שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקבוצה עברה בבקרה
08-Aug-2014, 1:06
הודעה: #31
הקבוצה עברה בבקרה
הכל יחסי. מכבי נתניה מכרה 1000-1200מנויים בממוצע כל שנה. השנה כבר 2300. אז כן. קנו מנויים, בין היתר על סמך הצלחות השנה הקודמת והצהרות בעלים. ומה לעשות החתמות מסקרנות יוצאות באז שגורם לקהל להגיע ולקנות מנוי ואני לא מדבר על המכורים שיקנו מנוי גם אם נשחק עם הנוער כי כאלה באמת אין יותר מידי. צר לי יש כאן פגיעה באמון איך שלא תהפוך את זה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2014, 1:27
הודעה: #32
הקבוצה עברה בבקרה
(08-Aug-2014 0:13)טל.מ כתב:  אופיר הבעיה פה היא בהתנהלות. כמו שאמרת כוחן של מילים (הפעם של שגב) מול כוחם של מעשים (שוב של שגב). איך אנחנו נראים לדעתך ? ההתנהלות הזו מול שחקנים שיש להם חוזים חדשים שלא מכבר נחתמו היא מבישה ורחוקה ממקצוענות. זו פשוט שכונה.
מעבר לזה - ואני נזהר במילים, יש כאן משהו לא הוגן כלפי קהל שקנה מנויים על סמך באז והחתמות ומגלה יומיים לפני משחק רשמי ששני שחקנים מרכזיים שוחררו. מה זה בעיניך אם לא פגיעה באמון ?

שגב הוכיח את עצמו במעשים הרבה יותר מאחרים שרק דיברו. הגיע הזמן להפסיק לקחת פה את הכל כמובן מאליו כאילו שמישהו חייב לנו משהו.
אמרתי כבר , ההתנהלות לא מושלמת. יש מה לשפר בעיקר לדעתי בתחום העברת המסרים לציבור. לא יוצאים לתקשורת ואומרים דברים שלא בטוח שאפשר לעמוד בהם.
לגבי החוזים , אני עדיין חושב שכל נושא הקיצוץ שפשכה דוחף לנו כבר חודש מוגזם ומנופח. הרי לא יכול להיות שיום אחד הוא אומר שאף אחד לא יסכים לקצץ ולמחרת כולם מתרצים. וחוץ מזה, גם ה 15 אחוז התבררו כהרבה פחות מ 15.
וכן, הייתי מעדיף שדברים יתנהלו יותר בשקט תעשייתי אבל כנראה שאף אחד לא מושלם. ועדיין, זה עדיף לי על אופציות אחרות שלא קיימות.
ולגבי המנויים , מעניין אותי מה היית אומר אם היו מביאים לך שחקן גמור עם שם גדול (ואני לא מתכוון לדודו) שאחרי 2 משחקים היית שואל איך החתימו אותו. דברים כאלה קורים לצערי במיוחד בקבוצה בלי מערך סקאוטינג.
אם יש בעייה צריך לפעמים לפתור אותה בזמן ולא למשוך הלאה.
לא יודע כמה מנויים מה 2300 קנו בגלל דודו או בן שושן.
ושניהם עדיין פה רשמית להזכירך....
08-Aug-2014, 2:09
הודעה: #33
הקבוצה עברה בבקרה
אני לא יודע מה נכון. יש כאן כאלה שטוענים שנתניה הדביקה לו פציעה כדי לשחרר אותו. אני לא ראיתי אותו ואין לי מושג האם זה נכון או לא. בכל מקרה זה ששניהם עדיין פה לא אומר שהם ישארו פה. אין עבורם כסף , לא מבין מה אתה לא מבין . הם פה מאותה הסיבה ששיטרית ומנשה עדיין פה. חוזה. ברגע שתימצא להם קבוצה או שיגיעו איתם להסכם הם לא יהיו פה יותר.

08-Aug-2014, 7:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 7:39 Shaul.)
הודעה: #34
RE: הקבוצה עברה בבקרה
טוב, התמונה לגבי דודו מתבהרת, פציעה או לא התברר שדודו לא מתחבר למערך וצריך שחקן אחר כמו משה אוחיון שיביא מה שחסר לקישור , מאיפה הכסף ? החוזה של דודו 220000 יורו יבוטל , ישלמו לשחקן פיצוי ( דורש 60000 יורו) ישאר 160000 יורו בחצי כסף יחתימו את אוחיון שגם יתאים מקצועית וגם חסכו כסף.
לכן אני אומר מי משמשלם זכותו גם לעשות שינויים גם אם לפעמים זה לא נראה הכי טוב.
ודרך אגב לפי התקציב שאושר יש מקום גם להעביר את החוזה של בן שושן!!!
08-Aug-2014, 8:55
הודעה: #35
ידין בחצי מהכסף + 5% .
ואלה מאיפה הבאת את זה?
מתחרה של פשכה?
08-Aug-2014, 9:00
הודעה: #36
(08-Aug-2014 8:55)משה.ד כתב:  ידין בחצי מהכסף + 5% .
ואלה מאיפה הבאת את זה?
מתחרה של פשכה?

תלמד לקרוא,ושפר את ההבנה שלך.
ובשבוע הבא תראה איך הכל נסגר בדיוק.
08-Aug-2014, 9:03
הודעה: #37
אפשר שעורים פרטיים?
08-Aug-2014, 9:57
הודעה: #38
מה הביג דיל ב"העביר את הקבוצה בבקרה?"
כל שנה הקבוצה עוברת בבקרה, גם כשאומרים לנו שאין כסף ואנחנו רגע מפירוק. מי ששם כסף עושה את זה מרצונו ולמען אינטרס אישי, במקרה של שגב הוא ברור ולא מוצא חן בעיני.
אני מסכים שאוהדים יכולים להיות כפויי טובה אבל זה לא המצב פה. אנשים מתוסכלים כי הם ציפו להתנהלות שונה, לא להשקעה כספית.
08-Aug-2014, 10:01
הודעה: #39
הקבוצה עברה בבקרה
לא הבנתי אותך תומר ... מי שם כסף ומה לא מוצא חן בעיניך ?

08-Aug-2014, 10:20
הודעה: #40
(08-Aug-2014 7:37)Shaul כתב:  טוב, התמונה לגבי דודו מתבהרת, פציעה או לא התברר שדודו לא מתחבר למערך וצריך שחקן אחר כמו משה אוחיון שיביא מה שחסר לקישור , מאיפה הכסף ? החוזה של דודו 220000 יורו יבוטל , ישלמו לשחקן פיצוי ( דורש 60000 יורו) ישאר 160000 יורו בחצי כסף יחתימו את אוחיון שגם יתאים מקצועית וגם חסכו כסף.
לכן אני אומר מי משמשלם זכותו גם לעשות שינויים גם אם לפעמים זה לא נראה הכי טוב.
ודרך אגב לפי התקציב שאושר יש מקום גם להעביר את החוזה של בן שושן!!!

מקווה מאוד שאתה טועה לגבי משה אוחיון....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים