שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המטרה 5000 מנויים
22-Jun-2014, 21:40
הודעה: #31
RE: המטרה 5000 מנויים
(22-Jun-2014 18:58)זאב רווח כתב:  חברים זה לא מספיק מדובר כאן על המון גורמים צריך לשנות קונספציה ולהפסיק לחשוב כמו קבוצה קטנה
יש עכשיו מנהלת וזכויות שידור לא מדובר על עשיית הכנסה לבעלים אלא על מיצוב הקבוצה בין לפחות 4 הגדולות מכבי והפועל תל אביב מכבי חיפה בית"ר ירושלים מכבי נתניה והפועל באר שבע , מתוך 6 קבוצות עם הקהל הגדול במדינה אנחנו צריכים להתברג ב 4 הראשונות .
קבוצה גדולה מושכת שידורים מושכת פרסומות מושכת ענין
אני שואל אתכם כאן מה צריך עוד לעשות שההנהלה והבעלים לא עשו ? על מנת להביא מספר קרוב ל 5000 מנוייים למרות שגם 3500 מנויים זה נחמד ולא מאכזב , בואו בגישה יותר פוזיטיבית סיעור מוחות תמיד עוזר מה זה עוזר כל פעם לבכות על פינאס ?

הביאו שחקנים העונה שלא חלמתי שיבואו אני מרגיש חובה לתת פידבק טוב על מנת לעודד אותם שזאת הדרך הנכונה
באמת שאני לא חשוב מי באמת אני מאחרי הכינוי , די בטוח שכולכם מכירים אותי מי יותר מי פחות זאת העונה ה 46 שאני אוהד את מכבי נתניה מבטיח לכולם עוד אליפות אחת וזהו אפרוש , המוצא שלי בטוח כבר אתם יודעים מארגנטינה זהו לא משהו מיוחד .

אם אתה אמיתי... אז אומר לך עוד פעם...

הקבוצה לא מעניינת כלכך הרבה אנשים כמו שנדמה לך.
בשנה רגילה גירדנו את אלף המנויים מלמטה.
עם כל הכבוד לשחקנים שהביאו, אף אחד מאיתנו לא שמע את השם דודו סארנסה לפני זה בחיים והוא לא מגיע אלינו מצ'לסי או פריז סן ג'רמן.

מי שלא בא למגרשים באופן קבוע כבר 15 שנה, לא יבוא פתאום בגלל איש נחמד שקוראים לו שגב או שחקן אלמוני בשם סארנסה.
אם נתניה תגיע ל1800 מנויים זה יהיה אדיר פתח לתקוה!
אם יהיו 4000 אוהדים בכל מישחק בית זאת התקדמות.

בספורט, מי שפתאום מראה הישגים יוצאי דופן, כנראה לקח חומרים אסורים, כי התקדמות זה דבר הדרגתי.
גם קפיצה בכמות הקהל עשויה להיות חרב פיפיות

אז או שכדי לגמול לשגב, תקנה 1500 מנויים ותחלק לילדים בשכונות מצוקה, או כדי לשעשע אותנו, תלך ממש בגדול ותציב יעד של 10,000 מנויים (מינימום)

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jun-2014, 0:02
הודעה: #32
אריאל אתה ממש פסימי
לפני שבכלל שחררו שחקן אחד והביאו שחקן רכש יש כבר 1500 מנויים
אחרי כל הרכש הזה לא יתווספו עוד 3500 ? עוד 2000 ?
אני אופטימי בלי להיות מפגר
23-Jun-2014, 0:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2014 על ידי 0:08 אריאל.)
הודעה: #33
(23-Jun-2014 0:02)זאב רווח כתב:  אריאל אתה ממש פסימי
לפני שבכלל שחררו שחקן אחד והביאו שחקן רכש יש כבר 1500 מנויים
אחרי כל הרכש הזה לא יתווספו עוד 3500 ? עוד 2000 ?
אני אופטימי בלי להיות מפגר

פסימי זה אופטימי עם נסיון...

רוצה דעת מאיפה ה1400 מנויים?

המבצע הגאוני של כרטיס לגמר מתנה...
כל שנה אני קונה 2 מנויים, השנה בפרץ התלהבות, החלטתי במקום לקנות 2 מנויים ועוד כרטיס לילד, קניתי 3 מנויים וכשהילד לא יוכל להגיע (בערך חצי מהמשחקים, או שאכניס ילד חינם או שההנהלה הרויחה עלי, מאין "תודה"

אני בטוח שיש עוד כמה כמוני, וה1000 הרגילים נהפכו ל1200. עוד 200 זה ה"בונוס" על עונה טובה.
ובזה מיצית את רוב הפוטנציאל השנה, לא יתווספו לך עוד 1000 מנויים, אלא אם ימכרו במחירי ק"ש

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים