שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העונה עוד לא החלה וכבר דברים שמרגיזים
09-Sep-2013, 0:28
הודעה: #21
(09-Sep-2013 0:15)אופיר34 כתב:  מר מיוחס אני כבר מאד גדול... כל כך גדול שהיום גיליתי עוד שתי שערות לבנות על הפדחת...
אני כל כך אוהב את המסקנות הנחרצות שלך. אתה ממש הולך ומשתבח עם הזמן....
אני בטוח שאם כל היציע היה נפתח ו 2000 איש היו מתפזרים על יציע של 7500 לאדון מיוחס לא היו תלונות...
כבר מזמן הבנתי שמה שלא יקרה , איך שלא יקרה ומתי שלא יקרה תמיד יהיו תלונות. אז בסדר למדנו לחיות עם זה.
אני במקומך משאיר אנרגיות להפסד הראשון שלנו. אל תבזבז את כל התחמושת על השטות הזאת...

אני סולד מראש קטן שמכוון מראש לבינוניות . מה המועדון אומר ? נדמה לי שיבואו 2000 איש אז תתחלקו בחצי יציע ..עליון תחתון איפה שיבוא לי.. לא חלילה בואו נעשה משהו שיגרום ל4000-5000 צופים להגיע למשחק הראשון . מה לעשות זה מרגיז אותי יותר מההפסד ביום רביעי לאימפריה של אבו סובחי.
כשלמועדון לא היו אמצעים עוד יכולתי לקבל את התירוצים האלה. המועדון כרגע רחוק מלהיות עשיר ובטח לא אמור לבזבז כשאפשר לחסוך. אבל מה זה כדורגל בלי הקהל שלך ..? למה במקום לצמצם קהל לא עושים בדיוק את ההיפך ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Sep-2013, 10:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2013 על ידי 10:18 אלון.)
הודעה: #22
RE: העונה עוד לא החלה וכבר דברים שמרגיזים
(09-Sep-2013 0:28)טל.מ כתב:  
(09-Sep-2013 0:15)אופיר34 כתב:  מר מיוחס אני כבר מאד גדול... כל כך גדול שהיום גיליתי עוד שתי שערות לבנות על הפדחת...
אני בטוח שאם כל היציע היה נפתח ו 2000 איש היו מתפזרים על יציע של 7500 לאדון מיוחס לא היו תלונות...
כבר מזמן הבנתי שמה שלא יקרה , איך שלא יקרה ומתי שלא יקרה תמיד יהיו תלונות. אז בסדר למדנו לחיות עם זה.
אני במקומך משאיר אנרגיות להפסד הראשון שלנו. אל תבזבז את כל התחמושת על השטות הזאת...

אני סולד מראש קטן שמכוון מראש לבינוניות . מה המועדון אומר ? נדמה לי שיבואו 2000 איש אז תתחלקו בחצי יציע ..עליון תחתון איפה שיבוא לי.. לא חלילה בואו נעשה משהו שיגרום ל4000-5000 צופים להגיע למשחק הראשון . מה לעשות זה מרגיז אותי יותר מההפסד ביום רביעי לאימפריה של אבו סובחי.
כשלמועדון לא היו אמצעים עוד יכולתי לקבל את התירוצים האלה. המועדון כרגע רחוק מלהיות עשיר ובטח לא אמור לבזבז כשאפשר לחסוך. אבל מה זה כדורגל בלי הקהל שלך ..? למה במקום לצמצם קהל לא עושים בדיוק את ההיפך ?

תאמין לי שאם יבואו, בטעות, 7000 איש יהיה מקום לכולם... מקסימום נקבל כמה "תשבוחות" מאיינשטיין על השכונתיות בנתניה....אבל אם לא יגיעו אז אולי באמת כדאי להימנע מהוצאות מיותרות...
לי יותר מפריע למה יושבים בצד ולא באמצע... Huh
09-Sep-2013, 11:01
הודעה: #23
(09-Sep-2013 10:17)אלון כתב:  
(09-Sep-2013 0:28)טל.מ כתב:  

תאמין לי שאם יבואו, בטעות, 7000 איש יהיה מקום לכולם... מקסימום נקבל כמה "תשבוחות" מאיינשטיין על השכונתיות בנתניה....אבל אם לא יגיעו אז אולי באמת כדאי להימנע מהוצאות מיותרות...
לי יותר מפריע למה יושבים בצד ולא באמצע... Huh

אין אמצע במערבי שם יש את היציע עיתונאים

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
09-Sep-2013, 11:22
הודעה: #24
ברור שכמות קטנה של כרטיסים ימכרו במכירה מוקדמת אם בכלל (מי רוצה לפרנס את "לאן").
אז לפתוח חלק מהיציע הוא סוג של הימור שיכול מצד אחד לחסוך בעלויות ומצד שני לגרום להרבה בלאגן במידה ויגיעו יותר מהכמות הצפויה (2000).
יכול להיות שמישהו יודע משהו שאנחנו לא יודעים לגבי מידת הקהל הצפויה להגיע למשחק הזה ולכן פעל כפי שפעל.
12-Sep-2013, 9:14
הודעה: #25
אדון מיוחס קבל שאפו שמעו בעצתך העבירו את בני לוד למזרחי עם 3 מאבטחים על בערך 30-40 איש נתנו לנו את המערבי עכשיו תפרגן להנהלה לפחות הם לא אטומים ןמשנים תוך כדי תנועה ...
שאפו לקהל שלנו על תצוגת עידוד מרשימה וכמות סופר מכובדת הערכה שלי טיפה מעל 4000 איש
12-Sep-2013, 9:28
הודעה: #26
(12-Sep-2013 9:14)דוד חטב כתב:  אדון מיוחס קבל שאפו שמעו בעצתך העבירו את בני לוד למזרחי עם 3 מאבטחים על בערך 30-40 איש נתנו לנו את המערבי עכשיו תפרגן להנהלה לפחות הם לא אטומים ןמשנים תוך כדי תנועה ...
שאפו לקהל שלנו על תצוגת עידוד מרשימה וכמות סופר מכובדת הערכה שלי טיפה מעל 4000 איש

יאללה אני מפרגן להם על השינוי תוך כדי תנועה . כמה שיותר קהל כמה שיותר נוחות בכניסות כמה שיותר פרסום וכמות הקהל תלך ותגדל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים