שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תור של אביתר לנג
12-Jun-2014, 21:27
הודעה: #11
RE: תור של אביתר לנג
אביתר לנג מעבר לזה שהוא אוהד הקבוצה הוא לפני הכל עיתונאי וככזה הוא מקורב למספר אנשים בעלי אינטרסים כאלה ואחרים. אני יודע שעכשיו יקום האדון טל ועוד כמה מחבריו ויטענו שאני טומן את הראש בחול ובלה בלה בלה..., אבל כדאי לזכור שאנחנו השפויים (ואני מגדיר את עצמי שפוי) לא אמרנו אף פעם שאנחנו עומדים לרוץ לאליפות או חלילה וחס להלחם על מקום באירופה.
תמיד יהיו את אלה שיפתחו ציפיות ויזרקו שמות מפוצצים לאוויר (בגיבוי מסיבי של אנשי תקשורת מסוימים) כסוג מסוים של פנטזיה שהיו מתים שתתממש. בדר"כ מדובר בילדים \ נערים חסרי ניסיון שלא עברו את מה שאנחנו בני ה 34-40 עברנו בעשרים וחמש השנה האחרונות עם הקבוצה הזאת.
לא צריך להתרגש מאלה, ומצד שני ,באותה מידה לא צריך לבוא ולייצר תמונה קודרת כאילו בא לפה אדם שבא להעביר את הזמן. האיש הזה ,יגיד אביתר מה שיגיד, שם דפקטו 700 אלף דולר על השולחן שנה שעברה ! ולא משנה אם זה מהאהבה הגדולה שהיתה לו לבנין או מכל סיבה אחרת. בשורה התחתונה הרבה מאד כסף נכנס לקופה של נתניה ,ומעל הכל - האיש בכלל לא ביקש החזר להשקעה שלו. פשוט בא ונתן תרומה לקבוצה שלנו. לא מכיר הרבה אנשים בעולם שהיו עושים מעשה כזה, בלי שום אינטרס, ובוודאי לא כאלה שחסר להם משהו בחשבון הבנק....
אז נכון שהבנייה של הקבוצה נעשית בעצלתיים, ולא בקצב של מכבי חיפה, אבל שוב צריך לזכור באיזה שלב אנחנו נמצאים ומה קורה סביבנו. הפאניקה שמנסים לייצר פה מוקדמת מאד. גם אם 6 מליון זה התקציב (למרות שאני קראתי רק בשישי האחרון ראיון עם שגב שאמר 11 מליון) אפשר להרים קבוצה שתסיים ב 4-8. הכל תלוי בבחירה טובה של שחקני החיזוק שיגיעו.
מעבר לזה, אנחנו לא יודעים מה צופן העתיד. אי אפשר לדעת אם שגב ,ככל שהזמן יעבור, לא ימצא ויגייס עוד משקיעים שיגדילו את תקציב הקבוצה. גם ברקת בשנתה הראשונה לא העמידה את אותו תקציב שיש לה היום.
בקיצור, לי הטור הזה לא חידש הרבה. אני בטוח שיש דברים אמיתיים ונכונים בו, אבל אני גם בטוח שהוא לא תורה מסיני (למרות שמבחינת טל מ. מה שלנג כתב הוא מינימום עשרת הדברות...).
לסיכום, סיכומים כולנו יודעים מתי צריך לעשות....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jun-2014, 21:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jun-2014 על ידי 21:45 טל.מ.)
הודעה: #12
תור של אביתר לנג
תגיד לי איך אני קשור לכל הקשקשת ששפכת פה ...? מה אתה מייחצן את לנג על חשבוני ?
כן תהיה בטוח שאנשים שמסקרים קבוצה כל קבוצה וחיים אותה ביום יום יודעים יותר ממני וממך .תתייחס לזה איך שאתה רוצה אבל למה אתה יוצר את הרושם כאילו אתה יודע מה אני חושב ומה מבחינתי ועוד .. מה אתה שונה מרווח זאב ? מקשקש את עצמך לדעת וכדי שיהיה לך מעניין תשרבב את שמי ..

אני פעם באתי בטענות לשגב ? אמרתי לו להשקיע יותר ? להיפך !!! אני מנסה להסביר לך ושכמותך (פילי) שאתם בונים תילי תילים של קשקשת. זה מה יש , זה התקציב. אני פינטזתי פה על אלעד גבאי דודו ביטון טבח ושאר ירקות ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Jun-2014, 21:54
הודעה: #13
(12-Jun-2014 21:36)טל.מ כתב:  תגיד לי איך אני קשור לכל הקשקשת ששפכת פה ...? מה אתה מייחצן את לנג על חשבוני ?
כן תהיה בטוח שאנשים שמסקרים קבוצה כל קבוצה וחיים אותה ביום יום יודעים יותר ממני וממך .תתייחס לזה איך שאתה רוצה אבל למה אתה יוצר את הרושם כאילו אתה יודע מה אני חושב ומה מבחינתי ועוד .. מה אתה שונה מרווח זאב ? מקשקש את עצמך לדעת וכדי שיהיה לך מעניין תשרבב את שמי ..

אני פעם באתי בטענות לשגב ? אמרתי לו להשקיע יותר ? להיפך !!! אני מנסה להסביר לך ושכמותך (פילי) שאתם בונים תילי תילים של קשקשת. זה מה יש , זה התקציב. אני פינטזתי פה על ברק בכר דודו ביטון טבח ושאר ירקות ?

תאמין לי שהייתי יכול להיות מליונר עכשיו אם הייתי מהמר מי הראשון שיגיב לפוסט של זיו וגם מה הוא יגיד.
אתה כזה צפוי ושחוק שזה כבר נהיה משעמם. כמו איזה נמר שמשחר לטרף. אביתר עוד לא הוריד את האצבע מהמקלדת ומי ישר קופץ עם "האמרנו לכם" ?? כמובן. ידידנו המפרגן שתמיד ידע לעודד, לנסוך אופטימיות באנשים ולהכניס אור לפורום הזה. באמת שזה נהיה כבר משעמם . תתחיל קצת לגוון, תביא צבע אחר. נמאס עם הקופי פאסט שלך.
ומי בונה תילי תילים ? אתה בטוח שאתה מבין מה שאני כותב ? מישהו נמצא פה באופוריה ? מישהו טען שאני רץ לאליפות השנה ?
הבעיה איתך שכל דיעה או מחשבה שבטעות כוללת בתוכה נופח חיובי הופכת אותה לפנטזיה. אתה מבין את הבעיה שלך, אני טוען שמקומות 4-8 צריכים להיות המטרה שלנו ואתה מבלבל את המח על תילי תילים.
היית ותשאר איש שלילי ופסימי שאוכל כמו שאביתר סיפק לך היום כנראה רק מפרה אותך יותר וומוציא אותך מהתרדמת שלעיתים אתה נכנס אליה.
אני רק מקווה שלא תכניס את הטור הזה לחתימה האישית שלך....
12-Jun-2014, 21:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jun-2014 על ידי 22:01 טל.מ.)
הודעה: #14
תור של אביתר לנג
אתה אשקרה אדם מאוד לא חכם. קראתי והגבתי בעיקר לכל הילדים והזאבים פה שמבלבלים את המח לחיזוק וחיזוק וביטון וטבח ונעליים. מה אני אעשה שאתה לא מבין ?? אי אפשר להסביר לך כלום אתה אדם נעול וכזה תשאר.

הפורום הזה הפך לדו קרב של אידיוטים בחיי. נמאס לכתוב פה נמאס לבזבז מילים על אנשים שמבינים רק מה שהם רוצים להבין עם האיי קיו הבודד שרץ להם בראש..

12-Jun-2014, 22:21
הודעה: #15
כן, מה אדון לנג הנכבד חידש לנו בדיוק בכתבה?
רק הזויים חושבים שאנחנו רצים בשנה הבאה לאליפות ורק הזויים חושבים שאנחנו הפועל פ"ת או תקציב עירייה כמו הפועל עכו.
12-Jun-2014, 22:46
הודעה: #16
(12-Jun-2014 21:15)זיו פלם כתב:  עידכון הבלם הצרפתי ממוצא אלג'ראי סופיאן שראפה לא יגיע לקבוצה וזה סופי

ולמה..?
12-Jun-2014, 22:49
הודעה: #17
תור של אביתר לנג
(12-Jun-2014 22:46)אלון כתב:  
(12-Jun-2014 21:15)זיו פלם כתב:  עידכון הבלם הצרפתי ממוצא אלג'ראי סופיאן שראפה לא יגיע לקבוצה וזה סופי

ולמה..?

כנראה מספר דברים שקשורים לכסף שחייבים לו הקבוצה הקפריסאית שלא ניתנים לפתרון בזמן הקרוב

Sent from my iPhone using Tapatalk
12-Jun-2014, 22:51
הודעה: #18
תור של אביתר לנג
איפה קראת ?

12-Jun-2014, 22:57
הודעה: #19
מה שלקחתי מאביתר ,זה העניין של תיאום ציפיות , אכן מדבריו של שגב יכלנו לחשוב שמדובר באמת בבנית קבוצה לפליאוף עליון ומעלה כך הוא הצהיר לאחר עליית הליגה , אבל בפועל נראה שהמצב לא כך , הפועל פתח תקווה למשל מתאמת ציפיות עם הקהל שלה , ויודעים מראש שכרגע כל שחקן שיגיע הוא ברירת מחדל ,וגם היא יודעת את גבולתיה

אם באמת התקציב שלנו לא גבוהה לרכש למה להשקיע בשחקן אחד שלא ברור מה תרומתו בפועל שלא היה בליגת העל שלנו שלא הוכיח שהוא יכול להצליח בישראל ? לא היה עדיף לקחת שני שחקנים שכבר הוכיחו הצלחה כאן בליגת העל.
12-Jun-2014, 23:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jun-2014 על ידי 23:05 אופיר34.)
הודעה: #20
(12-Jun-2014 21:59)טל.מ כתב:  אתה אשקרה אדם מאוד לא חכם. קראתי והגבתי בעיקר לכל הילדים והזאבים פה שמבלבלים את המח לחיזוק וחיזוק וביטון וטבח ונעליים. מה אני אעשה שאתה לא מבין ?? אי אפשר להסביר לך כלום אתה אדם נעול וכזה תשאר.

הפורום הזה הפך לדו קרב של אידיוטים בחיי. נמאס לכתוב פה נמאס לבזבז מילים על אנשים שמבינים רק מה שהם רוצים להבין עם האיי קיו הבודד שרץ להם בראש..

כן אני יודע.... כל מי שמעז לסתור אותך הוא טיפש עם איי קיו בודד...
מציע לך לעשות חושבים למה יותר מידי אנשים לא מבינים אותך פה.
ואם נמאס לך מהפורום אתה מוזמן למצוא לך פורום אחר. תנסה אולי את הפורום של קופמן או נתן זהבי אני בטוח שתהיה שם להיט....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים