שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יחתך (פשחצקי מדווח)
08-Aug-2014, 16:26
הודעה: #101
RE: יחתך (פשחצקי מדווח)
משה,בעיות תקציביות יכולות להיות במשרד החינוך או משרד הבריאות,בקבוצת כדורגל אין בעיות תקציביות,יש תקציב שמוגדר ע"י בעלים שבנוי מהכנסות שאמורות להיות שוות להוצאות ואת ההפרש אמור להשלים הבעלים,ההחלטה על גודל ההפרש בין ההכנסות להוצאות,מגדילה או מקטינה את ההוצאות(לא מכיר קבוצות ריווחיות).
אני מבין(והידע שלי ושלך דומים),שהקבוצה עברה אתמול בבקרה על הקשקש,המשמעות שזה הסגל.
כל שחקן נוסף שלא עבר ידרוש מהבעלים להזרים סכום כסף נוסף,אן למכור נכסים(שחקנים),לא מכיר דרך נוספת למעט שותף חדש(וכאלו לא עומדים בתור).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2014, 16:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 16:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #102
(08-Aug-2014 16:26)אייל ס כתב:  משה,בעיות תקציביות יכולות להיות במשרד החינוך או משרד הבריאות,בקבוצת כדורגל אין בעיות תקציביות,יש תקציב שמוגדר ע"י בעלים שבנוי מהכנסות שאמורות להיות שוות להוצאות ואת ההפרש אמור להשלים הבעלים,ההחלטה על גודל ההפרש בין ההכנסות להוצאות,מגדילה או מקטינה את ההוצאות(לא מכיר קבוצות ריווחיות).
אני מבין(והידע שלי ושלך דומים),שהקבוצה עברה אתמול בבקרה על הקשקש,המשמעות שזה הסגל.
כל שחקן נוסף שלא עבר ידרוש מהבעלים להזרים סכום כסף נוסף,אן למכור נכסים(שחקנים),לא מכיר דרך נוספת למעט שותף חדש(וכאלו לא עומדים בתור).

אז כנראה שאלי שגב השאיר משהו בצד או נמצאו מאז אתמול מקורות נוספים.
בדבר אחד אני בטוח ששגב כמו גם הצוות המקצועי לא מסופק מהתוצר המוגמר ועובדים על לשפר אותו.
08-Aug-2014, 16:43
הודעה: #103
(08-Aug-2014 16:26)אייל ס כתב:  משה,בעיות תקציביות יכולות להיות במשרד החינוך או משרד הבריאות,בקבוצת כדורגל אין בעיות תקציביות,יש תקציב שמוגדר ע"י בעלים שבנוי מהכנסות שאמורות להיות שוות להוצאות ואת ההפרש אמור להשלים הבעלים,ההחלטה על גודל ההפרש בין ההכנסות להוצאות,מגדילה או מקטינה את ההוצאות(לא מכיר קבוצות ריווחיות).

אייל מי כמוך יודע שבשלב הזה מתבצעות פניות למקורבים ואנשי עסקים אוהדי נתניה שעם תמורה (פרסום, מנויים לתא הזה) מתבקשים לתמוך ואולי גם שגב הבין שלשחרר בלי פיצוי אי אפשר אז הוא פשוט מנסה לגייס קצת או לחילופין מכניס את היד עמוק יותר לכיס וכו...מה שבטוח כל הידיעות האלה בשלב הזה מראות על חוסר עקביות ...אגב אפשר גם לוותר על חבר הנהלה או שניים וכנראה לחסוך...
08-Aug-2014, 17:00
הודעה: #104
יחתך (פשחצקי מדווח)
(08-Aug-2014 16:43)דוד חטב כתב:  

אייל מי כמוך יודע שבשלב הזה מתבצעות פניות למקורבים ואנשי עסקים אוהדי נתניה שעם תמורה (פרסום, מנויים לתא הזה) מתבקשים לתמוך ואולי גם שגב הבין שלשחרר בלי פיצוי אי אפשר אז הוא פשוט מנסה לגייס קצת או לחילופין מכניס את היד עמוק יותר לכיס וכו...מה שבטוח כל הידיעות האלה בשלב הזה מראות על חוסר עקביות ...אגב אפשר גם לוותר על חבר הנהלה או שניים וכנראה לחסוך...

דוד הגזמת שיוותרו על היועץ לעינייני כלום ושום דבר
הרי במשכורת שלו אתה משאיר את דודו ואת עמית ובעודף מביא חלוץ 9
08-Aug-2014, 17:01
הודעה: #105
זהו שאת הבדיקות האלו להערכתי עשו לפני העברת הקבוצה ומתחו את האופציות לכל הכיוונים,כולל לקיחת בחשבון הכנסות מגביע טוטונשכניראה ירדו לטימיון ויצרו חור נוסף.
שחקן כמו דודו שעל פי הפרסומים אמור להרוויח כ250 אלף ארו אמור לעלות למכבי נתניה כולל מיסים רכב דירה וחינוך ילדיו סדר גודל של של 1800000,לא מכיר תורם אלמוני או גלוי שתורם בהפתעה 10 אחוז מהסכום,"הפראייר" האחרון שהכניס את ידו לכיס נסקל בכיכר העיר וע"י יותר מגורם אחד וסביר להניח שלא יחזור על מעשיו מה5 שנים האחרונות.
08-Aug-2014, 17:03
הודעה: #106
(08-Aug-2014 17:01)אייל ס כתב:  זהו שאת הבדיקות האלו להערכתי עשו לפני העברת הקבוצה ומתחו את האופציות לכל הכיוונים,כולל לקיחת בחשבון הכנסות מגביע טוטונשכניראה ירדו לטימיון ויצרו חור נוסף.
שחקן כמו דודו שעל פי הפרסומים אמור להרוויח כ250 אלף ארו אמור לעלות למכבי נתניה כולל מיסים רכב דירה וחינוך ילדיו סדר גודל של של 1800000,לא מכיר תורם אלמוני או גלוי שתורם בהפתעה 10 אחוז מהסכום,"הפראייר" האחרון שהכניס את ידו לכיס נסקל בכיכר העיר וע"י יותר מגורם אחד וסביר להניח שלא יחזור על מעשיו מה5 שנים האחרונות.

אז כנראה ששגב הביא עוד כסף מהבית, מה זה חשוב איך? ולמה לחטט בציציות?, אם זה משרת את האינטרסים של האוהדים, זה מתקבל בברכה.
08-Aug-2014, 17:21
הודעה: #107
(08-Aug-2014 17:03)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2014 17:01)אייל ס כתב:  זהו שאת הבדיקות האלו להערכתי עשו לפני העברת הקבוצה ומתחו את האופציות לכל הכיוונים,כולל לקיחת בחשבון הכנסות מגביע טוטונשכניראה ירדו לטימיון ויצרו חור נוסף.

אז כנראה ששגב הביא עוד כסף מהבית, מה זה חשוב איך? ולמה לחטט בציציות?, אם זה משרת את האינטרסים של האוהדים, זה מתקבל בברכה.

הלוואי שאתה צודק,את זה נדע שדודו יועבר בבקרה.
08-Aug-2014, 17:34
הודעה: #108
אלי שגב הבין שאם הוא משחרר את דודו עכשיו הוא משחרר גם הרבה כסף על הדרך. תאר לך איך שחקן מרגיש שהוא יודע שלא רוצים אותו פה ומחכים לינואר לשחרר אותו. ואם זה לא המצב ואני טועה אז אני מקווה שהוא יצליח להראות מה שהוא יודע כשערן לוי משחק לצידו
09-Aug-2014, 10:39
הודעה: #109

תוותר על היועץ, והגעת לשליש השכר של דודו. .היועץ עולה למעסיק 660000 ש"ח ברוטו בשנה...לא חבל...ואני עעדיין חושב שמר תשובה יכול לתרום לקבוצה כמו שהוא תורם לקהילה...יכול לא חייב.
09-Aug-2014, 14:04
הודעה: #110
המודל של ק. שמונה במבנה הניהולי זה מה ששגב צריך לאמץ כרגע יש במערכת לפחות 2 מנהלים בכירים מיותרים ...
עד שלא יעשה ארגון מחדש שלא יבוא אלינו בטענות...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים