שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גבריאל ניקו גיאורגי - קשר אחורי רומני
21-Jun-2014, 1:35
הודעה: #71
RE: גבריאל ניקו גיאורגי - קשר אחורי רומני
ניפול או נקום על שני הזרים במיוחד סראנסה שאמור לעשות את ההבדל .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jun-2014, 2:27
הודעה: #72
(19-Jun-2014 22:53)אריאל כתב:  לאור ההחתמות האחרונות, יכול להיות שגם הברזילאי וגם הרומני שחקנים גרועים, זקנים, פצועים כרוניים ונפלנו איתם, יכול להיות שבן שושן איבד את הטאצ׳ ולא ישתלב בנתניה ויכול להיות שקנדה יביא רעל לחדר ההלבשה...
ואולי אפילו נרד ליגה בסוף השנה ונהיה בדיחת הליגה

אבל נראה לי שכל אלה שיזלזלו בהכנות, צפו את הקריסה הכלכלית של הבעלים וטענו שמכרו לנו בלופים ללא כיסוי למדו לקח שפשוט צריך סבלנות בעונת המלפפונים.

אחרי הבאז של ההחתמה של אתמול .. הפיסקה האחרונה שלך מינוס זלזול בהכנות כי לא נראה לי שמישהו מזלזל אלא מקסימום מודאג - אתה אומר את כל זה כי החתימו שחקן. אתה מודע כמה עוד חסר לפאזל ומה מצב התקציב ..?
ולא זו לא נבואת זעם .. אני פשוט חושב שלכל הפיסקה הזו אין כיסוי אמיתי בשטח. אם היה היית כבר עם סגל כמעט סגור והאימונים לא היו נדחים מפאת סגל דליל. אז יכול להיות שעד ה29 ליוני הסגל יהיה כמעט שלם ושגב יחזור עם יהלומים מאפריקה אבל עד אז - אל תסיק מסקנות (וזה עובד לשני הצדדים) בגלל החתמה אחת .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jun-2014, 3:22
הודעה: #73
ההחתמה הזו מראה שלא הכל גרוע כמו שמנסים לצייר.אני מאמין שעש סופ״ש הבא הפיסקה האחרונה של אריאל תהיה יותר רלונטית/נכונה...
21-Jun-2014, 6:56
הודעה: #74
מה שבטוח זה שיש בעיה של כסף
21-Jun-2014, 7:20
הודעה: #75
(21-Jun-2014 6:56)צהוב לעולמים כתב:  מה שבטוח זה שיש בעיה של כסף

מאיפה הביטחון?

מפגר אבל אופטימי
21-Jun-2014, 11:07
הודעה: #76
לפי הבנתי , מה שקורה עד עכשיו,ולפי ההחתמות מחפשים רק שחקנים חופשיים שלא צריך לשלם עבור הכרטיס, זה בסדר גמור מבחינת הבעלים , אבל למאמן זה כאב ראש לא קטן .
במידה וקנדה ובן שושן יסגרו, מה שנשאר זה הדבר שלדעתי העמדה הכי חשובה השנה , בלם אחורי ופה לא יסתפקו רק בשחקן חופשי , פה תהיה ההשקעה הכי גדולה העונה,ואני מאמין גם שימצאו את המימון הרצוי.
ויאלה לעבודה...
21-Jun-2014, 11:38
הודעה: #77
(21-Jun-2014 11:07)Shaul כתב:  לפי הבנתי , מה שקורה עד עכשיו,ולפי ההחתמות מחפשים רק שחקנים חופשיים שלא צריך לשלם עבור הכרטיס, זה בסדר גמור מבחינת הבעלים , אבל למאמן זה כאב ראש לא קטן .
במידה וקנדה ובן שושן יסגרו, מה שנשאר זה הדבר שלדעתי העמדה הכי חשובה השנה , בלם אחורי ופה לא יסתפקו רק בשחקן חופשי , פה תהיה ההשקעה הכי גדולה העונה,ואני מאמין גם שימצאו את המימון הרצוי.
ויאלה לעבודה...

וחלוץ....
21-Jun-2014, 11:54
הודעה: #78
חלוץ הוא בגדר חובה או לפחות קשר שהוא גולר. קאיודה ערן לוי עמית בן שושן/שריקי רן רול לא יבקיעו יותר מ25 שערים ביחד בליגת העל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים