שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב
16-Jun-2014, 10:19
הודעה: #21
RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה
כן, הרסנו את ירדן כהן, כמו שהרסנו את עמית שומוביץ' (שאני מקווה שישתקם בארה"ב) ואת ארנון טמיר. שחקנים צעירים לא יכולים לעלות למגרש, לרדת לספסל, לשבת ביציע - וכל זה בלי שום קשר ליכולת שהם מציגים. ככה הורסים שחקנים צעירים, חד משמעית כן.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Jun-2014, 10:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jun-2014 על ידי 11:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
(16-Jun-2014 10:10)טל.מ כתב:  משה כל השוואה שאתה עושה ביננו לבין ב״ש מראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. חבל על הויכוח ביננו.

לא השוותי ולא בטיח.
זה שיש לקבוצה עובדתית יותר עבודה מאחרות בקיץ, לא אומר שצריכים לקנות כל מה שזז ולהתנהל בהיסטריות.
תפסיק להיות חמור קופץ בראש ותמתין בסבלנות (אני יודע שקשה לך) שהצוות המקצועי יסיים את עבודת ההרכבה ואז תתחיל לבקר או להלל (במקרה שלך זה בלתי אפשרי).

(16-Jun-2014 10:19)אבירמבו המכבי כתב:  כן, הרסנו את ירדן כהן, כמו שהרסנו את עמית שומוביץ' (שאני מקווה שישתקם בארה"ב) ואת ארנון טמיר. שחקנים צעירים לא יכולים לעלות למגרש, לרדת לספסל, לשבת ביציע - וכל זה בלי שום קשר ליכולת שהם מציגים. ככה הורסים שחקנים צעירים, חד משמעית כן.

אה, בה, ציגלה מה... אכלו לי, שתו לי, תפסו לי.
תעשה לי טובה, שחקנים בשקל וחצי, בינוניות בשיאה, ביום שתפסיקו להתלהב ולתפוס מבינוניות אולי תהיה פה קבוצה טובה.
16-Jun-2014, 10:47
הודעה: #23
שחר הירש יושאל ממכבי חיפה
(16-Jun-2014 10:39)פיליפצוק כתב:  
(16-Jun-2014 10:10)טל.מ כתב:  משה כל השוואה שאתה עושה ביננו לבין ב״ש מראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. חבל על הויכוח ביננו.

לא השוותי ולא בטיח.
תפסיק להיות חמור קופץ בראש ותמתין בסבלנות (אני יודע שקשה לך) שהצוות המקצועי יסיים את עבודת ההרכבה ואז תתחיל לבקר או להלל (במקרה שלך זה בלתי אפשרי).

(16-Jun-2014 10:19)אבירמבו המכבי כתב:  כן, הרסנו את ירדן כהן, כמו שהרסנו את עמית שומוביץ' (שאני מקווה שישתקם בארה"ב) ואת ארנון טמיר. שחקנים צעירים לא יכולים לעלות למגרש, לרדת לספסל, לשבת ביציע - וכל זה בלי שום קשר ליכולת שהם מציגים. ככה הורסים שחקנים צעירים, חד משמעית כן.

תעשה לי טובה, שחקנים בשקל וחצי, בינוניות בשיאה, ביום שתפסיקו להתלהב ולתפוס מבינוניות אולי תהיה פה קבוצה טובה.

אני מפנה אותך לפוסט השכן שפתח סגל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Jun-2014, 11:14
הודעה: #24

אי אפשר להרוס את מי שכבר הרוס מלכתחילה.
ירדן כהן ושומוביץ שני שחקנים שלא מתאימים לרמות הגבוהות וכל התירוצים למה הם לא מתקדמים מיותרים לגמרי. אחד שחקן חלש פיזית (אומנם עם טכניקה לא רעה) שבתפקיד שלו חייב להיות הרבה יותר מוכשר בכדי להצליח, והשני מוגבל טכנית, לא מרוכז שמאבד הרבה מאד כדורים. בקיצור שניהם פשוט לא מתאימים.
דווקא לגבי טמיר אני מסכים איתך. יש לשחקן הזה כדורגל ודעתי הוא פספוס.
16-Jun-2014, 12:59
הודעה: #25
איפה הוא משחק היום?
אם לא שמענו עליו בשנה האחרונה סימן שאינו עילוי

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
16-Jun-2014, 14:05
הודעה: #26
יכול להיות שהם באמת לא היו מתפתחים להיות שחקנים לגיטימיים בליגת העל, אבל אל תתבלבלו: מכבי נתניה נכשלה כאן בענק.

אליהו - ואיפה מכבי נתניה הייתה בעונה האחרונה?

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
16-Jun-2014, 14:15
הודעה: #27
(16-Jun-2014 12:59)eliahu כתב:  איפה הוא משחק היום?
אם לא שמענו עליו בשנה האחרונה סימן שאינו עילוי

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

הוא יותר לא שיחק השנה מאשר שיחק.
16-Jun-2014, 14:43
הודעה: #28
אין שום חלוץ ישראלי שמתאים תקציבית באופק.
אי אפשר להסתמך רק על קיודה ועוד חלוץ זר למשך עונה שלמה!
מי שנגד להביא את הירש שיביא שמות של חלוצים ישראלים שיכולים להגיע לנתניה? (לא יקרים לנו ושרוצים לשחק בארץ!)
16-Jun-2014, 14:48
הודעה: #29
(16-Jun-2014 14:43)ORENARIEL כתב:  אין שום חלוץ ישראלי שמתאים תקציבית באופק.
אי אפשר להסתמך רק על קיודה ועוד חלוץ זר למשך עונה שלמה!
מי שנגד להביא את הירש שיביא שמות של חלוצים ישראלים שיכולים להגיע לנתניה? (לא יקרים לנו ושרוצים לשחק בארץ!)

מי אמר שזה חייב להיות ישראלי?
יש מקום לעוד שני זרים אחרי סראנסה, קיודה ובלם זר.
16-Jun-2014, 15:48
הודעה: #30
(16-Jun-2014 10:39)פיליפצוק כתב:  

לא השוותי ולא בטיח.
זה שיש לקבוצה עובדתית יותר עבודה מאחרות בקיץ, לא אומר שצריכים לקנות כל מה שזז ולהתנהל בהיסטריות.

הכדורגל הישראלי הוא הבינוניות בשיאה. זה מה יש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים