מ כתב:  זיו אתה עוד עונה לו ברצינות ..? אתה לא רואה שהבנאדם חולה ? בפורום נורמלי על כמות הקללות שהוא זורק פה ב24 שעות כבר היו מעיפים אותו ממזמן. ההזוי הזה עוד חושב שהוא מגן על הבעלים או על הקבוצה ולא מבין שרק בא להקיא ממנו.

טישו???
12-Aug-2014, 16:39
הודעה: #18
סגל הקבוצה לא סופי
(12-Aug-2014 16:14)טל.מ כתב:  זיו אתה עוד עונה לו ברצינות ..? אתה לא רואה שהבנאדם חולה ? בפורום נורמלי על כמות הקללות שהוא זורק פה ב24 שעות כבר היו מעיפים אותו ממזמן. ההזוי הזה עוד חושב שהוא מגן על הבעלים או על הקבוצה ולא מבין שרק בא להקיא ממנו.

טל אני עונה לו בשביל שירגיש מיוחד
12-Aug-2014, 16:43
הודעה: #19
טל.מ למה אתה לא מבין את פיליפצ'וק ? אישית הוא לא סובל את שפיגלר אבל בשביל מכבי נתניה שהבעלים נמצא כאן בנתניה בזכות בגלל או תחת סחיטה באיומים של מי שהוא חפץ ביקרו אז כאוהדים מה אכפת לנו ?

למשל בהתחלה כשדניאל יאמר הביא לכאן את ברקוביץ התלהבתי אחרי כל המקורבים שהוא התחיל להביא נלחמתי נגד השארותו כולל של מרקו בלבול ובסוף מה קרה דניאל יאמר בעצמו זרק אותו לכל הרוחות !!!

בשביל אלי שגב שישאר בנתניה כבעלים ששם מעל 10 מליון שקל מהכיס אנחנו מוכנים גם שיתן חצי מליון לשפיגלר שיהיה לו אלפיים לבריאות אם הוא ירצה גם לתת לך משכורת מהצד על יעוץ פסיכולוגי נקבל זאת בברכה העיקר שיחזיק את הקבוצה בליגת העל בכבוד והתקציב העונה זה כבוד
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלון (1212-0808-2014201420142014)
12-Aug-2014, 17:01
הודעה: #20
לא הבנתי מה רצית להגיד זאב. פיליפצ'וק בנאדם חולה. הוא צריך תרופות, מכות חשמל, קסדת בי פולאר וכל שאר הארסנל הפסיכיאטרי. ההבנה שלי לא תעזור לו.
לגבי שפיגלר - אתה אמרת כאן אתמול - אם שגב חושב ששפיגלר מתאים לו ומקדם אותו ועוזר לו אז שישלם, זה לא ענייננו. בעיקרון אתה צודק.
אבל כשאני מסתכל מה שפיגלר תורם (עזוב אותי ממקסיקו 70 ...) מול מה שהוא לוקח, וכשאני גם נזכר שמוטלה תמיד מתחבר לכסף ולא לאידיאולוגיה, ואת התרומה שלו לא ניתן למדוד, כי היא כנראה לא קיימת, וכל ההתנהלות ההזויה שלו בשנה שעברה שבהם הוא רק דיבר על אני ואני ואני וכשהוא קם והלך הביתה בדקה ה60 במשחק הירידה במקום להשאר ולתמוך ולבכות עם כולם - אני יודע שהאיש הזה לא מתאים לשום תפקיד מוביל במערכת. ויש מצב דרך אגב שאני מבין מה קרה לשגב בהתנהלות מול שפיגלר. זה קרה גם לי ברמה האישית בהתנהלות מול מישהו מכוכבי העבר של נתניה עד שתפסתי את הראש. אז שגב חי את החלום (מוטלה כוכבים וכו) ומשלם על זה. ובסופו של יום - זו עקיצה. כסף על כלום.
וכששגב משלם כזה סכום אסטרונומי על כלום - זה שחקן מוביל אחד פחות בסגל, הרעוע גם ככה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים