שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה הולך פה הפורום מת
27-Jul-2013, 12:44
הודעה: #21
Re: מה הולך פה הפורום מת
Test

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2013, 16:40
הודעה: #22
RE: מה הולך פה הפורום מת
הידיעות אודות המועדון בעיתונות המודפסת מתפרסמות באותו גודל בו זה נעשה עם אלו שמליגת העל, כך שהמותג מכבי נתניה, מסתבר, הוא עדיין פירמה נחשבת.

ולגבי מספר המנויים יש לזכור שמועדוננו אינו מן הזולים, ולכן 1,700 כאלו למועדוננו הם רבי משקל יותר מ-2,000 למועדון כבני יהודה הקובע מחירים בקרשים.

ואין להתרעם על המחירים הגבוהים. רכישת מכונית, למשל, אינה כרכישת מנוי למועדון הכדורגל שלך. במקרה הראשון אתה מתחבל לשלם פחות ככל האפשר, בעוד במקרה השני אתה משלם מהלב. זהו, הלוא, מועדון הכדורגל שלך. אוהד בני יהודה העובד איתי סיפר לי בסיפוק שהוא הצליח לקמבן לעצמו מנוי ב-300 ש"ח במקום ב-600, והוא לא עורר בי ולו שמץ של קנאה.

האמת היא שעדיין לא רכשתי מנוי ל-עונת 13/14, אבל משתעשה הפנייה אלי, וזה יקרה, אעשה זאת מיד.
27-Jul-2013, 16:46
הודעה: #23
על איזה מחירים גבוהים אתה מדבר?
זה הכי זול שהיה מעולם אני חושב

מפגר ולא אופטימי.
27-Jul-2013, 17:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2013 על ידי 17:16 יגאל יהב.)
הודעה: #24
המחירים של מועדוננו הינם גבוהים למדי (1,200 ש"ח ליציע הכסף, ורק לשם אני ארכוש), אבל זהו בעיניי איננו אות לחמדנות אלא לכך שמועדוננו הוא אימפריה. זה מה שהסברתי לאותו אוהד אהבל של בני יהודה, אבל הוא התקשה להבין ("קבוצה מהליגה הלאומית יכולה להיות אימפריה?").

אכן כן. מועדון הגובה מחירים כאלו הוא אימפריה.

או בניסוח אחר: רק מועדון שהוא אימפריה ירשה לעצמו לקבוע מחירים כאלו. אם רמת השרון, חברת ליגת העל, כזכור, תנסה לגבות מחירים כאלו, היא תמכור, אולי, שלושה מנויים.
27-Jul-2013, 17:55
הודעה: #25
אני חושב שאתה מנותק קצת מהמציאות
בני יהודה קבוצה קטנה אבל אנחנו ממש לא אמפריה.
אנחנו קבוצה שעולה ויורדת וכל עונה מאבדת אוהדים.
אם לא יהיה שינוי, אתה תחזור על מנטרה שלך במשחקי הישרדות של הליגה הלאומית מול 300 צופים.

מפגר ולא אופטימי.
27-Jul-2013, 19:00
הודעה: #26
(27-Jul-2013 17:55)אני gad כתב:  אני חושב שאתה מנותק קצת מהמציאות
בני יהודה קבוצה קטנה אבל אנחנו ממש לא אמפריה.
אנחנו קבוצה שעולה ויורדת וכל עונה מאבדת אוהדים.
אם לא יהיה שינוי, אתה תחזור על מנטרה שלך במשחקי הישרדות של הליגה הלאומית מול 300 צופים.

אני אוהד המועדון מ-1968, ולכן להגדיר אותי כאוהד מנותק זה קצת הרחקת לכת. אני זוכר היטב את עונת 72/73 - הראשונה לאחר 12 שנה ללא מוטל'ה - והיה נדמה אז שהעולם חרב. איש לא חזה אז את צמיחת חיים בר ותאומי מכנס, ולפתע זה קרה והכל השתנה. קבוצתנו, אכן, תעשה את העונה הבאה בליגת המשנה, אולם העבר המפואר שלה הוא כשורשים רבי עצמה המבטיחים עתיד מזהיר. אני ,את השורשים האלו, לא מחליף באלו של בני יהודה, קריית שמונה, רמת השרון, בני סח'נין (יושם לב: חברות ליגת העל) ומה שלא תרצה.
27-Jul-2013, 19:10
הודעה: #27
טוב אני מקווה שאתה צודק.
למרות שעד היום יש לי 100% הצלחה בניבוי.
אני לא צופה בעלים בעשר שנים הבאות או בכלל , כל עוד הקבוצה לא אטרקטיבית מבחינת כמות מנויים שנמכרת שמעידה על מועדון גדול.
כי גם אם קריית שמונה יהיו אלופים 5 שנים ברציפות, עדיין יבחנו את ממוצע הקהל במשחקים, על מנת להגדירו כמועדון גדול.

מפגר ולא אופטימי.
27-Jul-2013, 19:42
הודעה: #28
(27-Jul-2013 19:10)אני gad כתב:  טוב אני מקווה שאתה צודק.
למרות שעד היום יש לי 100% הצלחה בניבוי.
אני לא צופה בעלים בעשר שנים הבאות או בכלל , כל עוד הקבוצה לא אטרקטיבית מבחינת כמות מנויים שנמכרת שמעידה על מועדון גדול.
כי גם אם קריית שמונה יהיו אלופים 5 שנים ברציפות, עדיין יבחנו את ממוצע הקהל במשחקים, על מנת להגדירו כמועדון גדול.

אתה קולע, למדי, לדעתי. מעמדו של מועדוננו, עדיין, מוכתב לפי עברו, ולא לפי התקציבים המיידיים שהוא יכול להעמיד מכח היותו נתון לבעלות סדירה או אם לאו.

לגבי קריית שמונה, המועדון שהזכרת, הרי שאין לי ספק שיום אחד ירפה שירצקי מן המשימה, ואז ישוב מועדון זה לממדיו המציאותיים.
27-Jul-2013, 20:40
הודעה: #29
מה הולך פה הפורום מת
יגאל - כמה מנויים נמכרים ליציע הכסף ? לדעתי כמה עשרות ולא יותר. הרוב המוחלט נמכרים במחיר של 400 ו300 אם קנית שני מנויים . מחיר המנוי השנה זול מאוד אולי זול מידי אין לי מושג, אולי יש כאן נסיון למשוך קהל , למרות שלעניות דעתי לא תראה יותר מאלף איש בממוצע למשחק.
אנחנו קבוצה גדולה רק בראש שלך שלי ושכל מי שראה את נתניה פעם. בפועל אנחנו קבוצה שבלי למכור שחקן או שניים או יותר לא תוכל לשלם משכורות לאלה שכבר החתימה . אנחנו קבוצה שכל שחקן נוער ששווה משהו ימכר לפני הגיעו לגיל 23. אנחנו קבוצה שתתחרה כנגד הירידה במקרה הטוב כל 4-5 שנים ובמקרה הרע כל שנה נבלה בתחתית. מכבי נתניה של היום היא קבוצה היחידה מבין חברות ליגת העל שאין לה בעלים וחיה כל שנה משנור ומכירת שחקנים. במכבי נתניה ההנהלה שיש לה עיסוקים אחרים כמו סוכנות ביטוח ומשרד עו״ד מושכת משכורת בניגוד ללהביא כסף מהבית.
זו המציאות שאני חי בה. אני לא ממש מבין את המציאות שאתה רואה לנגד עיניך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
amir (2727-0707-2013201320132013), Hagiqq (2828-0707-2013201320132013)
29-Jul-2013, 18:32
הודעה: #30
יגאל, למה אתה מחכה לפניה?
קניתי היום ארבעה מנויים ישירות מאתר לאן.
The following 1 user Likes arika's post:
gilad.wagner (2929-0707-2013201320132013)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים