שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תור של אביתר לנג
12-Jun-2014, 21:54
הודעה: #13
RE: תור של אביתר לנג
(12-Jun-2014 21:36)טל.מ כתב:  תגיד לי איך אני קשור לכל הקשקשת ששפכת פה ...? מה אתה מייחצן את לנג על חשבוני ?
כן תהיה בטוח שאנשים שמסקרים קבוצה כל קבוצה וחיים אותה ביום יום יודעים יותר ממני וממך .תתייחס לזה איך שאתה רוצה אבל למה אתה יוצר את הרושם כאילו אתה יודע מה אני חושב ומה מבחינתי ועוד .. מה אתה שונה מרווח זאב ? מקשקש את עצמך לדעת וכדי שיהיה לך מעניין תשרבב את שמי ..

אני פעם באתי בטענות לשגב ? אמרתי לו להשקיע יותר ? להיפך !!! אני מנסה להסביר לך ושכמותך (פילי) שאתם בונים תילי תילים של קשקשת. זה מה יש , זה התקציב. אני פינטזתי פה על ברק בכר דודו ביטון טבח ושאר ירקות ?

תאמין לי שהייתי יכול להיות מליונר עכשיו אם הייתי מהמר מי הראשון שיגיב לפוסט של זיו וגם מה הוא יגיד.
אתה כזה צפוי ושחוק שזה כבר נהיה משעמם. כמו איזה נמר שמשחר לטרף. אביתר עוד לא הוריד את האצבע מהמקלדת ומי ישר קופץ עם "האמרנו לכם" ?? כמובן. ידידנו המפרגן שתמיד ידע לעודד, לנסוך אופטימיות באנשים ולהכניס אור לפורום הזה. באמת שזה נהיה כבר משעמם . תתחיל קצת לגוון, תביא צבע אחר. נמאס עם הקופי פאסט שלך.
ומי בונה תילי תילים ? אתה בטוח שאתה מבין מה שאני כותב ? מישהו נמצא פה באופוריה ? מישהו טען שאני רץ לאליפות השנה ?
הבעיה איתך שכל דיעה או מחשבה שבטעות כוללת בתוכה נופח חיובי הופכת אותה לפנטזיה. אתה מבין את הבעיה שלך, אני טוען שמקומות 4-8 צריכים להיות המטרה שלנו ואתה מבלבל את המח על תילי תילים.
היית ותשאר איש שלילי ופסימי שאוכל כמו שאביתר סיפק לך היום כנראה רק מפרה אותך יותר וומוציא אותך מהתרדמת שלעיתים אתה נכנס אליה.
אני רק מקווה שלא תכניס את הטור הזה לחתימה האישית שלך....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
תור של אביתר לנג - טל.מ - 12-Jun-2014, 21:21
תור של אביתר לנג - טל.מ - 12-Jun-2014, 21:36
RE: תור של אביתר לנג - אופיר34 - 12-Jun-2014 21:54
תור של אביתר לנג - טל.מ - 12-Jun-2014, 21:59
תור של אביתר לנג - טל.מ - 12-Jun-2014, 22:51