שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב
18-Jun-2014, 17:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jun-2014 על ידי 17:45 ORENARIEL.)
הודעה: #141
RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה
איזה סופרמן!
אולי לואיס מרין יחזור לאמן בישראל... מתוך ראיון עיתונאי:

לואיס מארין, עוזר מאמן נבחרת קוסטה ריקה, תודה שהסכמת לדבר איתי. איך בברזיל? איפה המחנה שלכם ממוקם?
המחנה שלנו בסאנטוס. רוב הזמן אנחנו באימונים, במנוחה ובנסיעות. יש פה נסיעות ארוכות מאוד, גם טיסות וגם באוטובוס. זה לא מרחקים שאנחנו רגילים אליהם בקוסטה ריקה וגם לא השחקנים שמגיעים מאירופה, אבל חלק מהעניין זה להתרגל ולדעת להוריד קצת מהאימונים ולאפשר לגוף של השחקן מנוחה בלחץ ובעומס שהם נמצאים. המשחק הבא שלנו הוא בפורטלזה וזו טיסה ארוכה נוספת.

אני בטוח שכשבאתם לטורניר הייתם מסתפקים בניצחון אחד ולסיים עם שלוש נקודות את הבית. עכשיו אתם כבר רוצים לעלות לשמינית הגמר?
אם היית אומר לנו לעשות שלוש נקודות לפני הגביע העולמי היינו לוקחים את זה, אבל עכשיו, אחרי הניצחון על אורוגוואי, אנחנו רוצים ושואפים להגיע לשמינית הגמר. זה ריאלי ואין סיבה לא לחלום על זה. כמובן שיהיה לנו קשה מאוד כי יש לנו שתי יריבות מהטופ, איטליה ואנגליה.

איך התחושות אחרי הניצחון? אני מניח שקוסטה ריקה בטירוף.
כן, יש אופוריה, זה הדבר היחיד שמדברים עליו במדינה וכולם בהיי. אנשים יצאו לחגוג וכל הלילה היו בחוץ אחרי הניצחון. עכשיו מאמינים אצלנו שאפשר לעלות לשמינית גמר, כמו שהנבחרת עשתה במונדיאל 90', אבל זה הולך להיות מאוד קשה בבית הזה.

איך אתם מתכוננים לאיטליה? תנסו לשחק באותו אופן כמו נגד אורוגוואי או שתתגוננו יותר ותנסו להוציא תיקו?
לאיטליה יש קישור מדהים וזה המפתח. צריך לסגור להם את השטחים במרכז המגרש ולמנוע מהם לקבל שטחים פנויים.

שחקן המפתח זה פירלו. תנסו ללחוץ אותו או לתת לו כמה מטרים ולנסות לסגור לו את נתיבי המסירה?
אני חושב שצריך ללחוץ את פירלו, הוא שחקן כל כך חכם והוא המפתח של איטליה. כמובן שיש להם עוד שחקנים טובים בקישור ונצטרך לסגור גם את וראטי ודה רוסי, אבל לאיטליה יש כל כך הרבה שחקנים טובים. נצטרך להיות אגרסיבים ולא ללכת אחורה יותר מדי כי אז יענישו אותנו.

מה עשיתם מבחינה טקטית שניצח את המשחק נגד אורוגוואי? האם זה הניצחון הכי גדול שלכם?
במונדיאל זה כנראה הניצחון הכי גדול של קוסטה ריקה אי פעם. התכוננו הרבה לשחקני ההתקפה שלהם ולמדנו אותם. ידענו שהם נבחרת עם בעיות בהגנה ורצינו לנצל את זה ואת הפערים שנוצרו במערך שלהם תוך כדי משחק. המפתח מבחינתנו, בכל משחק, הוא לשלוט בקצב ולשמור על סדר במערך ונגד אורוגוואי הצלחנו לעשות את זה.

אתם משחקים עם שלושה בלמים.
כן, במערך 1-4-5. אנחנו יכולים לשחק גם 1-3-2-4 או 2-4-4, אבל אני חושב שנמשיך לשחק בטורניר עם חמישה שחקני הגנה. זה עבד טוב בשבילנו.

יש לך הסבר למה כל כך הרבה נבחרות משחקות עם שלושה בלמים במונדיאל? במועדונים זה לא נפוץ ברמות הגבוהות.
לכל אחד יש את השיקולים שלו. אני יכול לומר לך שאצלנו אחת המטרות היא לאפשר לשחקני הכנף לתקוף ולנצל את המהירות שלהם, ומצד שני לעזור להם להחביא את החסרונות שלהם בהגנה. לפעמים יש מגנים שטובים יותר בהתקפה מאשר בהגנה וזה מערך טוב עבורם.

אתה שיחקת בשני מונדיאלים – 2002 ו-2006. האם הדור הנוכחי שיש לך כעוזר מאמן הוא טוב יותר מאשר הדור שהיה כששיחקת בנבחרת?
אני חושב שכן. יש לנו שחקנים טובים מאוד ויותר שחקנים שלנו משחקים היום באירופה – ג'ואל קמפבל שהוא שחקן מצוין...

כן, אני לא מבין איך ארסן ונגר משאיל שחקן כזה ולא משאיר אותו בארסנל.
כן, יש לו הרבה איכויות והוא היה מצוין במשחק הראשון. יש לנו שלושה שחקנים בליגה הנורווגית, אחד בדנמרק, אחד בשוודיה, ג'וניור דיאס שמשחק במיינץ בגרמניה, כמובן בריאן רואיס מאיינדהובן. השחקנים שלנו למדו סגנונות משחק חדשים באירופה וצברו יותר ניסיון וחוכמה.

הכי התרשמתי מהשוער שלכם, קיילור נאבאס מלבאנטה. הוא היה מצוין.
הוא הגיע אחרי עונה גדולה בספרד ויש לו מוטיבציה אדירה להוכיח את עצמו ולהתקדם לקבוצה גדולה יותר. הוא באמת שוער ברמה גבוהה מאוד.

ילצין טחדה בקישור האחורי היה נהדר. למה החלפתם אותו אחרי 75 דקות?
כי הוא היה קצת עייף. הובלנו 1-2 ורצינו מישהו רענן יותר. הוא עשה עבודה מצוינת בהגנה ובהתקפה, אבל הרגשנו שהוא עייף. הוא שחקן שיגיע רחוק.

יש מישהו בסגל שלכם שמספיק טוב עבור מכבי נתניה?
(צוחק ארוכות) כן, כולם. כולם אצלנו מספיק טובים עבור מכבי נתניה.

ציפיתי שההצלחה שלך בנתניה תפתח את הדלת לשחקנים נוספים מקוסטה ריקה שיגיעו לישראל. הרי יש שחקנים בקוסטה ריקה שמרוויחים 2,000-1,000 דולר בחודש.
כן, אבל זה לא תמיד תלוי בשחקן. זה תלוי על איזה סוכן אתה נופל ובקבוצה שלך ובמחיר שדורשים עליך. אני חושב שהכדורגל בקוסטה ריקה מתקדם מאוד, אבל עדיין זה יכול להיות מצוין עבור חלק מהשחקנים להגיע לישראל.

מה גרם לך בגיל 32, אחרי ששיחקת כל הקריירה רק באמריקה הלטינית, להגיע לנתניה? זה היה פער כל כך משמעותי בשכר?
קודם כל כן, זה היה כסף טוב יותר. אבל גם רציתי לשנות אווירה, לנסות להבין איך חיים במקום אחר ואיך אני אתאקלם בסגנון כדורגל אחר. נהניתי מאוד מהתקופה בישראל, מהאנשים, מהחיים.

חוץ ממך, למאמן הקולומביאני פינטו יש עוד עוזר מאמן, פאולו וונצ'ופה. האם הוא נחשב לגדול שחקני קוסטה ריקה בכל הזמנים?
הוא נחשב לאחד הגדולים ביותר, אולי הכי גדול. הוא הכובש השני בהיסטוריה של נבחרת קוסטה ריקה והוא עשה קריירה אדירה באנגליה.

אתה יודע שפעם דודו דהאן ניסה לשכנע אותו להגיע לבית"ר ירושלים?
אני זוכר, בטח. אני חושב שבסוף הוא הלך לקטאר, יש שם כל כך הרבה כסף. זה היה אחרי מונדיאל 2006, בדיוק אחרי שאני הגעתי למכבי נתניה.

מה חלוקת העבודה ביניכם, אתה כבלם עובד יותר עם שחקני ההגנה?
בדיוק. אני עובד באימונים יותר עם ההגנה, על יציאה לנבדל והתגוננות במצבים נייחים. פאולו עובד יותר עם החלוצים על כיבוש ויכולת בהתקפה.

תגיד, מי בעצם הביא אותך למכבי נתניה ב-2006?
דניאל יאמר ואלי גוטמן. הם התקשרו אליי ושכנעו אותי לבוא לישראל.

אתה בטח יודע שגוטמן היום מאמן נבחרת ישראל ושאיל ברקוביץ', שהיה אז המנהל המקצועי של מכבי נתניה, נמצא עכשיו באותו תפקיד בהפועל ת"א.
כן, אני יודע, אני נמצא בקשר עם רועי דניאל, גיל לב, דניאל יאמר, אלי גוטמן ויש לי עוד חברים בישראל. גוטמן אפילו שלח לי הודעה אחרי הניצחון על אורוגוואי ובירך אותי.

לו נבחרת ישראל היתה משחקת במוקדמות המונדיאל באזור שלכם, היא היתה מצליחה להעפיל לפעמים לטורניר?
אני לא בטוח. היה לכם יותר סיכוי, זה בטוח, כי אני יודע כמה קשה באירופה. אבל גם אצלנו לא היה לכם קל כי יש נבחרות טובות כמו מקסיקו, ארה"ב, הונדורס.

טוב, ראית שניצחנו את הונדורס 2-4 במשחק הכנה למונדיאל.
כן, אני יודע, בגלל זה אני אומר שהסיכויים היו עולים, אבל קל זה לא היה. גם לנו לא היה קל להעפיל.

אתה זוכר קצת מלים בעברית?
בוקר טוב, לילה טוב, הכל בסדר, ימינה, שמאלה.

ימינה, שמאלה, תמיד ידעת לכוון את ההגנה בצורה טובה. אוהדי מכבי נתניה זוכרים אותך כזר הכי טוב ששיחק בקבוצה אי פעם.
אני יודע, הרבה אוהדים עוד כותבים לי בפייסבוק ומדברים איתי. אני יודע שנתניה השנה חזרה לליגה הראשונה והגיעה לגמר הגביע והפסידה. אני מעריך מאוד את זה שזוכרים אותי, ואני תמיד עוקב אחרי מכבי נתניה ובודק מה היו התוצאות שלה.

מה יהיה אחרי המונדיאל? תהפוך למאמן ראשי איפשהו?
אני לא יודע עדיין אם אני אמשיך אחרי המונדיאל בנבחרת, אבל כן, אני רוצה להיות מאמן ראשי. אולי בקוסטה ריקה, אולי באירופה, אולי אפילו בישראל.

אתה בטח יודע שיש הרבה ישראלים שגרים בקוסטה ריקה. אני לא יודע אם זה קשור, אבל ראיתי דגל ישראל ביציע שלכם במשחק נגד אורוגוואי.
כן, יש קהילה יהודית גדולה בקוסטה ריקה ויכול להיות שמשם הגיע הדגל. אני רוצה למסור לכל האנשים בישראל דרישת שלום ותודה רבה על התמיכה. אני יודע שהרבה אנשים שמחו בשביל קוסטה ריקה ורוצים שנצליח.

מה יהיה הגמר?
ממש קשה לדעת. בינתיים הנבחרות הכי מרשימות הן ברזיל, הולנד וגרמניה.

אני מודה לך מאוד על השיחה הזו ורוצה לאחל לך הרבה בריאות והצלחה בהמשך הטורניר ובהמשך הקריירה.
תודה לך, חבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes ORENARIEL's post:
אלון (1919-0606-2014201420142014)
18-Jun-2014, 17:54
הודעה: #142
מלך!!

מפגר אבל אופטימי
18-Jun-2014, 18:19
הודעה: #143
היכן ישנם עוד שחקנים כמו השחקן ההוא....
19-Jun-2014, 0:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jun-2014 על ידי 1:00 צהוב לעולמים.)
הודעה: #144
RE: עונת המלפפונים 2014
(18-Jun-2014 18:19)אלון כתב:  היכן ישנם עוד שחקנים כמו השחקן ההוא....

איפה שיש כסף Smile
19-Jun-2014, 12:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jun-2014 על ידי 12:38 אני gad.)
הודעה: #145
עונת המלפפונים 2014
לדעתי ספרד נגד ברזיל יהיה הגמר

מפגר ולא אופטימי.
19-Jun-2014, 12:54
הודעה: #146
(19-Jun-2014 12:37)אני gad כתב:  לדעתי ספרד נגד ברזיל יהיה הגמר

גמר חצי האי האיברי, ספרד פורטוגל...

מפגר אבל אופטימי
19-Jun-2014, 17:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jun-2014 על ידי 18:16 ORENARIEL.)
הודעה: #147
השחקן החדש...גביראל ניקו גיורגיו סיכם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.
בן 31 גובה: 1.75 ,רגל דומננטית: ימין
2 הופעות בנבחרת רומניה במשחקי ידידות
כל הקריירה כמעט שיחק באוטולול גלאטי
ושיחק בסה"כ 192 דקות בקאזן
[תמונה: 360px-Giurgiu_in_may_2010.jpg]

מי שרוצה להתרשם משחק מלא שלו : מס' 29 קפטן בירוק.. :

19-Jun-2014, 17:57
הודעה: #148
יאללה בהצלחה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Jun-2014, 17:59
הודעה: #149
הוא בן 31 או 32?
22-Jun-2014, 15:20
הודעה: #150
RE: עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב
נולד ב 3/9/82 לפי הסרטון הוא נראה די מהיר ושחקן די טוב...

הילומים החדשים:
קנדה חתם בנתניה, בן שושן וצוצאליץ' קרובים
המגן הימני ישתכר כ-80 אלף דולרים. מגעים עם הבוסני, אקסברד מועמד
[תמונה: 1194403-5.jpg]
מסע הרכש של יוסי מזרחי במכבי נתניה נמשך. עמרי קנדה חתם היום (ראשון) לעונה עם אופציה לעוד עונה, אחרי שהועדף על פניהם של קובי מוסא ונאאל חוטבה. קנדה נפגש היום מלווה בסוכנו צ'רלי בוזגלו עם ראשי הקבוצה וחתם על החוזה. המגן הימני, ששיחק בעונה האחרונה בהפועל חיפה, ישתכר בשרון כ-80 אלף דולרים.

בימים הקרובים אמור לחתום גם עמית בן שושן במועדון וישנם מאמצים לסגור גם עם אדין צוצאליץ', הבלם הבוסני ששיחק במכבי חיפה בעונה האחרונה. שיחות עם סוכנו מתנהלות וישנה התקדמות בין הצדדים. גם עידו אקסברד עדיין על הפרק אחרי שאלונה ברקת הפחיתה מהסכום אותו היא רוצה עבור כרטיסו של החלוץ, שהיה לו חלק משמעותי בחזרה של נתניה העונה לליגת העל.

ב-29 ביוני תחל נתניה באימונים כשהמטרה היא לנסות ולהגיע לפלייאוף העליון. 1,500 מנויים כבר נרכשו עוד לפני תחילתה עונה ומדובר במספר גדול יותר מכל המנויים שנמכרו בעונה שעברה בליגה הלאומית.

קנדה מצטרף לקשר נבחרת ברזיל לשעבר דודו סאראנסה, קשר נבחרת רומניה לשעבר גבריאל גיאורגי, שמעון הרוש ואנס דאבור, שכבר חתמו. הבעלים אלי שגב ינחת היום בארץ ובצוות המקצועי ינסו ללחוץ על הבעלים לקבל רכש נוסף. שלו מנשה, שקיבל הודעה שהוא לא בתכניות המקצועיות, לא ממהר לעזוב.
[תמונה: 1246015-5.jpg]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים