שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תור של אביתר לנג
12-Jun-2014, 23:09
הודעה: #21
תור של אביתר לנג
(12-Jun-2014 22:51)טל.מ כתב:  איפה קראת ?

בעיקרון אביתר דיבר עם הסוכן הישראלי של השחקן שאמר שהוא לא יגיע

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jun-2014, 23:18
הודעה: #22
RE: תור של אביתר לנג
אז לא הצליחו להחתים אותו, אף אחד לא יודע מה הוא שווה, זה עדיין לא דויד לואיז או סרחיו ראמוס, אנחנו לא יודעים מה הפסדנו או לא הפסדנו, ימצאו בלם אחר.
13-Jun-2014, 15:35
הודעה: #23
בראשית תגובתי-הכוונה ל"טור" ולא ל"תור"....בכותרת, קצת עברית למתחילים..
לעצם הכתוב בטור, לפחות לגבי החבר מקיסריה, אני חייב להגיב ומידיעה שחלק מההתנהלות אמנם אינה לרוחו אך הוא שמר ושומר על קולגיאליות ונשאר בעלים(עובדתית יש לו מניות),עד שיקנו אותו החוצה.
לגבי מקורותיו של שגב, אין לי מושג, אך נכון כתב אופיר, האיש "השכיב" 700.000 במטבע זר כדי להציל אותנו, לא מכיר הרבה אחרים שעשו זאת.
אני מקווה (ולהבנתי כדאי לכולנו לקוות) שיש בסיס כספי מאחורי שגב לגבי המשך הדרך.
מי שהשווה אותו ליעקב שחר פשוט ,אינו מבין על מה הוא מדבר...
לגבי "מכסיקו 70" ,מי כמוני אהב את האיש כשחקן ואפילו כמאמן (לשיעורין...),אך אני לא חושב שניתן לתלות הכל בו(לא את כל הטוב ולא את כל הרע...).
לנו כאוהדים ( עם יותר או פחות אמצעים כספיים),מציע להתעסק באהדה וברכישת מנויים(ומי שיכול מעבר לכך כספית, יבורך).
שנה ראשונה בליגת על היא תמיד שנת הסתגלות והישרדות ,כל מיקום גבוה יותר מ-7-8 יהיה לדעתי הצלחה.
חסרים לנו בפאזל בבירור לפחות 3 -4שחקנים בעמדות חיוניות (בלם, מגן ימני רציני,קשר אחורי ועוד חלוץ).
מקווה שיגיעו שחקנים ראויים ושיהיה בהצלחה לכולנו.
The following 1 user Likes nitzan's post:
אלון (1313-0606-2014201420142014)
13-Jun-2014, 15:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2014 על ידי 15:54 טל.מ.)
הודעה: #24
תור של אביתר לנג

(12-Jun-2014 23:04)אופיר34 כתב:  
(12-Jun-2014 21:59)טל.מ כתב:  אתה אשקרה אדם מאוד לא חכם. קראתי והגבתי בעיקר לכל הילדים והזאבים פה שמבלבלים את המח לחיזוק וחיזוק וביטון וטבח ונעליים. מה אני אעשה שאתה לא מבין ?? אי אפשר להסביר לך כלום אתה אדם נעול וכזה תשאר.

הפורום הזה הפך לדו קרב של אידיוטים בחיי. נמאס לכתוב פה נמאס לבזבז מילים על אנשים שמבינים רק מה שהם רוצים להבין עם האיי קיו הבודד שרץ להם בראש..

כן אני יודע.... כל מי שמעז לסתור אותך הוא טיפש עם איי קיו בודד...
מציע לך לעשות חושבים למה יותר מידי אנשים לא מבינים אותך פה.
ואם נמאס לך מהפורום אתה מוזמן למצוא לך פורום אחר. תנסה אולי את הפורום של קופמן או נתן זהבי אני בטוח שתהיה שם להיט....

אם היית מנסה לסתור אותי עוד הייתי מעריך אותך ונכנס איתך לדיון. אבל אם אתה קורא למה שאתה כותב סותר ..
לא מבינים כן מבינים .. אין לי ענין להיות בעמדת הרוב . אני כותב את מה שאני חושב . לא טעיתי יותר מידי עד היום וכן לשאלתך הפורום הזה בהחלט נמאס עלי. מה אעשה עם זה זה ענייני.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Jun-2014, 22:45
הודעה: #25
תור של אביתר לנג
כל השמות האלו נקשרו במכבי נתניה:
חנן ממן,צעירי,טוטו תמוז,טל בן חיים,שפונגין,דודו ביטון,נוואקמה,מגרשוילי,בן שהר,קנדה,קובי מוסא,אלעד גבאי, בן שושן.
מכל זה נראה שלא נשאר כלום. אז אפשר לבקר את לנג עד מחר בבוקר אבל יש משהו בדבריו. תיאום הציפיות פה כנראה לא היה נכון והוא זה שגורם לכל המרמור והכעסים. לא בא בטענות לאיש ( חוץ מלמיזרחי בשחרור של טופי, אני חושב שאפשר להבין ששחקן טוב ממנו לא נקבל, אם אלירן ג׳ורג׳ נספר בכלל כאופציה), אולי זה מה ששגב יכול להרשות לעצמו וזה בסדר. מה שלא בסדר הוא התחושה שנוצרה אצל רוב האוהדים שיש לנו כסף (סתם לדוגמא מהימים האחרונים - מכבי נתניה לא משאילה שחקנים ללא אופצית רכישה כי למכבי נתניה יש בעלים! ) והיא לא נוצרה כך סתם מהאויר.

13-Jun-2014, 23:30
הודעה: #26
תור של אביתר לנג
תזכיר לי מתי לא היו אנשים ממורמרים וכועסים. תמיד יהיו כאלה ואין פה שום דבר חדש שלא היה בעבר ולא יהיה עתיד.
ומה זה ״נקשרו במכבי נתניה״ ? מי קשר אותם ? אני ? אתה ? שגב ?
מי שקישר את השחקנים האלה הם לנג, פשכצקי וחבריו אנשי התקשורת. אז אני יודע שאתה מאד אוהב להסתמך עליהם אבל אולי הגיע הזמן שתתחיל לבקר גם אותם.
ולגבי הכסף ,זה לא לנג ולא אתה יודעים. על סמך מה אתה אומר אחרת ? כי לנג אמר ? כי אין לנו עדיין סגל סגור חודשיים וחצי לפני פתיחת הליגה ? כי לא החתמנו את ארבייטמן ושפונגין ?
לפחות עפ״י ההצהרות (וכרגע זה מה שקובע) התקציב שלנו הוא בערך החמישי או השישי בליגה וזה אומר דבר אחד - אסור יהיה לנו לפספס יותר מידי ברכש. אפשר להכשל קשות בתקציב כזה וגם אפשר להצליח בגדול.
שיהיה סגל סגור והקבוצה תרוץ קצת נדע אם התקציב הזה מומש כמו שצריך. לא שנייה אחת קודם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Jun-2014, 23:50
הודעה: #27
תור של אביתר לנג
דוגמא קטנה - אם כולנו מסכימים שאלירן ג׳ורג׳ מתחיל את האימונים בנתניה כלומר מישהו לוקח אותו בחשבון נכון ? זו לא המצאה . פנינו לבן שושן ובן שהר נכון ? אז גם זו לא המצאה. אני לא אומר שלפעמים התקשורת לא ממציאה אבל יש לא מעט מיקרים שהדברים נכונים.
ברגע שנתניה החתימה את הרוש ומדברת על מוסא וג׳ורג׳ - יש כאן הצהרת כוונות נמוכה יותר שלא מתאימה ל״תקציב הרביעי ״ ולא מתאימה לפלייאוף עליון, הצהרות שנתניה הצהירה לא האוהדים.

14-Jun-2014, 0:03
הודעה: #28
ואני יכול לתת לך את הדוגמאות של דודו. זה הצהרת כוונות גבוהה לא ?
אף אחד לא אמר תקציב רביעי. יש תקציב שהוא לא גבוה במיוחד וגם לא כזה נמוך כנראה. בתקציב כזה צריך לפעמים לעשות פשרות ובינינו, איזה פשרות שלא יעשו יהיו ביקורות. אז אם מוסא באמת יחתום זו יהיה גם לדעתי חילוש ולא חיזוק (מה שלא נכון לגבי קנדה), אבל מצד שני אם יביאו בלם טוב, חלוץ וקשר אחורי טובים אזי הקבוצה תתחזק.
פלי אוף עליון יכול להיות בהחלט בהישג יד,אבל אם אתה שואל היום אם את השאלה הזאת זה באמת לא נראה ככה. רק להזכירך שהליגה לא נפתחת מחר ולכן השאלה מיותרת.
אני יודע שקשה לך אבל ממליץ לך לנסות להתאפק עוד קצת.
14-Jun-2014, 1:01
הודעה: #29
אלירן ג'ורג' בסה"כ הוזמן לאימונים וגם אם הוא יוחתם הוא מיועד להיות המגן המחליף אז תפסיקו להיתפס עליו ולזיין את השכל.
14-Jun-2014, 22:26
הודעה: #30
קנדה זה חיזוק
רק צריך לתכנן תקציב לשומר ראש צמוד

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]