שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יחתך (פשחצקי מדווח)
07-Aug-2014, 15:22
הודעה: #31
RE: יחתך (פשחצקי מדווח)
למעשה עד עכשיו לא ממש התחזקנו השנה ,אין שחקן משמעותי חדש. במקרה הטוב החלפנו שחקנים בתפקידים מסוימים שלא בטוח שהם יותר טובים מהשחקנים ששיחקו בעונה הקודמת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2014, 15:24
הודעה: #32
נקווה לטוב ימים יגידו נחה לפתיחת העונה ונראה מה השתנה בקבוצה עם התחזקנו או התחלשנו
07-Aug-2014, 15:24
הודעה: #33
(07-Aug-2014 15:20)טל.מ כתב:  מאיפה אתה יודע מה מנסים ומה לא ..
ביננו שגב הבעלים וצריך לשמור עליו אבל אם הידיעות הללו נכונות, הוא קצת עשה מעצמו צחוק.

מה שאייל אומר מדאיג מאד..הוא צופה עוד שחרורים. ..
07-Aug-2014, 15:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2014 על ידי 15:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
ביננו שגב הבעלים וצריך לשמור עליו אבל אם הידיעות הללו נכונות, הוא קצת עשה מעצמו צחוק.

אני יודע יותר ממך תפנים את זה.
קבל רמז: למועדון תמיד היו מספר אנשים שבזמנים כאלה, טרם העברה בבקרה, כשהיה חסר "כמה שקלים ללירה" היו פונים אליהם.
עמית בן שושן לא כך מהר משוחרר, זה שחקן שיוסי הביא אותו באופן אישי לגבי דודו לא יודע מה הסיפור עם הפציעה.
עכשיו תמשיך לרכל ולקנטר.
07-Aug-2014, 15:42
הודעה: #35
(07-Aug-2014 15:24)davidb7 כתב:  

מה שאייל אומר מדאיג מאד..הוא צופה עוד שחרורים. ..

ממש לא צופה וממש לא יודע וממש אשמח לראות את מכבי נתניה עם הסגל הקיים בלי השניים(לא בגלל שרוצה או לא רוצה אותם....בגלל שרוצה קבוצה שעוברת בבקרה).
07-Aug-2014, 15:51
הודעה: #36
לא ראינו את ה added value משני השחקנים האלה. מדודו הייתה צפייה גדולה ומה שראינו ממנו זו אכזבה. מבן שושן כנל והיא משהו שנקבעו בשמות של שחקנים שיש לנו ברמתו ואף יותר טובים. אבל ההתנהלות אוי ההתנהלות מאד שערוריתית. מאיש עסקים בסדר גודל כזה אפשר לצפות לניהול ברמה אחרת. בינתיים העסק מריח לא טוב.
07-Aug-2014, 15:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2014 על ידי 16:00 אלון.)
הודעה: #37
(07-Aug-2014 15:24)פיליפצוק כתב:  

אני יודע יותר ממך תפנים את זה.
קבל רמז: למועדון תמיד היו מספר אנשים שבזמנים כאלה, טרם העברה בבקרה, כשהיה חסר "כמה שקלים ללירה" היו פונים אליהם.
עמית בן שושן לא כך מהר משוחרר, זה שחקן שיוסי הביא אותו באופן אישי לגבי דודו לא יודע מה הסיפור עם הפציעה.
עכשיו תמשיך לרכל ולקנטר.

אם בן שושן לא משוחרר אז למה בכל האתרים ישנה ידיעה שהוא קיבל מהמועדון הוראה לחפש לעצמו קבוצה? אם זה לא נכון הייתי מצפה מהמועדון להכחיש(כמו שרצה להכחיש דברים אחרים),אותו הדבר לגבי דודו.
לי אישית אין בעיה עם גובה ההשקעה,אם זה מה ששגב יכול להשקיע אז צריך להגיד לו תודה כי זה הרבה יותר ממה שכל אחד מאיתנו משקיע.יש לי בעיה עם ההתנהלות,בתור בעלים של קבוצה אתה לא יכול להתראיין לפני שבועיים ולהצהיר שאין בעיה של כסף וכל החוזים שהוא חתם עליהם יכובדו במלואם ואם הבדיקה של דודו תצא חיובית אז הוא יהיה חלק מהקבוצה ואחרי שבועיים להתנהג בדיוק ההפך.עם כל הכוונות הטובות של שגב(ואני בטוח שהוא רוצה בטובת הקבוצה) הוא צריך לדעת להתנהל אחרת,זו דעתי.
07-Aug-2014, 15:58
הודעה: #38
בן שושן שוחרר: "אם לא אמצא קבוצה, תעמדו בחוזה שלי"
מאת: יניב טוכמן, מערכת וואלה! ספורט
יום חמישי, 7 באוגוסט 2014, 14:29

מכבי נתניה ביקשה מהקשר לעזוב, הוא השיב: "קבוצות כבר סגרו את הסגלים. דודו דורש פיצוי משמעותי על שחרורו
תגיות: מכבי נתניה,עמית בן שושן,דודו

צילום: קובי אליהו עריכה: מתן חדד

קשר מכבי נתניה עמית בן שושן נקרא היום (חמישי) אחרי אימון הבוקר למשרדו של המאמן יוסי מזרחי, שם נמסר לו כי עליו לחפש לעצמו קבוצה אחרת. מזרחי שיבח את ההשתלבות של בן שושן בקבוצה והרעיף מחמאות על היכולת שהציג עד כה, אבל הבהיר כי למועדון יש בעיות כלכליות שמחייבות השתחררות משחקן בעל חוזה משמעותי והוא החליט שזה יהיה בן שושן.

השחקן שהרגיש בימים האחרונים את ההחלטה הזו באוויר, אמר למזרחי: "אני אעשה מאמץ למצוא לעצמי קבוצה אחרת, אבל זה שלב מאוד בעייתי כי קבוצות כבר סגרו את הסגלים שלהן. אני מתכוון להמשיך להגיע לאימונים בנתניה ואם לא אמצא קבוצה אחרת, נתניה תצטרך לעמוד בחוזה שלי". גם אבי נמני, סוכנו של בן שושן, אמר היום דברים דומים: "אין דבר כזה לשחרר שחקן. לעמית יש חוזה במכבי נתניה ואם לא תהיה לו קבוצה אחרת, הם יצטרכו לעמוד בכל החוזה".

יחזור לבית"ר? עמית בן שושן (צילום: ברני ארדוב)

בן שושן חתם על חוזה בגובה של 120 אלף דולר נטו לעונה כאשר 75 אחוז מהסכום הוא בסיס והיתר פרמיות. אם ישאר בקבוצה ויישב ביציע, נתניה תצטרך לשלם לו למעשה כמעט את כל החוזה. מה שבטוח, בן שושן לא שש לשבת ביציע בעונה הבאה אחרי שבעונה הקודמת מיעט לשחק בקפריסין. הוא מרגיש שהוא בכושר טוב ויכול לתרום להרבה קבוצות, אבל עכשיו המשימה קצת יותר קשה כי מרבית הקבוצות כבר סגרו את התקציבים שלהן. לא מן הנמנע שהקשר הטוב בין אלי שגב לאלי טביב יוליד מעבר של בן שושן לבית"ר ירושלים, כאשר שגב ישלים חלק מהסכום.

סוכן השחקנים ניר קרין המטפל בעניינו של דודו סוארנסה קיבל היום פנייה מנתניה בבקשה להגיע לסיכום על התרת חוזהו של הקשר הברזילאי. עד כה המתינו בנתניה לבדיקות הרפואיות של דודו בטרם יקבלו החלטה סופית בעניינו, אבל כעת החליטו שאין מנוס משחרורו. דודו מוכן לעזוב, אבל דורש פיצוי כספי משמעותי. חוזהו של הקשר נאמד בכ-220 אלף יורו נטו לעונה ונראה כי לא יסכים לעזוב אם לא יקבל לפחות שלוש משכורות ובסך הכל 66 אלף יורו נטו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Aug-2014, 16:04
הודעה: #39
לאור העיקשות של פשכצקי ודומיו בפרסומים השונים לגבי דודו והבעיות הכלכליות, אני שואלת שוב איפה הדובר?!?!?
בתור מי שיש לה ניסיון רב בעבודה מול דוברים-ככה לא מתנהג דובר!!!
איפה הנהלת הקבוצה שתיתן תגובה לפרסומים ובכך תרגיע (במידה מסוימת) את האוהדים, גם תגובה שהדברים נבדקים זוהי תגובה...
חוסר התגובה משדר מצוקה ענקית וחוסר יכולת להתמודד מול כתבי חצר כאלה.
07-Aug-2014, 16:08
הודעה: #40
נו פליפצ'וק גם מה שכתוב בוואלה הוא שקר ? לא יעזור לך או לאופיר כלום. הכלבים לא נובחים והשיירה תקועה וההתנהלות של שגב לא רצינית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים