שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקבוצה עברה בבקרה
07-Aug-2014, 20:36
הודעה: #11
Re: RE: הקבוצה עברה בבקרה
(07-Aug-2014 20:21)פיליפצוק כתב:  אוהדים קקות כפויי טובה, 23 מיליון שקל תקציב, מקום טוב באמצע פלוס מבחינת תקציב ומתבכיינים לי פה.
נראה אתכם מביאים "פרייאר" אחד שיעמיד פה קבוצת פאר עם תקציב ענק לפני שאתם פותחים את הג'ורה.
עברתי שוב על הפוסט לא ראיתי אף אחד שטוען משהו נגד אלי שגב אישית הטענות הן להתנהלות המוזרה, מעניין איך היית מרגיש הערב אם היית עמית בן שושן, מדובר פה בבני אדם כנראה ששכחת את זה באחת מההתפרצוית זעם שלך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2014, 20:47
הודעה: #12
RE: הקבוצה עברה בבקרה
(07-Aug-2014 20:36)amir כתב:  
(07-Aug-2014 20:21)פיליפצוק כתב:  אוהדים קקות כפויי טובה, 23 מיליון שקל תקציב, מקום טוב באמצע פלוס מבחינת תקציב ומתבכיינים לי פה.
נראה אתכם מביאים "פרייאר" אחד שיעמיד פה קבוצת פאר עם תקציב ענק לפני שאתם פותחים את הג'ורה.
עברתי שוב על הפוסט לא ראיתי אף אחד שטוען משהו נגד אלי שגב אישית הטענות הן להתנהלות המוזרה, מעניין איך היית מרגיש הערב אם היית עמית בן שושן, מדובר פה בבני אדם כנראה ששכחת את זה באחת מההתפרצוית זעם שלך.

תפסיק לבלבל לי במוח, אתה מחפש אותו בציציות מאז שהוא הזיז הצידה את החבר שלך רועי דניאל, הכתיבה שלך פה מאז לא אובייקטיבית ונגועה.
לגבי בן שושן, אף אחד לא עשה לו את זה בכוונה ואני גם בטוח שעוד לא נסתם בגולל אבל עם כל הכבוד לבן שושן ויש כבוד, הקבוצה מעל הכל ואם הקבוצה לא היתה עוברת היום בקרה כמו קבוצות כמו הפועל ת"א, סכנין, הפועל חיפה רק בגלל ההתעקשות על בן שושן אז היית כותב את אותם הדברים ואף חריפים יותר.
אם אתה חושב שיוסי מאור והחבר שלך דניאל היו עושים את זה יותר טוב, אז בבקשה שיקחו את כל הקבוצה אני בטוח ששגב לא יתנגד ונראה למה הם מסוגלים, ל- 23 מיליון שקל תקציב אני חותם לך שהם לא!
07-Aug-2014, 21:05
הודעה: #13
א-אני אובייקטיבי לחלוטין הצלחה של שגב= הצלחה של המועדון ואני מאחל לו כל טוב.
ב -אולי מסוגלים בטוח לא רוצים אבל לפי מה שאתה אומר שגב פה זמנית עד שמישהו יציע לו דרך מילוט.
ג-לא יודע למה החלטת שהוא חבר שלי בכל מקרה הוא חסר במועדון ואתה רואה את זה בעצמך תראה מה היה פה שנה שעברה ומה עכשיו.

07-Aug-2014, 21:10
הודעה: #14
(07-Aug-2014 21:05)amir כתב:  א-אני אובייקטיבי לחלוטין הצלחה של שגב= הצלחה של המועדון ואני מאחל לו כל טוב.
ב -אולי מסוגלים בטוח לא רוצים אבל לפי מה שאתה אומר שגב פה זמנית עד שמישהו יציע לו דרך מילוט.
ג-לא יודע למה החלטת שהוא חבר שלי בכל מקרה הוא חסר במועדון ואתה רואה את זה בעצמך תראה מה היה פה שנה שעברה ומה עכשיו.

א. תמכור את לחברים שלך "ילדי הנזלת" שכותבים פה
ב. עם אוהדים כמוך ואחרים שרק מקטרים אני מתפלא שהוא העביר את הקבוצה בכלל בבקרה, אני הייתי מעיף הכל קיבינמאט ותחפשו אותי בסיבוב.
ג. הדבר היחיד שחסר זה הכסף של חמו שהחליט שלא מתאים לו להשקיע והתאדה.
07-Aug-2014, 21:18
הודעה: #15
טוב בסדר מה שתגיד הרי כל מה שאמרת עד עכשיו התברר כטעות אז נעזוב את זה, משפט אחד שלך במשך כל החודש לא היה נכון.
ויאללה לזיי... את מכבי.

07-Aug-2014, 21:25
הודעה: #16
(07-Aug-2014 21:18)amir כתב:  טוב בסדר מה שתגיד הרי כל מה שאמרת עד עכשיו התברר כטעות אז נעזוב את זה, משפט אחד שלך במשך כל החודש לא היה נכון.
ויאללה לזיי... את מכבי.

יש לי הרבה השגות על ההתנהלות שלו.
מפריע לי שהוא אוהד בכלל של קבוצה אחרת והוא לא בא מאהבה למועדון.
אני לא סובל את "היועץ" שלו ואני עדין.
אני מפנטז על דניאל יאמר בלילות ולא במובן המיני.
אבל אז אני מתעורר ורואה מה הולך בכדורגל השכונתי פה ואני מעדיף את מה שיש כרגע על ליקוטי נדבות של בלדב ולב ובילויים בליגה השנייה, אז אני נושך שפתיים גם אם קורים דברים במועדון שמביאים לי ת'סעיף.
07-Aug-2014, 21:31
הודעה: #17
טוב בא נעצור פה כי לזה אני מסכים .

07-Aug-2014, 22:02
הודעה: #18
לא מכיר את התקציב,אפילו לא חלקים מימנו,כן מכיר את התקציב של 10/11,11/12,,סעיף שכר שחקנים השנה לא גדול מהעונות שהכרתי ושם התקציב היה בין 18 ל19 מיליון ש"ח.
.להערכתי זה גם גובה התקציב העונה,הסכום 23 מיליון (במידה וזה הסכום) כולל בתוכו 4 מיליון ש"ח מחלקת הנוער שבגינם יש כמיליון וחצי הכנסות ועוד כמיליון ש"ח ספונסרים/עיריה/התאחדות שצבועים נוער.
07-Aug-2014, 22:20
הודעה: #19
אייל, אם אתה לא מכיר את התקציב איך אתה יודע שסעיף שכר שחקנים לא גדול מהעונות הקודמות ?
בשורה התחתונה דבר אחד בטוח - הקבוצה עברה בבקרה על תקציב של 23 מליון שמתוכו זה שלא יודע לנהל \ זה שמחלק כספים לאנשים מיותרים \ זה שאין לו מספיק \ זה שמחפש רק פרסום וכו' וכו' שם כמה מליונים מכיסו (או מהחברים שהביא או מהלוואות או מהשכנים העשירים שלו...אבל הביא). הגיע הזמן להפסיק לחפש בציציות מה דפוק באיש הזה. עם כל הדפקות שלו הוא אחד הבודדים שעל פי החישוב שלי שם כבר בסביבות 15 מליון על הקבוצה.
מעבר לזה, להזכירכם שהכתב האמין שכולכם מפארים ומהללים את אמינותו, הודיע לנו לפני שבועיים שיש בלגן בקבוצה, ששחקנים לא מוכנים לקצץ בשום אופן, שלא ברור איך מעבירים את הקבוצה בבקרה, שיש אווירה לא טובה ועוד כהנה וכהנה פנינים.
נכון לעכשיו עם כל הפרסומים והפאניקה ,שכרגיל פורצת כאן אחרי כל פרסום, לא דודו ולא בן שושן קיבלו הודעת שחרור רשמית (כאשר לגבי בן שושן הכל עוד יכול לקרות). חוץ מזה שיש עוד שני מקומות לזרים (במידה שדודו עוזב) שבמוקדם או במאוחר יתמלאו.
תנסו להרגיע (וממך טל אני כבר לא מצפה לכלום) ותבינו שעליהום וביקורת כמו שמושמעת פה תגרום לזה שנשפוך את התינוק עם המים ואז באמת תהיה סיבה להתבכיין על גורלנו.
07-Aug-2014, 22:24
הודעה: #20
פיליפצ'וק צודק 10 מליון שקל שגב שם מהכיס ושומעים רק בכי ונהי אוהדים שרמוטות זה מה שאתם כפויי טובה
אייל סגל שאתם מלקקים לו את התחת לא שם 10 אחוז מזה ועוד זה בגדר הלוואה שצריך להחזיר
פשוט כפויי טובה בגלל אוהדים כמוכם דניאל יאמר ברח
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים