שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב תודה רבה על ההשקעה
30-Jun-2014, 12:59
הודעה: #11
לנהל דו שיח עם חבורה מאותגרת שכל זה לפעמים מאתגר ולפעמים מתסכל ...
רווח מכבי נתניה מ כ ר ה את טופי או שחררה אותו ?? אתה מבין את הבדל ? מה הקשר למס ..? קראת משהו בערוצי הכדורסל ובלבלת?
פליפיצ׳וק - נשאלתי שאלה - עניתי. תתקדם אתה ואל תכנס לכל פוסט שאתה לא חייב .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2014, 13:14
הודעה: #12
RE: אלי שגב תודה רבה על ההשקעה
הקיבעונות הללו כמו על טופי לא יסתיימו לעולם גם לאחר שקנדה יוכיח שהוא למכבי נתניה יותר.
פשוט קשה לאנשים לצאת מהקיבעון.
כמו האנשים הגדולים (ראו משבר מפרץ החזירים)
30-Jun-2014, 13:25
הודעה: #13
ראה הפוסט הקודם ... בא בנאדם מסביר לי שקנדה טוב מטופי בלי שבכלל העליתי את הנושא. אם אני משיב לו אז אני מקובע שלא מתקדם. בחייאת קשה לנהל דיון עם מאותגרי שכל. אתם צודקים בכל. כל דיון צריך להוכיח מחדש שאין לך אחות.. אני מציע שכל מי שעונה למישהו שיקרא קודם את השתלשלות הפוסט, יפגין שלפחות השתדל להבין את הנקרא, ואחכ יגיב.

30-Jun-2014, 13:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2014 על ידי 13:33 arika.)
הודעה: #14
זאב, מה שאתה אומר לא נשמע אמיתי. כי מצד אחד אתה מהלל את ההנהלה כבר עכשיו, ומצד שני אתה רושם: "חובה בלם", "אם נפגע בול בחלוץ", "בקשה להביא את התאומים".
אז, אם לא יביאו בלם? ואם לא יביאו חלוץ מלבד אקסלברד? ואם נקבל מטוברוק קדחת?

בקיצור, סייג לחוכמה שתיקה, ועדיף להמתין עד שיגמרו לבנות את ההרכב, לפני שמשבחים בכזו ספקנות או שמשמיצים את ההנהלה.

גם לדעתי, בינתיים הקבוצה נבנת נכון, למרות שאנחנו מהמהרים על הקשר הברזילאי שאם יתברר כנפילה אז תהייה לנו קבוצה בלי קישור ובלי שום מחץ בצד ההתקפי. בצד האופטימי, הגנה חזקה, קישור שיודע לדחוף קדימה עם הברזילאי באמצע וקנדה מהאגף, ובהתקפה ערן לוי על תקן מפציץ וקאיודה שיטריף הגנות עם המהירות שלו ואנחנו מסודרים. מי שמאמין שכל זה יתגשם מוגדר כאופטימי (לפי אריאל) או כסהרורי (לפי טל). אני מעדיף להיות אופטימי.
30-Jun-2014, 13:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2014 על ידי 13:59 טל.מ.)
הודעה: #15
אני לא זוכר שאמרתי שהקבוצה הזו חלשה או מועמדת לפלייאוף תחתון או ירידה נכון אריק ? לכן סהרורי זה וואחד ניסחפת.
מה שאני כן אומר זה שנ כ ו ן ל ה ר ג ע הקבוצה הזו לא שווה יותר מ25-30 גולים בעונה.
אני משוכנע שאחרי שנחתים חלוץ בעל שיעור קומה יקום האוויל התורן בפורום ויגיד לי נו אתה רואה טל.מ אמרת שווים 25 גולים בעונה !!!

(30-Jun-2014 11:56)זאב רווח כתב:  אריאל יש לך פנטזיות שאפילו אולפני וולט דיסני וסטיבן שפילברג יכולים להשתקם עם אחד כמוך מוכשר בפנטזיות

אני מושתל מטעם האהבה שלי לקבוצה , לא פעם תקפתי את קובי בלדב וגיל לב בעבר ואחר כך התברר שטעיתי בגדול
כשאני טועה אין לי בעיה או בושה להודות תלמדו לפרגן כן זה לא משפיל זה עושה נחת רוח לומר מילות תודה לאנשים שמשקיעים בקבוצה , את דניאל יאמר לא השכלתי בזמנו לפרגן כי הדרך היתה תזזיתית ואבד כסף טוב לריק כמו עם הסקאוט המהולל נילסן שהביא לנו סטרופים כשחקנים זרים !!

היום אני מחפש רק את הטוב שכל אחד עושה ולא ממורמר כמוכם

טל הסברתי לך אני חושב מעל 10 פעמים
טופי זה סיפור של מיסים לא קשור ליכולת ואני באמת חושב שקנדה טוב מפינאס

דרך אגב רווח אם לא אכפת לך מהכסף ששגב משלם למוטלה (כנראה על כלום ) מה אכפת לך מהכסף ששילם יאמר על נילסן ?אז אבד כסף טוב לריק. זה שלך ? בקיצור למטבע יש כמה צדדים. אתה לא יכול להחליט שזה יותר מתאים לך מההוא. הכסף לא שלי והכסף לא שלך. שיעשו איתו בעלי הכסף מה שבא להם . זכותם. השאלה היא האם הכסף הדיי מיותר הזה בא על חשבון שחקן. לא יודע , לדעתי כן. אין בור בלי תחתית. וזו גם כן החלטה ניהולית - אם בעלים מחליט שבמקום עוד שחקן הוא מעדיף יועץ - זכותו.

30-Jun-2014, 14:10
הודעה: #16
טל, לא כיניתי אותך סהרורי. טענתי שאתה חושב שהאופטימיים הם סהרורים. אני חושב שאתה מציאותי לגמרי.
30-Jun-2014, 15:04
הודעה: #17
אריקה ? כל שחקן שתביא יכול להיות שבאימון הראשון יקרע גיד בברך והלכה לגביו העונה , כל שחקן שתביא יכול לתת עונת חייו או פשוט לחכות שהעונה תסתיים מהר לגביו , על פי הרזומה של 2 הזרים שהביאו עושה רושם שהם מצויינים , על פי הרזומה של הישראלים ידוע שהם טובים ( באמת שלגבי הרוש יש סימן שאלה גדול ) אז לא משנה גם אם היה נוחת כאן שחקן מאיטליה או שחקן מארגנטינה אי אפשר לדעת איך זה יתפתח !!! על פי הנתונים בפתיחה זה עושה רושם טוב .

טל.מ חלילה איני מזלזל לרגע באיטילגנציה שלך , בוא נגיד שליוסי מזרחי הפרצוף של פינאס לא בא לו בטוב על הבוקר , זכותו של מאמן להחליט לגבי השחקנים מה שהוא רק רוצה , אפילו להנהלה אין זכות להתערב לו בשיקוליו המקצועיים , פינאס שוחרר אם מבעיות מיסוי בסיום העונה הזאת או מהקפה שהיה מכין לא היה למורת רוחו של מזרחי , די חלאס אל תחפור עליו יותר , מה שמענין אותך לדעת זה האם מישהו גזר עליו קופון ?
אז זהו שתצטרך לחיות בלי לדעת איזה פאק לחיות ככה אה ??

לגבי נילסן אילולי נילסן היו מגיעים זרים שיכלו לשדרג את הקבוצה ובאותה עונה עם לותר מתיאוס היינו זוכים באליפות , לא אכפת לי על הכסף שהוא לקח אלא על התפקיד שהוא מילא כסקאוט ודפק לנו עונה שלמה !! להזכיר לך את שוובונגה הגיע עם רזומה בלי דקות משחק בלי בישולים בלי שערים בלי בעיטות לשער ...לא על הכסף על ששרף לנו אליפות ...

עם כל הכבוד למוטל'ה יש תפקיד אחר לחלוטין
30-Jun-2014, 15:35
הודעה: #18
מה התפקיד של מוטלה ?

30-Jun-2014, 19:29
הודעה: #19
מלכח פינכה
30-Jun-2014, 20:28
הודעה: #20
(30-Jun-2014 15:35)טל.מ כתב:  מה התפקיד של מוטלה ?

יועץ לענייני כלום ושום ודבר

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים